Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

kai perki iš kokios e-parduotuvės tai kai ateina mokėjimas ir numeta i paypal puslapy,ten yra pastraipa iško mokėti ar iš paypal balanso ar iš kortelės,tas pats turėtų būti ir ebay tik atidžiau pažiūrėkit kai darysit mokėjima
Atsakyti
Sveiki,

gal kartais zinote, jei reiktu daznai pervedineti pinigus is uzsienio i lietuviska saskaita, ar tai labiau apsimoka daryti per internetine bankininkyste, ar paypal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerka105 @ 2012 05 31, 23:19)
kai perki iš kokios e-parduotuvės tai kai ateina mokėjimas ir numeta i paypal puslapy,ten yra pastraipa iško mokėti ar iš paypal balanso ar iš kortelės,tas pats turėtų būti ir ebay tik atidžiau pažiūrėkit kai darysit mokėjima


pasirodo man tuos gražintus pinigus per paypal permetė tiesiai į mano master card kortele. Žiūriu šiandien tie pinigėliai mano sąskaitėlėj guli. thumbup.gif
Atsakyti
Žinau, kad apie tai buvo kažkurioj temoj kalbeta, bet reikia greitai pasitikslinti: mokant per Paypal, kuri konvertavimo būdą rinktis : pirmą ar antrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 06 02, 12:13)
Žinau, kad apie tai buvo kažkurioj temoj kalbeta, bet reikia greitai pasitikslinti: mokant per Paypal, kuri konvertavimo būdą rinktis : pirmą ar antrą  g.gif


http://www.radiocool...iutos-keitimas/
Atsakyti
Sveiki, Paypal purchase history matau ne svaro zenkliuka, o laikroduka, transakcija vykdoma.
1. Jun 3, 2012 Payment To ***@hotmail.com Unclaimed Details Payment To ***@hotmail.com Nr.Cancel -£10.25 GBP Select record 1

2. Jun 3, 2012 Payment pavarde Completed Details Payment To pavarde Nr.-£8.99 GBP

Abu mokejimus dariau vienu kartu. Ar cia tas pirmasis kazkaip turi priimti mano "pavedima"? Ar as kazka dar turiu padaryti?

The recipient of this payment is Unregistered. Cia tas pirmasis.Ka daryt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 03 birželio 2012 - 21:56
o kodel cia temose rasoma, kad galima uzregistruoti Paypal tik kreditines korteles arba Visa Virtuon?

man banke sake, kad tinka ir debetine Mastercard? tai nejaugi banke meluoja?

beto ir paypal svetaineje informacija, kad tinka sios korteles:
PayPal accepts the following cards:
Visa / Delta / Electron
MasterCard / Eurocard
PayPal Top Up Card
Maestro
American Express
Debit cards (also known as bank cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 06 06, 17:49)

man banke sake, kad tinka ir debetine Mastercard? tai nejaugi banke meluoja?


Swedbank'as turi ja, kaip tik uzsisakiau, ziuresim. Nes Visa Electron lietuviskos nepriima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 06, 17:53)
Swedbank'as turi ja, kaip tik uzsisakiau, ziuresim.  Nes Visa Electron lietuviskos nepriima smile.gif

super, as irgi tik uzsisakiau, tikiuosi tiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 06 03, 22:53)
Sveiki, Paypal purchase history matau ne svaro zenkliuka, o laikroduka, transakcija vykdoma.
1. Jun 3, 2012 Payment To ***@hotmail.com Unclaimed Details Payment To ***@hotmail.com Nr.Cancel -£10.25 GBP Select record 1

2. Jun 3, 2012 Payment pavarde Completed Details Payment To pavarde Nr.-£8.99 GBP

Abu mokejimus dariau vienu kartu. Ar cia tas pirmasis kazkaip turi priimti mano "pavedima"? Ar as kazka dar turiu padaryti?

The recipient of this payment is Unregistered. Cia tas pirmasis.Ka daryt? g.gif

Pinigus paypal nuskaite,bet ne pardavejo, o paypal vardu, is pardavejo jokios zinios, 2 laiskus jam parasiau, tyla, ka siulot g.gif unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 06 06, 17:49)
o kodel cia temose rasoma, kad galima uzregistruoti Paypal tik kreditines korteles arba Visa Virtuon?


Na turbut rasoma del aiskumo, t.y. kad nepasiimtumet banke bet kokios korteles, nes pvz debetine Maestro netiks.

O Visa ir Mastercard gali but debetines, bet atsiskaitinejant jomis galima rinktis moket kaip debetine arba kaip kreditine, todel jos ir tinkamos paypal.
Atsakyti
O gal zinot ka apie pervedimus is vienos saskaitos i kita Europoje. Na tarkim is EU salies noriu nusiusti per paypal 100 euru i lietuviska saskaita.Kiek gaus gavejas jau padares withdraw? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 11 birželio 2012 - 13:47