Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 04, 21:50)
Aha, mes su juo susirašinėjom, kad gavau prekę emailu ir paklausiau kaip galiu sugrąžinti pinigus  g.gif

bet tai kaip durnelis tas žmogus.. šlykštus.. nu padarytų Tau iš naujo invoice, tai ne, reik disputą kelt.. doh.gif
tai ieškokit ten kur "issue refund" padaryt..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 04, 20:52)
bet tai kaip durnelis tas žmogus.. šlykštus.. nu padarytų Tau iš naujo invoice, tai ne, reik disputą kelt..  doh.gif 
tai ieškokit ten kur "issue refund" padaryt..

Nu aš ten kažko prispaudinėjau ir lyg užsidarė disputas smile.gif Full refund paspaudžiau ar kažką panašaus g.gif Bet man liepė įrašyt invoice, tai parašiau beleką g.gif
O man tas disputas kažkuom blogai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 04 lapkričio 2012 - 19:56
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 04, 21:56)
Nu aš ten kažko prispaudinėjau ir lyg užsidarė disputas  smile.gif Full refund paspaudžiau ar kažką panašaus  g.gif Bet man liepė įrašyt invoice, tai parašiau beleką  g.gif
O man tas disputas kažkuom blogai?

disputas įsirašo metams laiko "atmintin". Šiaip blogo tai nieko, ir niekas kitas nemato to dalyko, tik pats.
Atsakyti
Aš vėl su klausimu blush2.gif Pirkau iš eBay, negavau prekės, iškėliau bylą per eBay. Man grąžino pinigus, PayPal'e rodo. Ar jie patys pateks į mano banko sąskaitą, ar juos kažkaip reikia ten pervesti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 11 09, 13:06)
Aš vėl su klausimu blush2.gif Pirkau iš eBay, negavau prekės, iškėliau bylą per eBay. Man grąžino pinigus, PayPal'e rodo. Ar jie patys pateks į mano banko sąskaitą, ar juos kažkaip reikia ten pervesti? doh.gif


Man pinigai patys "įkrenta" į sąskaitą, PP yra 2 įrašai, kad gautas grąžinimas ir kad pervesta į mano sąskaitą. Įkrenta ~ per porą dienų.
Gal būna ir kitaip, nžn.
Atsakyti
Pinigai i saskaita ikrenta tik tuomet, jei kai mokejot, pinigeliai buvo nuskaityti is saskaitos. Jei mokejot ir Paypal balanso, tai pinigeliai grizta i ji ax.gif
Atsakyti
PRASAU PAGELBEKIT KAS GALIT gun_bandana.gif

pervedziau is savo PayPal beveik 300Lt i Swedbank sask, ir pinigai dingo! paypale raso,kad issiusti,o swedbanke tuscia...pagooglinau, radau 2008 metu straipsni, kad neispejant klientu, swedas panaikino sia gallimybe, nors visi kiti Lt bankai priima toki transfer`a doh.gif doh.gif 300Lt `pakibo`. Kaip juos atgaut dabar bijau.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
gal galit kas paaiskinti: pirkau per Paypal: saskaitos suma apie 400, o paypal rezervavo zymiai mažiau: apie 330 eur ?
kaip cia gali buti ?
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 11 12, 09:14)
PRASAU PAGELBEKIT KAS GALIT gun_bandana.gif

pervedziau is savo PayPal beveik 300Lt i Swedbank sask, ir pinigai dingo! paypale raso,kad issiusti,o swedbanke tuscia...pagooglinau, radau 2008 metu straipsni, kad neispejant klientu, swedas panaikino sia gallimybe, nors visi kiti Lt bankai priima toki transfer`a  doh.gif  doh.gif 300Lt `pakibo`. Kaip juos atgaut dabar  bijau.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif


Bet zinot, kad pinigeliai ne iskart ikris? Gali ir savaite uztrukt procesas....

Na o jei daugiau laiko praejo, tai gal gris jie patys arba bandykit susisiekt su banku ir paypal.

QUOTE(norala @ 2012 11 12, 11:44)
gal galit kas paaiskinti: pirkau per Paypal: saskaitos suma apie 400, o paypal rezervavo zymiai mažiau: apie 330 eur ?
kaip cia gali buti ?


Tai gal paypal balanse turejot pinigeliu? Nes pirma automatiskai juos nuskaiciuoja, o likuti is saskaitos.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 12, 16:46)
Bet zinot, kad pinigeliai ne iskart ikris? Gali ir savaite uztrukt procesas....

Na o jei daugiau laiko praejo, tai gal gris jie patys arba bandykit susisiekt su banku ir paypal.
Tai gal paypal balanse turejot pinigeliu? Nes pirma automatiskai juos nuskaiciuoja, o likuti is saskaitos.


apie tai pagalvojau, bet kad neturejau g.gif
Atsakyti
pirkau per paypal prekių už p 84 Lt, kiek suprantu paypal dar virš 20 Lt nusirašė, nors ir valiutos kursą numatytą paypalo panaikinau. Ar gali taip būti?
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2012 11 13, 01:52)
pirkau per paypal prekių už p 84 Lt, kiek suprantu paypal dar virš 20 Lt nusirašė, nors ir valiutos kursą numatytą paypalo panaikinau. Ar gali taip būti?

nuo 84 litų tokios paklaidos kaip 20 litų negali būti. Pažiūrėkit gerai dar kartą savo invoice'ą, gal kam nors paaukojot (dažnai būna pasiūlymai paaukoti), arba gavosi brangesnės siuntimo išlaidos į LT.
Atsakyti