Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

Ar turit kortelei pinigu? Pinigai reikalingi korteles patvirtinimui.
Atsakyti
Yra pinigu kortelei
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 12 08, 18:15)
po kiek laiko paypalas grazina 1,5 euro uz registracija?
jau 10 dienu praejo kaip pririsau kortele  4u.gif


Tie 1.5 euro jau seniausiai turejo but Jusu Paypal balanse. I kortele jie negrizta ax.gif

QUOTE(mamaKajus @ 2012 12 11, 23:24)
Yra pinigu kortelei


Pakankamai? blush2.gif Ar tik paskaiciavot 1.5 euro centas i centa? Jei pakankamai, tai ne nenumanau, kodel galetu nepriimt, galbut kazka ne taip darot.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2012 12 08, 13:15)
Pirkau prekę iš eBay, jos negavau ir pavėlavau atidaryti case. Parašiau pardavėjui ir paprašiau grąžinti pinigus, gavau iš jo tokią žinutę:
".....
In order to protect your buyer protection, we agree to refund you.
But we need confirm,
1)Could you leave Postive Feedback firstly, with """"""""Detailed Seller Ratings"""""""" over 3 stars per each criteria? If not, please do not leave any feedback .
2)eBay will email you the cancel transaction request, please accept it. (we could take back the eBay transaction fee.
3)Could you pay us back if you receive the items? """"
....."
Dėl pirmo ir trečio punkto viskas gerai, o kaip dėl antro? Gal kas galit paaiškinti? blush2.gif


Del antro jau paaiskino, o del pirmo... nerasyciau as jokiu teigiamu feedbacku kol nematyciau, kad pinigus grazino ax.gif Pirma pinigia- paskui feedbackai smile.gif
Atsakyti
Sveiki na va turiu tokia beda doh.gif prisijungiau i paypal ir norejau sumoket ta patvirtinimo mokesti ir netaisingai suvedziau kelis kartus ta koda nuo korteles (nes nezinojau kokio tikslei praso doh.gif doh.gif ) tai uzblokavo mano kortele tai turbut nebegalesiu ja ten beatsiskaityt? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 12 10, 03:45)
Antras punktas reiskia, kad atsius jums prasyma nutraukt pirkima - sulaukit pinigeliu graiznamu ir tada sutikit su nutraukimu. Taip pardavejas atgaus mokescius uz preke is ebay (jus nenukentesit ne centu del to).

Dar noriu pasitikslinti: gavau el. laišką, kad pinigai jau grąžinti, PayPal'e juos irgi matau. Kur aš turiu gauti tą prašymą dėl nutraukimo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 12 12, 17:45)
Dar noriu pasitikslinti: gavau el. laišką, kad pinigai jau grąžinti, PayPal'e juos irgi matau. Kur aš turiu gauti tą prašymą dėl nutraukimo? blush2.gif


Ateis laiskelis i ebay. Cia pardavejas turi pats atsiust, tai jei atsius, sutiksit, jei neatsius, jo bedos.
Atsakyti
QUOTE(zivile18 @ 2012 12 12, 17:10)
Sveiki na va turiu tokia beda doh.gif  prisijungiau i  paypal ir norejau sumoket ta patvirtinimo mokesti ir netaisingai suvedziau kelis kartus ta koda nuo korteles (nes nezinojau kokio tikslei praso doh.gif  doh.gif ) tai uzblokavo mano kortele tai turbut nebegalesiu ja ten beatsiskaityt? g.gif  doh.gif

Iskilo nauja beda ziuriu pinigai nusiskaite kaip rezervuota bet 13lt daugiau negu prekes kainavo g.gif beto paypal mano kortele negalioja o pinigai rezervuoti doh.gif \kas galit padet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 12 12, 20:06)
Ateis laiskelis i ebay. Cia pardavejas turi pats atsiust, tai jei atsius, sutiksit, jei neatsius, jo bedos.

Aišku, tada teks laukti iš jo laiško smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile18 @ 2012 12 12, 20:11)
Iskilo nauja beda ziuriu pinigai nusiskaite kaip rezervuota bet 13lt daugiau negu prekes kainavo g.gif  beto paypal mano kortele negalioja o pinigai rezervuoti doh.gif \kas galit padet blush2.gif


Neisivaizduoju kas per problema - jei i paypal koda vedet ir blogai suvedet, tai nieko neturejo nuskaiciuot, nebent spaudinejot, kad nauja koda siustu ir tada vel nuskaiciavo kaskart g.gif O ir uz prekes jeigu nemokejot, tai nesusimokes automatiskai....
Atsakyti
Noriu patarimo- esu pirkusu is ebey su mastercard, bet nubuvau susikurusi paypal saskaitos, tai kazkaip niekas nekliuvo, aisku ir sumos buvo kitos.
Dabar sujungiau savo visa clasic su paypal saskaita (susikuriau account'a) ir bandau is UK pardaveju isigyti prekiu beveik uz 680 GBP (Litais gaunasi kazkur apie 2940), bandant moketi su paypal'u man paskaiciuoja suma litais apie 3060Lt. Zodziu, gaunasi skirtumas apie 130Lt. Kaip taip gali buti- ar cia normalu tiek sumoketi paypal'ui? blush2.gif Skaiciau ju mokescius, tai, kiek suprantu pirkejas nieko nemoka, o cia- bac -130Lt doh.gif Tuomet jau paprastas pavedimas pigiau kainuoja ax.gif
Gal kas galit pakomentuoti, nes stovi neapmoketa saskaita ir nezinau ka daryti- gal prasyti pardavejo normalia saskaita apmokejimui israsyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EglVa @ 2012 12 13, 11:24)
Noriu patarimo- esu pirkusu is ebey su mastercard, bet nubuvau susikurusi paypal saskaitos, tai kazkaip niekas nekliuvo, aisku ir sumos buvo kitos.
Dabar sujungiau savo visa clasic su paypal saskaita (susikuriau account'a) ir bandau is UK pardaveju isigyti prekiu beveik uz 680 GBP (Litais gaunasi kazkur apie 2940), bandant moketi su paypal'u man paskaiciuoja suma litais apie 3060Lt. Zodziu, gaunasi skirtumas apie 130Lt. Kaip taip gali buti- ar cia normalu tiek sumoketi paypal'ui?  blush2.gif Skaiciau ju mokescius, tai, kiek suprantu pirkejas nieko nemoka, o cia- bac -130Lt doh.gif Tuomet jau paprastas pavedimas pigiau kainuoja  ax.gif
Gal kas galit pakomentuoti, nes stovi neapmoketa saskaita ir nezinau ka daryti- gal prasyti pardavejo normalia saskaita apmokejimui israsyti  unsure.gif

Pabandykit dar kartą praeiti tą procedūrą, iki "confirm payment". Galbūt leis pasirinkt ne paypal kursą, o Jūsų banko kursą? Turėtų būti kažkur galimybę varnelę uždėt.. nors nesu tikra, seniai taip bemokėjau.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 12 13, 10:49)
Pabandykit dar kartą praeiti tą procedūrą, iki "confirm payment". Galbūt leis pasirinkt ne paypal kursą, o Jūsų banko kursą? Turėtų būti kažkur galimybę varnelę uždėt.. nors nesu tikra, seniai taip bemokėjau.

Radau kur galima pakeisti paypalo i savo banko kursa. Aciu jums- sutaupiau thumbup.gif . O jums, va- balioneliai dovanu - 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti