Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

mergaitės, reikia pagalbos smile.gif iš anksto dėkoju padėsiančioms 4u.gif pirmą kartą mokėsiu sąskaitą (Tukiui). Kaip mokėti jiems pagal sąskaitą, kokia seka?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 13, 20:35)
mergaitės, reikia pagalbos smile.gif iš anksto dėkoju padėsiančioms 4u.gif  pirmą kartą mokėsiu sąskaitą (Tukiui). Kaip mokėti jiems pagal sąskaitą, kokia seka?


Per ka uzsisaket ten turit ir klausti 4u.gif
Atsakyti
Is sito intl@serivce.paypl.com emailo i spata atejo laiskas, tipo is paypal, kad aktyvuot naujus duomenis, ar kazka panasiai.
Tai ta klaidinga galune ir rodo, kad sukciai.
Gerai, kad pastas is karto meta i spama.
Atsakyti
Laba diena, ar kam yra tekę susidurti su pinigų gražinimu t.y aš sumokėjau sutikau su ta suma bet paskui pasirodė labai geranoriškas pardavėjas sugrupavo mano prekes ir jas siunčia sumažinęs perpus kainą ir Paypale padarė gražinimą visos mano mokėtos sumos. Aš dar tu pinėgėliu savo banko DNB sąskaitoj nematau grįžusiu tik matau kad PayPal padarė "Refund" lapkričio 13d. Dabar lyg turėčiau sumokėti per naujo bet sąskaitos išklotinėje matau kad man nuskaičiuoti tik pinigai o grįžusiu nėra blink.gif gal kas patarsite g.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2012 11 15, 09:17)
Laba diena, ar kam yra tekę susidurti su pinigų gražinimu t.y aš sumokėjau sutikau su ta suma bet  paskui pasirodė labai geranoriškas pardavėjas sugrupavo mano prekes ir jas siunčia sumažinęs perpus kainą ir Paypale padarė gražinimą visos mano mokėtos sumos. Aš dar tu pinėgėliu savo banko DNB sąskaitoj nematau grįžusiu tik matau kad PayPal padarė "Refund" lapkričio 13d. Dabar lyg turėčiau sumokėti per naujo bet sąskaitos išklotinėje matau kad man nuskaičiuoti tik pinigai o grįžusiu nėra  blink.gif gal kas patarsite  g.gif
Ačiū.


O jums refunda visai sumai padare?
Kazkaip neitiketina
Paprastai padaro refunda tik skirtumui

TURBUT REIKTU I PIRMA PSL IDET
is paypalo i saskaita pinigai ateina mazdaug per savaite
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 15, 11:17)
O jums refunda visai sumai padare?
Kazkaip neitiketina
Paprastai padaro refunda tik skirtumui

TURBUT REIKTU I PIRMA PSL IDET
is paypalo i saskaita pinigai ateina mazdaug per savaite


Taip visa suma rodo REFUND ir prie krepšiuko vėl prašo apmokėt dar kolkas nemoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sany: 15 lapkričio 2012 - 13:20
Labas vakaras, kam teko susidurti su paypal saskaitos apribojimu (account access is limited) dėl viršyto metinio limito. Paypal prašo iš manęs patvirtinti asmens tapatybę, adresą atsiunčiant paso, vairuotojo pažymėjimo ar pan. dokumento, kur matytųsi nuotrauka, bet ten matosi ir asmens kodas.

Dėl adreso sąskaitų, banko ataskaitų, kur matytųsi adresas.

Klausimas, ar tai saugu,patikima ??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2012 11 02, 01:08)
bigsmile.gif  geras... gal reikia upgradint sąskaitą, ir duos daugiau?
bet... paypal ar tik nėra JAV produktas? Jeigu taip, tai ten turėtų būtų susiję su banko politika, su mokesčių politika ir pan..

beje, lietuvaitės, vesdamos į sąskaitas pinigėlius, neužkliūkit VMI. Reikės 15 proc nuo pervestų sumų susimokėti mokesčių, jeigu ką. rolleyes.gif


Na žinokit gal ir Jav produktas, bet duomenų prašo vadovaujantis EU reglamentais ax.gif

Va va, ir kaip jai neužkliūti blink.gif doh.gif Nuo kokios sumos jau užkliūsiu VMI, t.y. kiek persiuntus, ir kaip jie sužinos? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2012 11 15, 19:48)
Klausimas, ar tai saugu,patikima ??? g.gif


Taip.
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2012 11 15, 08:17)
Laba diena, ar kam yra tekę susidurti su pinigų gražinimu t.y aš sumokėjau sutikau su ta suma bet  paskui pasirodė labai geranoriškas pardavėjas sugrupavo mano prekes ir jas siunčia sumažinęs perpus kainą ir Paypale padarė gražinimą visos mano mokėtos sumos. Aš dar tu pinėgėliu savo banko DNB sąskaitoj nematau grįžusiu tik matau kad PayPal padarė "Refund" lapkričio 13d. Dabar lyg turėčiau sumokėti per naujo bet sąskaitos išklotinėje matau kad man nuskaičiuoti tik pinigai o grįžusiu nėra  blink.gif gal kas patarsite  g.gif
Ačiū.



QUOTE(lina0612 @ 2012 11 15, 11:17)
O jums refunda visai sumai padare?
Kazkaip neitiketina
Paprastai padaro refunda tik skirtumui

TURBUT REIKTU I PIRMA PSL IDET
is paypalo i saskaita pinigai ateina mazdaug per savaite


Pinigai gražinti visi pardavėjo iniciatyva ir bankinėje sąskaitoje atsirado per 2dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2012 11 16, 08:26)
Pinigai gražinti visi pardavėjo iniciatyva ir bankinėje sąskaitoje atsirado per 2dienas  4u.gif


Tai jus cia tas prekes dovanu gausite ar kaip? ax.gif Panasu kad pardavejas suklydo grazindamas ne dali, o visus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alezee: 16 lapkričio 2012 - 09:54
QUOTE(Alezee @ 2012 11 16, 08:53)
Tai jus cia tas prekes dovanu gausite ar kaip?  ax.gif Panasu kad pardavejas suklydo grazindamas ne dali, o visus.


Nea biggrin.gif butų neblogai, paprašė sumokėt iš naujo lyg pagal naują sąskaitą. Beje nusiskaičiuoja keletas centu nuo tu gražinimu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 16, 07:16)


4u.gif
Atsakyti