Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

Sveikos, panos

Aš tikriausiai jau prisidirbau doh.gif kas galėtų man pagelbėti/ Bandžiau prisiregistruoti Paypal, dariau viską pagal instrukcijas, kai reikėjo įvesti expanded use numerį, suklydau kelis kartus ir dabar man jau neleidžia aktyvuoti kortelės verysad.gif Pinigai sąskaitoje nuskaityti, dabar jau ir tą numerį radau, bet po laiko, nes neleidžia įeiti ir įrašyti jo.
Atsakyti
Labuka,
o per kiek laiko banko israse matosi tas expanded use kodukas???
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 29, 23:31)
shoppingas jau atsakė - reikia turėti KREDITINĘ VISA kortelę. Į virtuon ar perves, nežinau.. gal ne  g.gif

yra 24 valandų limitas. Lietuvai - ne daugiau 500 eurų per 24 valandas. Kaip kitoms valstybėms, nežinau.
Papildyta:

bet šiaip įdomu.. kodėl AŠ negaunu tokių laiškų iš paypalo.. nei man ką akceptuot reikia, nei ką.. krenta pinigai patys mastau.gif



Mano Visos Virtuon korteles saskaita prirista prie Paypal, per ja perku, tikiuos tiks ir pinigams gauti.

Del limito aciu 4u.gif

Del to aceptavimo: gal kai parduodi ir tau moka tada automatu eina, o kai tiesiog pervedimas gal del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 31, 13:35)
Mano Visos Virtuon korteles saskaita prirista prie Paypal, per ja perku, tikiuos tiks ir pinigams gauti.


Na kad perkat su ta kortele, tai nieko nereiskia - Mastercard, Amex ir pan irgi galima pririst prie paypal, pirksites be problemu, bet va i jas is paypal balanso pinigeliu neis persivest (BET jei kazka perkat ir paskui grazina piniginelius (!!! ne paprastai perveda), tai jie keliauja atgal i kortele, o tokiu atveju nebutina VISA).
Atsakyti
QUOTE(*Ingridska* @ 2012 10 30, 16:24)
Sveikos, panos

Aš tikriausiai jau prisidirbau doh.gif kas galėtų man pagelbėti/ Bandžiau prisiregistruoti Paypal, dariau viską pagal instrukcijas, kai reikėjo įvesti expanded use numerį, suklydau kelis kartus ir dabar man jau neleidžia aktyvuoti kortelės  verysad.gif Pinigai sąskaitoje nuskaityti, dabar jau ir tą numerį radau, bet po laiko, nes neleidžia įeiti ir įrašyti jo.


man buvo panasiai.
As tiesiog paskambinau PayPal nurodytu telefonu Europai (berods prancuzuskas nr.) ir paaiskinau, kad suklydau, tai jie tiesiog man atsiunte nauja koda i e-banka.
Atsakyti
Sveikos, toks klausimėlsi iškilo - ar pervedant pinigus per paypal (kai pardavėjas atsiunčia paypal el.pašto adresą) yra kažkoks mokestis? Nes iki šiol tai pati prašydavau, kad pardavėjas atsiųstų invoice į mano paypal el.paštą, tada nebūna jokių mokesčių. O jeigu atvirkščiai, kaip tada? Gal susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 31, 20:08)
Na kad perkat su ta kortele, tai nieko nereiskia - Mastercard, Amex ir pan irgi galima pririst prie paypal, pirksites be problemu, bet va i jas is paypal balanso pinigeliu neis persivest (BET jei kazka perkat ir paskui grazina piniginelius (!!! ne paprastai perveda), tai jie keliauja atgal i kortele, o tokiu atveju nebutina VISA).


Jus teisi, visa Virtuon netiko, niekas neatkeliavo sad.gif;
kaip dabar atgal man grazinti?
Labai Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stintele @ 2012 11 01, 10:29)
Sveikos, toks klausimėlsi iškilo - ar pervedant pinigus per paypal (kai pardavėjas atsiunčia paypal el.pašto adresą) yra kažkoks mokestis? Nes iki šiol tai pati prašydavau, kad pardavėjas atsiųstų invoice į mano paypal el.paštą, tada nebūna jokių mokesčių. O jeigu atvirkščiai, kaip tada? Gal susidūrėt?


Jei jus mokat uz ebay daikta, tai neturetu but mokesciu - siaip ar taip, pervedant vistiek nusirodo priezastys (skola, dovana, uz kazkoki pirkini/paslauga ir tt). Jei vedat paprastai (ne uz kazka mokat), tai bus pervedant galimybe pazymet kas moka paypal mokescius (siuntejas ar gavejas).

QUOTE(hopkarole @ 2012 11 01, 14:32)
Jus teisi, visa Virtuon netiko, niekas neatkeliavo sad.gif;
kaip dabar atgal man grazinti?
Labai Aciu 4u.gif


Tai jus padaret 'withdraw'? Ir ka toliau rase? Kad netinkama kortele ar praleido operacija? g.gif g.gif Nes kaip suprantu, paypal balanse pinigu nebematot.... O siaip jei nepraeitu operacija, tai tie pinigeliai niekur neturetu dingt ir likt kur buvo turetu. O jei praejo ir kortele tiko, tai jusu banko saskaitoj pasimatys per kokia savaite, ne iskart - bet kaip suprantu, tiek laiko dar nepraejo?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 01, 21:21)
Tai jus padaret 'withdraw'? Ir ka toliau rase? Kad netinkama kortele ar praleido operacija?  g.gif  g.gif Nes kaip suprantu, paypal balanse pinigu nebematot.... O siaip jei nepraeitu operacija, tai tie pinigeliai niekur neturetu dingt ir likt kur buvo turetu. O jei praejo ir kortele tiko, tai jusu banko saskaitoj pasimatys per kokia savaite, ne iskart - bet kaip suprantu, tiek laiko dar nepraejo?


Taip, padariau withdraw, kvaile doh.gif
Operacija praleido, rodo completed g.gif
Rase, kad operacija truks 2 dienas, bet tiek praejo ir nieko. Bet jei sakot savaite, tai gal dar ikris.
Paypal balance pinigu nerodo.

Parasiau i paciam paypal:
gavau paklode doh.gif. Is ten man aisku, kad nieks neaisku blush2.gif
Atsakyti
čia tiek įdomybių žmonės pridarė, kad net neturiu ką paaiškint.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2012 10 30, 02:59)
Man JAV per menesi $500 issigrynint yra limitas, bet man ir tiek nereikia. O saskaita mano pati paprasicausia paypal'e. ax.gif 

bigsmile.gif geras... gal reikia upgradint sąskaitą, ir duos daugiau?
bet... paypal ar tik nėra JAV produktas? Jeigu taip, tai ten turėtų būtų susiję su banko politika, su mokesčių politika ir pan..

beje, lietuvaitės, vesdamos į sąskaitas pinigėlius, neužkliūkit VMI. Reikės 15 proc nuo pervestų sumų susimokėti mokesčių, jeigu ką. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hopkarole @ 2012 11 01, 23:15)
Taip, padariau withdraw, kvaile  doh.gif


Nezinau kodel rasot 'kvaile' - kitaip ju ir nesisiimsit i savo banko saskaita, tai padaret gerai. Jei rodo completed, tai belieka sulaukt banko saskaitoj - 2 dienas tai paypal'as i banka perveda, bet cia bankiniai dalykai ir kiek uztruks kol jusu saskaitoj pasirodys jau ne nuo paypal'o priklauso. Dabar belieka laukt ir ziuret ar ikris i banko saskaita.
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2012 11 02, 01:08)
bigsmile.gif  geras... gal reikia upgradint sąskaitą, ir duos daugiau?
bet... paypal ar tik nėra JAV produktas? Jeigu taip, tai ten turėtų būtų susiję su banko politika, su mokesčių politika ir pan..


Gali but, nes cia elementariausia paypal saskaita - bet man daugiau nereikia, tai ir nesigilinu kaip padidint.... Beje, as pririsus ir banko saskaita esu, tai persivedant vedu i banka tiesiai.

Atsakyti
Laba diena,

norejau pasiteirauti del tokios savo problemeles: registravausi paypal, lyg ir viskas ejosi gerai, bet... smile.gif registravau savo lietuviska visa virtuon kortele, suvedziau korteles numeri ir viska, ko ten prase. buvo gerai, kol nepaprase ivesti saskaitos numeriuko. Adresa irasiau angliska, nes noriu prekytes siusti savo sesei, kuri gyvena uk. Deja, kadangi kortele, turbut, lietuviska, o adresas uk, manes praso 9 skaitmenu sask numeriuko ir sort kodo (anglijoje taip ir yra). tai isejo, jog as negaliu priristi savo lietuviskos saskaitos, kuri yra tikrai ne 9 skaitmenu...
Padekit man pradedanciai su sia iskilusia problema, ka man toliau daryti sad.gif 1 Lt nuskaite, o toliau ir sustojo viskas, turbut del to, kad nepriregistravau savo saskaitos. o to padaryti negaliu. kaip sioje situacijoje pasielgti??????
Busiu labai dekinga uz pagalba!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti