Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

gal ne visai į temą paklausiu.. Ar per paypal saugiau atsiskaityti , negu su kreditine kortele. Man nepriima paypal. O suma didelė. Nežinau, ar rizikuoti su kortele. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 12 05, 12:16)
gal ne visai į temą paklausiu.. Ar per paypal saugiau atsiskaityti , negu su kreditine kortele. Man nepriima paypal. O suma didelė. Nežinau, ar rizikuoti su kortele. g.gif


Saugiau tiek, kad nereikia vest korteles duomenu ir bedoms iskilus gali paypal'as padet jas sprest. Bet jei normalioj parduotuvej perkat, tai nera blogai ir korteles duomenis vest.
Atsakyti
Valio grąžino pinigus Paypalas, kur iš ebay batus pirkau ir negavau thumbup.gif
Atsakyti
Pirkau prekę iš eBay, jos negavau ir pavėlavau atidaryti case. Parašiau pardavėjui ir paprašiau grąžinti pinigus, gavau iš jo tokią žinutę:
".....
In order to protect your buyer protection, we agree to refund you.
But we need confirm,
1)Could you leave Postive Feedback firstly, with """"""""Detailed Seller Ratings"""""""" over 3 stars per each criteria? If not, please do not leave any feedback .
2)eBay will email you the cancel transaction request, please accept it. (we could take back the eBay transaction fee.
3)Could you pay us back if you receive the items? """"
....."
Dėl pirmo ir trečio punkto viskas gerai, o kaip dėl antro? Gal kas galit paaiškinti? blush2.gif
Atsakyti
Nieks neatsakė, tai savarankiškai išsiaiškinau smile.gif
Atsakyti
po kiek laiko paypalas grazina 1,5 euro uz registracija?
jau 10 dienu praejo kaip pririsau kortele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 12 08, 13:15)
Pirkau prekę iš eBay, jos negavau ir pavėlavau atidaryti case. Parašiau pardavėjui ir paprašiau grąžinti pinigus, gavau iš jo tokią žinutę:
".....
In order to protect your buyer protection, we agree to refund you.
But we need confirm,
1)Could you leave Postive Feedback firstly, with """"""""Detailed Seller Ratings"""""""" over 3 stars per each criteria? If not, please do not leave any feedback .
2)eBay will email you the cancel transaction request, please accept it. (we could take back the eBay transaction fee.
3)Could you pay us back if you receive the items? """"
....."
Dėl pirmo ir trečio punkto viskas gerai, o kaip dėl antro? Gal kas galit paaiškinti? blush2.gif

Nejaugi niekas nežino? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 12 09, 21:05)
Nejaugi niekas nežino? rolleyes.gif


Kaip suprantu, cia eBay Jums atsius prasyma ATSAUKTI MOKEJIMA, nu tai kaip ir gerai - reiksia atsauksite sumoketus pinigus, ka sumokejote. O ta kad pardavejas nori susigrazinti mokesti eBaj'uje - prayciau jo pirma patikslinti kokio dydizo tas FEE (t.y. Jums jis bus kaip 'nuostolis' mano galva).
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 12 05, 11:04)
Neatidarinekite itartinu emailu. Man atrodo as tokiu budu busiu pakliuvusi ir papuolusi i didele beda  verysad.gif

Noriu paklausti, gal susidurete kuri. Jei pinigai buvo nuskaiciuoti is PayPal'o nezinia i kur (as ju nevedziau, aiskiai kazkas isisuko). i PayPala parasiau isdestydama situacija bei skambinau, na jie labai formaliai atsako, kad mano 'case' bus tiriamas ir tiek ziniu. Na siulo, aisku, pakeisti savo slaptazodzius ir t.t., bet saukstai jau po pietu - pakeiciau, zinoma...

Ar be to dar galima kazka pajudinti greiciau ar padaryti? Idomu kiek laiko cia tai truks?

Aciu uz bet koki pasisakyma ar pasidalinima patirtimi tokioj keblioj situacijoj  verysad.gif


Tuo paciu vel pasivieisnu svao klaisma, gal gi kazkas susidure - negi as viena cia tokia beda apturejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 12 08, 13:15)
Pirkau prekę iš eBay, jos negavau ir pavėlavau atidaryti case. Parašiau pardavėjui ir paprašiau grąžinti pinigus, gavau iš jo tokią žinutę:
".....
In order to protect your buyer protection, we agree to refund you.
But we need confirm,
1)Could you leave Postive Feedback firstly, with """"""""Detailed Seller Ratings"""""""" over 3 stars per each criteria? If not, please do not leave any feedback .
2)eBay will email you the cancel transaction request, please accept it. (we could take back the eBay transaction fee.
3)Could you pay us back if you receive the items? """"
....."
Dėl pirmo ir trečio punkto viskas gerai, o kaip dėl antro? Gal kas galit paaiškinti? blush2.gif


Antras punktas reiskia, kad atsius jums prasyma nutraukt pirkima - sulaukit pinigeliu graiznamu ir tada sutikit su nutraukimu. Taip pardavejas atgaus mokescius uz preke is ebay (jus nenukentesit ne centu del to).

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 12 10, 02:08)
prayciau jo pirma patikslinti kokio dydizo tas FEE (t.y. Jums jis bus kaip 'nuostolis' mano galva).



Cia ne apie tai - mokescius pardavejas is ebay atgaus, pirkejas nieko nemoka schmoll.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas padetu
bandau uzsiregistruoti paypale, accounta susikuriau bet neleidzia prijungti virtuon korteles raso:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Banke klausiau, sake viskas gerai aktyvi kortele. Nezinau kur kreiptis daugiau. help!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 12 10, 02:08)
Kaip suprantu, cia eBay Jums atsius prasyma ATSAUKTI MOKEJIMA, nu tai kaip ir gerai - reiksia atsauksite sumoketus pinigus, ka sumokejote. O ta kad pardavejas nori susigrazinti mokesti eBaj'uje - prayciau jo pirma patikslinti kokio dydizo tas FEE (t.y. Jums jis bus kaip 'nuostolis' mano galva).


QUOTE(shopingas @ 2012 12 10, 03:45)
Antras punktas reiskia, kad atsius jums prasyma nutraukt pirkima - sulaukit pinigeliu graiznamu ir tada sutikit su nutraukimu. Taip pardavejas atgaus mokescius uz preke is ebay (jus nenukentesit ne centu del to).

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2012 12 10, 14:44)
sveiki, gal kas padetu
bandau uzsiregistruoti paypale, accounta susikuriau bet neleidzia prijungti virtuon korteles raso:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Banke klausiau, sake viskas gerai aktyvi kortele. Nezinau kur kreiptis daugiau. help!!! 4u.gif


Man ir ta pati situacija, gal zinot kodel?
Atsakyti