Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(shopingas @ 2013 01 14, 00:35)
Amex netinka, butinai turi buti VISA - klasikines visos tinka, o paskui tos virtuon ir pan, tai turbut nuo korteles priklauso. Cia gal jas naudojancios atsakys konkreciau.

Turiu aš Visa Virtuon iš Citadelės ir American express, kažin, kurią nors čia galima būtų pritaikyti g.gif Pirkimams tai abi puikiai tinka, o kažin kaip pardavimams, t.y. pinigų išgryninimui g.gif
Atsakyti
sveiki gal kas pagelbes, pasimeciau. pardaviau pirmaja preke ebayjuje pervede pinigus man paypalu ir as ju nematau, raso the payment is pending, tipo vykdomas, bet jau kelinta diena niekaip neikrenta i saskaita. kazkur nustatymuose gal kazka turiu padaryti pakeisti ar kas cia ne taip ? dekui
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2013 01 16, 22:18)
sveiki gal kas pagelbes, pasimeciau. pardaviau pirmaja preke ebayjuje pervede pinigus man paypalu ir as ju nematau, raso the payment is pending, tipo vykdomas, bet jau kelinta diena niekaip neikrenta i saskaita. kazkur nustatymuose gal kazka turiu padaryti pakeisti ar kas cia ne taip ? dekui


Siaip iskart ikrenta pinigeliai - buna kartkartem, kad reikia priimt, bet tada taip ir matytumet 'accept' mygtuka. Gal jums e-cekiu apmokejo, nes jis uztrunka kelias diena. Tiesiog palaukit kol ikris pinigeliai ir tada siuskit.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 01 13, 22:24)
Sveikos,
Labai reiktų Jūsų pagalbos 4u.gif Gal galima apibendrintai kokios LT kortelės tinka pinigų paėmimui iš PayPal? Žinau, kad tinka SEB Visa Classic. O kokios kitų bankų tinka, nes atsidarinėti sąskaitą dar vienam banke, kai jau turiu 3-uose nesinori schmoll.gif Ar American Express pinigų priėmimui tinkama? O gal reikiamas turi Swed arba DnB?

Iš anksto dėkinga už atsakymą 4u.gif


Pinigus is Pay pal persivedziau i paprasta DnB banko Visa elektron debetine kortele.Viskas pavyko
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 01 16, 23:14)
Pinigus is Pay pal persivedziau i paprasta  DnB banko Visa elektron debetine kortele.Viskas pavyko

O kiek toks pervedimas kainavo?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2013 01 16, 22:18)
sveiki gal kas pagelbes, pasimeciau. pardaviau pirmaja preke ebayjuje pervede pinigus man paypalu ir as ju nematau, raso the payment is pending, tipo vykdomas, bet jau kelinta diena niekaip neikrenta i saskaita. kazkur nustatymuose gal kazka turiu padaryti pakeisti ar kas cia ne taip ? dekui


Kazkada man yra vykde grazinima, tai irgi rase "pending". Ant to zodzio galima paspaust? Nes as galejau ir paspaudus rode iki kada tai vyks. Vyko gal net apie savaite ir nustatyta diena pinigeliai ikrito kaip priklauso.

QUOTE(ilja @ 2013 01 17, 11:16)
O kiek toks pervedimas kainavo?


drinks_cheers.gif Man irgi aktualu, kiek tai kainavo? Apie 2 eurus ar nuo sumos priklauso?
Atsakyti
aciu už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 01 17, 11:16)
O kiek toks pervedimas kainavo?


2EUR
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2013 01 16, 23:18)
sveiki gal kas pagelbes, pasimeciau. pardaviau pirmaja preke ebayjuje pervede pinigus man paypalu ir as ju nematau, raso the payment is pending, tipo vykdomas, bet jau kelinta diena niekaip neikrenta i saskaita. kazkur nustatymuose gal kazka turiu padaryti pakeisti ar kas cia ne taip ? dekui


Dabar uzdejo apsauga, cia naujas ju bajeris. Pinigai kaip ir yra jusu saskaitoje bet daryt su jais nieko negalit kol nepraeis nustatytas laikotarpis ( jei neklystu apie 2svaites).
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2013 01 18, 13:48)
Dabar uzdejo apsauga, cia naujas ju bajeris. Pinigai kaip ir yra jusu saskaitoje bet daryt su jais nieko negalit kol nepraeis nustatytas laikotarpis ( jei neklystu apie 2svaites).


ten tas terminas ivairus, priklauso, ar irasot siuntos nr ar ne
bent jau as taip supratau, kad max 21 d gali buti
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 01 18, 17:07)
ten tas terminas ivairus, priklauso, ar irasot siuntos nr ar ne
bent jau as taip supratau, kad max 21 d gali buti


Taip, tik as issiunciau irasiau tracing numeri, bet terminas nesutrumpejo g.gif ten kazkaip iskart data paraso, kad jis baigiasi. Ir kaip jie raso, kad jis gali sutrumpet ivedus tracking nr, bet man laikas nesutrumpejo.
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2013 01 18, 15:15)
Taip, tik as issiunciau irasiau tracing numeri, bet terminas nesutrumpejo  g.gif ten kazkaip iskart data paraso, kad jis baigiasi. Ir kaip jie raso, kad jis gali sutrumpet ivedus tracking nr, bet man laikas nesutrumpejo.


O jus trackinga PP ivedet?
Atsakyti