Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

Norejau paklaust zinanciu rolleyes.gif iskeliau byla paypale, uz negauta preke, pardavejas pasrase, kad preke i europa eina 5savaites, sutikau palauk. Prejo tos 5savaites, as vel parasiau (bendravau per pypal) kad jos nera ir noriu kad sprestumem sia problema. Jis i mano laiskus nebeatraso. O paypal spalio 30d uzdaro byla automatiskai. As paspuadziau escalate ir kaip supratau dabar paypalas spres musu byla. O jeigu nebuciau paspaudus escalate,man butu grazine pinigus ar ne? kad zinot kitam kartui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2012 10 28, 16:15)
Norejau paklaust zinanciu rolleyes.gif  iskeliau byla paypale, uz negauta preke, pardavejas pasrase, kad preke i europa eina 5savaites, sutikau palauk. Prejo tos 5savaites, as vel parasiau (bendravau per pypal) kad jos nera ir noriu kad sprestumem sia problema. Jis i mano laiskus nebeatraso. O paypal spalio 30d uzdaro byla automatiskai. As paspuadziau escalate ir kaip supratau dabar paypalas spres musu byla. O jeigu nebuciau paspaudus escalate,man butu grazine pinigus ar ne? kad zinot kitam kartui blush2.gif

nebutu. Praleisti terminai - pirkejo nuostolis, pardavejo dziaugsmas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 28, 17:47)
nebutu. Praleisti terminai - pirkejo nuostolis, pardavejo dziaugsmas. biggrin.gif


o dabar yra tikimybe kad susigrazinsiu pinigus? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Per kiek laiko ateina pinigeliai per paypal?
T.y. man siunte, gavau nuoroda, padariau request. Koks yra max termina?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2012 10 29, 15:44)
o dabar yra tikimybe kad susigrazinsiu pinigus?  ax.gif

dabar ne tikimybė, dabar garantija, kad paypalas grąžins pinigus, jeigu pardavėjas nepateiks įrodymo, kad Jūs gavot prekes.
Papildyta:
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 29, 16:51)
Sveikos  4u.gif

  Per kiek laiko ateina pinigeliai per paypal?
T.y. man siunte, gavau nuoroda, padariau request. Koks yra max termina?
Aciu

nesuprantu klausimo.. kokia nuoroda, koks dar request..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 29, 17:02)
nesuprantu klausimo.. kokia nuoroda, koks dar request..


Man pervede pinigus svarais; tada gavau mail is Paypal:

This email confirms that has sent you £......00 GBP with PayPal.

To complete this payment, you must accept or deny it within 30 days by clicking here.

atsiusta nuoroda paspaudziau patvirtinau valiuta svarus;

mano paypal priristas prie korteles visa virtuon (litines saskaitos)

Klausimas per kiek laiko (dienu) pinigai atsiranda saskaitoje?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 29, 17:16)
Klausimas per kiek laiko (dienu) pinigai atsiranda saskaitoje?


Tai tie pinigeliai jums tik paypal'e liks, i banko saskaita neikris. Ir turetumet matyt juos iskart paypal balanse. O jei norit i banko saskaita persivest, tai virsuje renkates 'withdraw' ir uzpildot reikiamus laukelius, bet sita paslauga 2EUR kainuoja, gali ir kokia savaite uztrukt pinigeliu ikritimas i saskaita ir nesu tikra ar jusu kortele tinkama (man rodos turi but paprasta VISA).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 29, 17:41)
Tai tie pinigeliai jums tik paypal'e liks, i banko saskaita neikris. Ir turetumet matyt juos iskart paypal balanse. O jei norit i banko saskaita persivest, tai virsuje renkates 'withdraw' ir uzpildot reikiamus laukelius, bet sita paslauga 2EUR kainuoja, gali ir kokia savaite uztrukt pinigeliu ikritimas i saskaita ir nesu tikra ar jusu kortele tinkama (man rodos turi but paprasta VISA).


Labai aciu 4u.gif

O yra dienos limitas? Man neleido viena operacija daugiau kaip 500 e siust?
Atsakyti
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 29, 18:16)

Klausimas per kiek laiko (dienu) pinigai atsiranda saskaitoje?

Aciu  4u.gif


shoppingas jau atsakė - reikia turėti KREDITINĘ VISA kortelę. Į virtuon ar perves, nežinau.. gal ne g.gif
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 29, 23:02)
O yra dienos limitas? Man neleido viena operacija daugiau kaip 500 e siust?

yra 24 valandų limitas. Lietuvai - ne daugiau 500 eurų per 24 valandas. Kaip kitoms valstybėms, nežinau.
Papildyta:
QUOTE(hopkarole @ 2012 10 29, 18:16)
Man pervede pinigus svarais; tada gavau mail is Paypal:

This email confirms that                has sent you £......00 GBP with PayPal.

To complete this payment, you must accept or deny it within 30 days by clicking here.

atsiusta nuoroda paspaudziau patvirtinau valiuta svarus;

mano paypal priristas prie korteles visa virtuon (litines saskaitos)

Klausimas per kiek laiko (dienu) pinigai atsiranda saskaitoje?

Aciu  4u.gif

bet šiaip įdomu.. kodėl AŠ negaunu tokių laiškų iš paypalo.. nei man ką akceptuot reikia, nei ką.. krenta pinigai patys mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 29, 23:31)
yra 24 valandų limitas. Lietuvai - ne daugiau 500 eurų per 24 valandas. Kaip kitoms valstybėms, nežinau.

bet šiaip įdomu.. kodėl AŠ negaunu tokių laiškų iš paypalo.. nei man ką akceptuot reikia, nei ką.. krenta pinigai patys mastau.gif


Man JAV per menesi $500 issigrynint yra limitas, bet man ir tiek nereikia. O saskaita mano pati paprasicausia paypal'e. ax.gif

Teko kazkada priimt apmokejima pardavus preke ebay, bet turbut tik ta viena karta. Keista buvo tik todel, kad tai nebuvo pirmas pardavimas...
Atsakyti
Sveiki,

Norejau pasakyti, kad pabandziau padaryti pinigu pervedima is Pay Pal i savo Visa Elektron debetine kortele DNB banke.Pavyko thumbup.gif Pinigus gavau per 3 dienas 4u.gif
Atsakyti
Merginos padėkite prašau, pirkua prekę, bet jos negavau, pats pardavėjas sakė grąžins pinigus, bet jau savaitę delsia, galvoju kreiptis per pay pal, bet nžnkaip tai padaryti, ir ar teisingai darau, pvz man nuo kort nuskaičiuoja pinigus į paypal o paskui matau isškarto pardavėjuio ir matosi paskutiniai kortelės skaičiai, kaip galima būtų pinigus persivesti į paypal sąskaitą prie perkant prekę? Labai laksiu žinių ačiū labai, labai
Atsakyti