Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

biggrin.gif ačiū
Atsakyti
Vel vaiksto PayPal'o zulikai, noriu ispeti ir kitas, kad butumet budrios. unsure.gif
Atejo laiskas is PayPal@buy.PayPal.com - atrodo lygiai toks pat pirmas psl kaip tikras paypalas
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 12 14, 15:28)
Vel vaiksto PayPal'o zulikai, noriu ispeti ir kitas, kad butumet budrios.  unsure.gif
Atejo laiskas is PayPal@buy.PayPal.com - atrodo lygiai toks pat pirmas psl kaip tikras paypalas


Patvirtinu, tikrai vaikšto. Ir tikrai vaikšto ebay žulikai. Lygiai taip pat- gauna email, su visais ebay ženklais. Ir prašo slaptažodžių. NEPASLYSKIT.
Atsakyti
Merginos, prasau pagalbos.

pries 3 menesius I paypala padarytas refund, 200Lt, suma ne maza. Bet pinigai kaip ir uzblokuoti, neleidzia paypal nei konvertuot, nei moket (suma grizo Litais), nei i saskaita pervest - vis meta kad ivyko rysio klaida, 3 menesius rasau laiskus, vis atsako kad padarys refunda man tiesiai i saskaita, bet nieko neveda. Gal kam taip buve? Jau bandau sujeskot kazkokiu sankciju jiem, kur galima apskusti paypal'a?

Buciau dekinga uz bet kokia info 4u.gif
Atsakyti
Na, aš sakyčiau, kad gal ką nors ne taip supratot tuose jų laiškuose.

Ir dar vienas dalykas - Lietuvos litais neįmanoma paypale padaryt pavedimo - nei gauti litus, nei pervesti kam nors litus. Šią minutę paypalu galima pervesti pinigus 16 valiutų, tačiau Lietuvos lito ten nėra. Todėl kažkas čia ne taip nuo pat pradžių.
Atsakyti
Labas vakaras.
Mano situacija tokia: viršijau paypal'o limitus, rezervavosi tuos 1,5 euro korteles patikrinimui ir praso ivesti 4 skaiciukus, kuriuos sukuria tas mokestis ir kurį turėčiau gauti/matyti savo banko koretelės ataskaitoje. Nu bet banko ataskaitose niekur nerandu tų 4 skaičiukų schmoll.gif
Kur man jų ieškoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2012 12 21, 01:42)
Labas vakaras.
Mano situacija tokia: viršijau paypal'o limitus, rezervavosi tuos 1,5 euro korteles patikrinimui ir praso ivesti 4 skaiciukus, kuriuos sukuria tas mokestis ir kurį turėčiau gauti/matyti savo banko koretelės ataskaitoje. Nu bet banko ataskaitose niekur nerandu tų 4 skaičiukų  schmoll.gif
Kur man jų ieškoti?   g.gif

tie skaičiukai - tai prieš juos eina lygtai dvi raidės PP, ar kažkas panašaus..

šiaip įdomu - kaip sugebėjot viršyti paypal limitus.. paprastai, jeigu jau pasiektas limitas, tai nieko neleidžia toliau daryt.. tik laukti.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 12 21, 01:22)
tie skaičiukai - tai prieš juos eina lygtai dvi raidės PP, ar kažkas panašaus..

šiaip įdomu - kaip sugebėjot viršyti paypal limitus.. paprastai, jeigu jau pasiektas limitas, tai nieko neleidžia toliau daryt.. tik laukti.

aš pati netekus amo, kad ale viršyjau limitus, lygtais tiek daug nepirkau rolleyes.gif taip nieko neleidžia dabar pirkti verysad.gif Kai bandžiau pirkti, tai pinigus rezervavo ir laiko pas save kol tikrina verysad.gif

Dėl tų skaičių. Tai kur juos turėčiau matyti? Nes banko ataskaitose aplamai jokių skaičių nerodo, tik kad Paypal gavo ar atidavė. Mano ūkio bankas.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 21 gruodžio 2012 - 10:07
QUOTE(naitas @ 2012 12 20, 21:12)
Na, aš sakyčiau, kad gal ką nors ne taip supratot tuose jų laiškuose.

Ir dar vienas dalykas - Lietuvos litais neįmanoma paypale padaryt pavedimo - nei gauti litus, nei pervesti kam nors litus. Šią minutę paypalu galima pervesti pinigus 16 valiutų, tačiau Lietuvos lito ten nėra. Todėl kažkas čia ne taip nuo pat pradžių.


Na va ka atsako 4u.gif

I understand from your email that that issue with your account balance is not resolved.

Firstly, I would like to apologise for the inconvenience you experienced in this matter. I have resubmitted the request to have your refund issued to your credit card. You will be notified by email when the request is completed.
I understand your frustration regarding this matter and regret any inconvenience this might have caused.

Ir taip jau 3 men doh.gif

O kad man refunda blogai padare, tai paypal sutiko, turejo EUR padaryt, o padare litais doh.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, jei dvi korteles priristos prie vieno paypal accounto, tai jei vienoj kortelej truksta dalies pinigu apmoketi preke, galima kazkaip nurasyt nuo antros? ax.gif aciu
Atsakyti
Merginos turiu klausima, noriu registruotis pay pal su seb visa virtuon. Jeigu paypal pasirinksiu personal account ar galesiu gauti i ja pinigus (noriu kai ka parduoti) ir ar galesiu tuos pinigus pervesti i savo banko saskaita. Is anksto aciu uz pagalba!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ametista: 02 sausio 2013 - 13:50
QUOTE(Kelsey @ 2013 01 02, 13:55)
Gal kas zinot, jei dvi korteles priristos prie vieno paypal accounto, tai jei vienoj kortelej truksta dalies pinigu apmoketi preke, galima kazkaip nurasyt nuo antros?  ax.gif aciu


Nuskaiciuos automatiskai - pirma eina paypal balansas, tada pagrindine kortele, o tada kita (arba banko saskaita, jei ja galima pririst - LT negalima, bet JAV esu prisirisus).

QUOTE(ametista @ 2013 01 02, 14:49)
Merginos turiu klausima, noriu registruotis pay pal su seb visa virtuon. Jeigu paypal pasirinksiu personal account ar galesiu gauti i ja pinigus (noriu kai ka parduoti) ir ar galesiu tuos pinigus pervesti i savo banko saskaita. Is anksto aciu uz pagalba!


Gauti tikrai galesit, o pervest i banka nezinau....
Atsakyti