Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

Na ir man reikai pagalbos su Paypal. Pirkau prekę iš ebay, labai ilgai neatkeliavo prekės, parašiau pirkėjui, jis sutiko grąžinti pinigus ir jeigu gausiu prekė vėl iš naujo jam sumokėsiu.
1. Matau, kad 11.01 jis grąžino 16 $, bet man balanse matosi 14,92 $, reikia suprasti, kad nusiskaičiavo paypal mokesčius?
2. Prie statuso matau užrašą : Issue refund
Ką jis reiškia?
3. Šiandien prekę gavau, norėčiau grąžinti pardavėjui pinigus, bet neturiu supratimo kaip tai padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 03, 21:53)
Na ir man reikai pagalbos su Paypal. Pirkau prekę iš ebay, labai ilgai neatkeliavo prekės, parašiau pirkėjui, jis sutiko grąžinti pinigus ir jeigu gausiu prekė vėl iš naujo jam sumokėsiu.
1. Matau, kad 11.01 jis grąžino 16 $, bet man balanse matosi 14,92 $, reikia suprasti, kad nusiskaičiavo paypal mokesčius?
2. Prie statuso matau užrašą : Issue refund
    Ką jis reiškia?
3. Šiandien prekę gavau, norėčiau grąžinti pardavėjui pinigus, bet neturiu supratimo kaip tai padaryti  doh.gif

nu tai ir spauskit ant to "issue refund" - taip grąžinsit pinigus tam, kuris jums atsiuntė. Kai spausit issue refund, dar reikės po to spausti "confirm".. ir bus grąžinti pinigai tam žmogui.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 02, 01:08)
čia tiek įdomybių žmonės pridarė, kad net neturiu ką paaiškint..  doh.gif
Papildyta:

bigsmile.gif  geras... gal reikia upgradint sąskaitą, ir duos daugiau?
bet... paypal ar tik nėra JAV produktas? Jeigu taip, tai ten turėtų būtų susiję su banko politika, su mokesčių politika ir pan..

beje, lietuvaitės, vesdamos į sąskaitas pinigėlius, neužkliūkit VMI. Reikės 15 proc nuo pervestų sumų susimokėti mokesčių, jeigu ką. rolleyes.gif

Labas, paaiskinkit su tuo 15 proc VMI??
O cia visiems reikia ta 15 proc susimoketi? O jeigu as ta kortele apsimoku mokescius internete, tai kas menesi keleta stukiu imetu, negi dabar jau kai prisiregistravau paypal, reikes ta mokesti susimoketi, jei ir nieko nepirksiu paypalo pagalba?
Atsakyti
man su atidėjimu irgi buvo nemalonus nuotykis, kai dviejų mėnesių algą pervedinėjo ir paskui gražinimas buvo.

Atsakyti
Pay Pal užblokavo draugę, dabar prašo dok. kopijos su nuotrauka. Kaip elgtis? Man niekad taip nebuvo, nežinau ką patarti
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2012 11 04, 13:09)
Pay Pal užblokavo draugę, dabar prašo dok. kopijos su nuotrauka. Kaip elgtis? Man niekad taip nebuvo, nežinau ką patarti

faxuot tą dokumento kopiją. Na ir šiaip, tolimesnė eiga priklauso nuo to, dėl kokios priežasties užblokavo.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 02, 01:13)
Nezinau kodel rasot 'kvaile' - kitaip ju ir nesisiimsit i savo banko saskaita, tai padaret gerai. Jei rodo completed, tai belieka sulaukt banko saskaitoj - 2 dienas tai paypal'as i banka perveda, bet cia bankiniai dalykai ir kiek uztruks kol jusu saskaitoj pasirodys jau ne nuo paypal'o priklauso. Dabar belieka laukt ir ziuret ar ikris i banko saskaita.


Kvaile, nes galvojau, kad netinka Visa Virtuon.
Bet viskas ok, tinka Visa Virtuon pinigu iskaitymui nors ir debetine.
Labai aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hopkarole @ 2012 11 04, 16:42)
Kvaile, nes galvojau, kad netinka Visa Virtuon.
Bet viskas ok, tinka Visa Virtuon pinigu iskaitymui nors ir debetine.
Labai aciu uz pagalba  4u.gif


Visa ir MasterCard korteles gali but debetines, bet atsiskaitant jomis galima naudotis kaip kreditinemis, pvz perkant internetinese parduotuve, o realiose galima rinktis, kad nuskaitytu kaip debetine ar kreditine. As abejojau tik del pacios VISA rusies, t.y. Virtuon, nes nebuvau tikra turi but paprasta Visa ar bet kokia...

Atsakyti
QUOTE(shennon @ 2012 11 03, 16:07)
Laba diena,

norejau pasiteirauti del tokios savo problemeles: registravausi paypal, lyg ir viskas ejosi gerai, bet... smile.gif registravau savo lietuviska visa virtuon kortele, suvedziau korteles numeri ir  viska, ko ten prase. buvo gerai, kol nepaprase ivesti saskaitos numeriuko. Adresa irasiau angliska, nes noriu prekytes siusti savo sesei, kuri gyvena uk. Deja, kadangi kortele, turbut, lietuviska, o adresas uk, manes praso 9 skaitmenu sask numeriuko ir sort kodo (anglijoje taip ir yra). tai isejo, jog as negaliu priristi savo lietuviskos saskaitos, kuri yra tikrai ne 9 skaitmenu...
Padekit man pradedanciai su sia iskilusia problema, ka man toliau daryti sad.gif 1 Lt nuskaite, o toliau ir sustojo viskas, turbut del to, kad nepriregistravau savo saskaitos. o to padaryti negaliu. kaip sioje situacijoje pasielgti??????
Busiu labai dekinga uz pagalba!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Tai niekas negali padeti sad.gif sad.gif sad.gif ???
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 03, 23:20)
nu tai ir spauskit ant to "issue refund" - taip grąžinsit pinigus tam, kuris jums atsiuntė.  Kai spausit issue refund, dar reikės po to spausti "confirm".. ir bus grąžinti pinigai tam žmogui.

Ačiū, bet jau nebėra to "issue refund" doh.gif
Lyg matau, kad pardavėjas iškėlė "Dispute", ką man toliau daryt blink.gif
Jėtaus, kažko man čia sunkiai su tuo paypal doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 04 lapkričio 2012 - 19:40
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 04, 21:35)
Ačiū, bet jau nebėra to "issue refund"  doh.gif
Lyg matau, kad pardavėjas iškėlė "Dispute", ką man toliau daryt  blink.gif
Jėtaus, kažko man čia sunkiai su tuo paypal  doh.gif

na na. o tai kodėl iškėlė disputą? Parašėt, kad gavot prekę?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 04, 20:42)
na na. o tai kodėl iškėlė disputą? Parašėt, kad gavot prekę?

Aha, mes su juo susirašinėjom, kad gavau prekę emailu ir paklausiau kaip galiu sugrąžinti pinigus g.gif
Atsakyti