Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(shopingas @ 2012 11 25, 20:17)
Tuomet nepersivesit. Pinigeliai liks paypal balanse, o jus galesit juos naudot apsipirkinedama ebay ar kitose internetinese parduotuvese, kur priima paypal.

Ačiū, ieškosiu kur išleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 11 23, 22:07)
Mergaitės, gal kuri žinote, ar įmanoma iš paypal sąskaitos pinigus persivesti į savo kortelę ar banko sąskaitą? Ačiū atsakiusioms 4u.gif



QUOTE(shopingas @ 2012 11 24, 17:29)
Galima, bet tik i VISA kortele, i banko saskaita tiesiai LT negalima. Paypal virsuje rinkites 'withdraw' ir per ten vesit, o pervedimas 2EUR kainuoja.


O gal turit Visa debetine? man pavyko persivesti i Visa debetine DnB Nord banko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 26, 23:37)
O gal turit Visa debetine? man pavyko persivesti i Visa debetine DnB Nord banko 4u.gif


Tai raso, kad turi tik Mastercard. O VISA ir Mastercard visada kreditines - net jei jos buna oficialiai debetines, t.uy. i minusa negali prikt, bet visada prireikus praeis kaip kreditines. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, reik pagalbos, skaityt visu puslapiu ner kada blush2.gif
Pirkau preke is ebay.de, apmoketa per paypal. Taciau jau menuo laiko jos negaunu, manau jau ir negausiu.... Pardaveas nieko neatsakineja i laiskus...
Kaip ir kur reikia kreiptis del pinigu grazinimo? i paypal kazkur rasyti?
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 11 28, 09:42)
Sveikos, reik pagalbos, skaityt visu puslapiu ner kada blush2.gif
Pirkau preke is ebay.de, apmoketa per paypal. Taciau jau menuo laiko jos negaunu, manau jau ir negausiu.... Pardaveas nieko neatsakineja i laiskus...
Kaip ir kur reikia kreiptis del pinigu grazinimo? i paypal kazkur rasyti?


Galima kreiptis ir tiesiai į ebay, bent jau mano atveju kreipiantis į juos viskas susitvarkė greičiau (t.y. greitai atgavau savo pinigus), nei per paypal.

Tai jei ebay.de ir mokate vokiškai - einate į Kundenservice -> Probleme klären , po to pasirenkate prekę, pildote formą, kad negavote prekės, surašot viską tiksliau, kad pardavėjas neatsiliepia etc. Žodžiu papunkčiui pildote tai, ko reikia.
Jei vokiškai nerašote - gali būti, kad tą patį su savo preke galima padaryti ir prisijungus prie ebay.com / ebay.co.uk , nebandžiau tik.

Arba įprastu būdu per paypal: my account -> resolution center -> dispute a transaction ir po to suspaudyti/užpildyti viską, ko reikia.

Atsakyti
Sveikos, nepykit, kad uzduosiu klausima neskaiciusi temos, skubu!
Pardaviau ebay pora laikrodziu, na suma nemaza ,todel paypal pradejo prasyti paso nuotraukos, patvirtinimo gyv.vietos, nusiunciau telefono saskaitos nuotrauka,vairuotojo pazymejimo nuotrauka, dabar reikalauja komunaliniu nuotraukos, o ka daryt jei ne savo bute gyvenu ir saskaitos ne mano vardu? Taip pat reikalauja prekiu cekiu ir visu kitu dokumentu, tai kaip elgtis tokiu atveju, jei tiesiog neturiu ko praso, laikrodukai nenauji, naudoti. Ir dar daug visko reikalauja, bet jau galva paskaudo, "kuo giliau i miska tuo daugiau medziu.." Su anglu neipatingai gerai, kur tureciau jiems rasyti? Tiesa siandien skambino mergina is uzsienio, bet nieko nesupratau ir isjungiau pokalbi biggrin.gif 4u.gif Gal kuri susidurete?
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2012 11 28, 22:35)
Sveikos, nepykit, kad uzduosiu klausima neskaiciusi temos, skubu! 
Pardaviau ebay pora laikrodziu, na suma nemaza ,todel paypal pradejo prasyti paso nuotraukos, patvirtinimo gyv.vietos, nusiunciau telefono saskaitos nuotrauka,vairuotojo pazymejimo nuotrauka,  dabar reikalauja komunaliniu nuotraukos, o ka daryt jei ne savo bute gyvenu ir saskaitos ne mano vardu? Taip pat reikalauja prekiu cekiu ir visu kitu dokumentu, tai kaip elgtis tokiu atveju, jei tiesiog neturiu ko praso, laikrodukai nenauji, naudoti. Ir dar daug visko reikalauja, bet jau galva paskaudo, "kuo giliau i miska tuo daugiau medziu.." Su anglu neipatingai gerai, kur tureciau jiems rasyti? Tiesa siandien skambino mergina is uzsienio, bet nieko nesupratau ir isjungiau pokalbi  biggrin.gif  4u.gif  Gal kuri susidurete?


man kažkaip mažiau visko užteko, o skambint tai ir man skambino
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 28, 23:10)
man kažkaip mažiau visko užteko, o skambint tai ir man skambino


Man vakar irgi prase tik patvirtinimo gyv. vietos ir asmens dokumento foto, nusiunciau, siandiena radau jau didesni sarasa. doh.gif
Atsakyti
atsiprašau, nesusidūriau, negaliu patarti.
Atsakyti
Jei noriu pervesti per paypalą giminėm pinigų į jų paypal sąskaitą, tai:
1. Man reikalingas tik jų el.pašto adresas, kuris susietas su paypal sąskaita?
2. Kiek tos pervedimas kainuoja ? Kažkaip skaičiau, kad kiekvienai šaliai skirtingas mokestis. Kur jo ieškoti? Noriu pervesti iš LT paypalo į UK. Jei pažymėčiau kaip gift, tai kiek sumažinčiau?
3. O jiem jokių mokesčių nebus, jeigu pinigai ir liks paypal balanse, o juos naudos tik apsipirkimams per paypal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 29 lapkričio 2012 - 11:21
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 29, 12:07)
Jei noriu pervesti per paypalą giminėm pinigų į jų paypal sąskaitą, tai:
1. Man reikalingas tik jų el.pašto adresas, kuris susietas su paypal sąskaita?
2. Kiek tos pervedimas kainuoja ? Kažkaip skaičiau, kad kiekvienai šaliai skirtingas mokestis. Kur jo ieškoti? Noriu pervesti iš LT paypalo į UK. Jei pažymėčiau kaip gift, tai kiek sumažinčiau?
3. O jiem jokių mokesčių nebus, jeigu pinigai ir liks paypal balanse, o juos naudos tik apsipirkimams per paypal?


1. Taip, reikia tik emailo.
2. Paypal'e galit pasirinkt 'send money' ir atidarys skaiciuokle - priklauso ne tik nuo saliu, bet ir nuo pinigu saltinio (kreditine, banko saskaita, paypal balansas - is banko saskaitos rodos pigiausia, bet LT tas negalima). Nepamenu kaip tiksliai zymisi, bet rodos pirma zymi personal ar bizniui siunti, o jau paskui smulkiau, bet reiketu personal.
3. Nebus jokiu moeksciu - siunciant pazymet galima kas sumokes mokescius: siuntejas ar gavejas.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 15, 07:10)
Is sito intl@serivce.paypl.com  emailo i spata atejo laiskas, tipo is paypal, kad aktyvuot naujus duomenis, ar kazka panasiai.
Tai ta klaidinga galune ir rodo, kad sukciai.
Gerai, kad pastas is karto meta i spama.


Neatidarinekite itartinu emailu. Man atrodo as tokiu budu busiu pakliuvusi ir papuolusi i didele beda verysad.gif

Noriu paklausti, gal susidurete kuri. Jei pinigai buvo nuskaiciuoti is PayPal'o nezinia i kur (as ju nevedziau, aiskiai kazkas isisuko). i PayPala parasiau isdestydama situacija bei skambinau, na jie labai formaliai atsako, kad mano 'case' bus tiriamas ir tiek ziniu. Na siulo, aisku, pakeisti savo slaptazodzius ir t.t., bet saukstai jau po pietu - pakeiciau, zinoma...

Ar be to dar galima kazka pajudinti greiciau ar padaryti? Idomu kiek laiko cia tai truks?

Aciu uz bet koki pasisakyma ar pasidalinima patirtimi tokioj keblioj situacijoj verysad.gif
Atsakyti