Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(Bluntė @ 2012 10 26, 23:51)
Į banko  g.gif  Paypale yra dvi sumos ir abi su " issure refund"  doh.gif

na tai vadinas abi tos sumos atsirado pardavus kažką, arba gavus "dovanų". Nereikia dėl to pergyventi. Tas užrašas ISSUE REFUND bus prie kiekvienos pinigų sumos. PayPalas Jums palieka galimybę per 60 dienų grąžinti pinigus. Juk kartais to prisireikia.

Banko sąskaiton tie pinigai patys niekada nepareis. Jeigu neturit prijungus tikros kreditinės kortelės, tai geriau tuos pinigus išleiskit pirkdama ebay ar kitose internetinėse parduotuvėse.
O jeigu turit tą kortelę susietą su paypal, tada darykit WITHDRAW, sumokėsit 7 litus už paslaugą ir po 3 - 4 darbo dienų pinigai bus banke.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 10:31)
na tai vadinas abi tos sumos atsirado pardavus kažką, arba gavus "dovanų". Nereikia dėl to pergyventi. Tas užrašas ISSUE REFUND bus prie kiekvienos pinigų sumos. PayPalas Jums palieka galimybę per 60 dienų grąžinti pinigus. Juk kartais to prisireikia.

Banko sąskaiton tie pinigai patys niekada nepareis. Jeigu neturit prijungus tikros kreditinės kortelės, tai geriau tuos pinigus išleiskit pirkdama ebay ar kitose internetinėse parduotuvėse.
O jeigu turit tą kortelę susietą su paypal, tada darykit WITHDRAW, sumokėsit 7 litus už paslaugą ir po 3 - 4 darbo dienų pinigai bus banke.


Praejusia savaite rasiau, kad persivedinejau pinigus is paypal ir niekaip ju negavau i savo saskaita. Tai va, vakar ikrito smile.gif nesitikejau, kad taip ilgai reiks laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 10 27, 15:46)
Praejusia savaite rasiau, kad persivedinejau pinigus is paypal ir niekaip ju negavau i savo saskaita. Tai va, vakar ikrito smile.gif nesitikejau, kad taip ilgai reiks laukti smile.gif

sveikinu, kad atgavot pinigus. Tačiau Jūs pacitavot mano atsakymą ne Jums, o BLUNTE'ei
Atsakyti
Sveikos

Gal kuri galit padeti?
Pirkau is Ebay is vieno pardavejo ir siuntinys neatvyko. Mokejau per paypal, siunte neregistruota 2 klases siunta. Laukiu jau 3 savaites. Galiu as kazkaip issireikalauti savo pinigu ar bye bye mano pinigeliams? 4u.gif
Pirma karta taip nusvilau, anksciau viskas lyg ir gerai budavo...
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2012 10 27, 20:03)
Sveikos

Gal kuri galit padeti?
Pirkau is Ebay is vieno pardavejo ir siuntinys neatvyko. Mokejau per paypal, siunte neregistruota 2 klases siunta. Laukiu jau 3 savaites. Galiu as kazkaip issireikalauti savo pinigu ar bye bye mano pinigeliams? 4u.gif
Pirma karta taip nusvilau, anksciau viskas lyg ir gerai budavo...

pirmiausia turit parašyt savo pardavėjui ir pranešti, kad negavot siuntos ir paprašyt "to sort out" kažkaip smile.gif . Jeigu neišsiųs pakartotinai, arba negrąžins pinigų, tada ebay atidarot case - surandat "resolve a problem" ir ten toliau pagal nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 19:34)
pirmiausia turit parašyt savo pardavėjui ir pranešti, kad negavot siuntos ir paprašyt "to sort out" kažkaip  smile.gif . Jeigu neišsiųs pakartotinai, arba negrąžins pinigų, tada ebay atidarot case - surandat "resolve a problem" ir ten toliau pagal nuorodas.

Aciu labai. Su pardaveju susirasinejom, liepe patikrint pas kaimynus, paste. Kaip tik siandien parasiau jam, kad niekur nera. Jei pirmadieni nepasiulys sprendimo - taip ir padarysiu 4u.gif
Tiesa, o jei siusta ne recorded delivery - vis tiek galu reikalauti? Bet koki atveju galiu reikalauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popuri: 27 spalio 2012 - 20:29
sveiki, norejau paklaust - gavau pinigus iskelusi disputa, bet norejau, jog jie liktu mano paypal balanse, o ziuriu, kad juos atomatiskai nurase, jog pereitu man i kortele g.gif negalima kazkaip pakeist to, nes vis tiek perku daznai per paypal, tai man labiau apsimoka, kad pinigai balanse butu, o ne keliautu i saskaita (reik laukti papildomai ir dar nuskaiciuos berods 2 eurus) g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 27, 10:31)
na tai vadinas abi tos sumos atsirado pardavus kažką, arba gavus "dovanų". Nereikia dėl to pergyventi. Tas užrašas ISSUE REFUND bus prie kiekvienos pinigų sumos. PayPalas Jums palieka galimybę per 60 dienų grąžinti pinigus. Juk kartais to prisireikia.

Banko sąskaiton tie pinigai patys niekada nepareis. Jeigu neturit prijungus tikros kreditinės kortelės, tai geriau tuos pinigus išleiskit pirkdama ebay ar kitose internetinėse parduotuvėse.
O jeigu turit tą kortelę susietą su paypal, tada darykit WITHDRAW, sumokėsit 7 litus už paslaugą ir po 3 - 4 darbo dienų pinigai bus banke.

Pas mane susieta su VISA kreditine kortele ax.gif kažkaip net neturėjos Paypale sąskaitos g.gif
AQčiū už patarimą 4u.gif padariau..beliko sulaukt pinigo ax.gif tik pikta,kad prarandu 7lt doh.gif nes esu 99% tikra,kad tarpininkė paėmė mano pinigus, bet neužsakė laiku prekių ir temoė gumą su pinigų grąžinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2012 10 27, 22:06)
Aciu labai. Su pardaveju susirasinejom, liepe patikrint pas kaimynus, paste. Kaip tik siandien parasiau jam, kad niekur nera. Jei pirmadieni nepasiulys sprendimo - taip ir padarysiu 4u.gif
Tiesa, o jei siusta ne recorded delivery - vis tiek galu reikalauti? Bet koki atveju galiu reikalauti?


nesvarbu, kaip siųsta. REcorded ar ne recorded - tai yra tik emocijos. Neva tai galėjai pirkti "recorded", būtų buvę paprasčiau... bla bla bla..

Jeigu negaunat prekės per Jums atrodantį protingą laukimo laiką, pardavėjas nesusipranta grąžinti pinigų, ir tie pinigai Jums brangūs, vadinas atidarote ebay case. Tiesa, tada pardavėjas irgi gali dar negrąžinti pinigų. Gali tiesiog laukti, kol gausit prekę. Tuomet nepraleiskit termino, kada reikia "escalate to ebay". Kai jau padarot escalate, tada pinigus ebay perveda per valandą maždaug.. ir dar atsiprašo už nepatogumus.


QUOTE(Kelsey @ 2012 10 28, 00:21)
sveiki, norejau paklaust - gavau pinigus iskelusi disputa, bet norejau, jog jie liktu mano paypal balanse, o ziuriu, kad juos atomatiskai nurase, jog pereitu man i kortele  g.gif  negalima kazkaip pakeist to, nes vis tiek perku daznai per paypal, tai man labiau apsimoka, kad pinigai balanse butu, o ne keliautu i saskaita (reik laukti papildomai ir dar nuskaiciuos berods 2 eurus)  g.gif

jeigu pirkot iš savo kreditinės kortelės, ar kokios ten virtuon, tai pinigus automatiškai grąžina į tą kortelę, be jokio papildomo mokesčio. Negalit paprašyt, kad pinigai liktų paypalo sąskaitoj. Jie išeina mokant iš Jūsų banko sąskaitos, ir grįžta į banko sąskaitą.

O jeigu Jums kas nors pervestų į paypalą pinigų, jais sumokėtumėt už prekes, ir po to būtų padarytas grąžinimas, tai tie pinigai grįžtų į paypalo sąskaitą, ir jeigu norėtumėt juos turėti savo banko sąskaitoj, turėtumėt daryt "withdraw" ir mokėti du eurus.
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2012 10 28, 01:08)
Pas mane susieta su VISA kreditine kortele  ax.gif  kažkaip net neturėjos Paypale sąskaitos  g.gif 
AQčiū už patarimą  4u.gif  padariau..beliko sulaukt pinigo  ax.gif  tik pikta,kad prarandu 7lt  doh.gif  nes esu 99% tikra,kad tarpininkė paėmė mano pinigus, bet neužsakė laiku prekių ir temoė gumą su pinigų grąžinimu  doh.gif

hmmm.. tai gal prieš grąžinimą, reikėjo su tarpininke tartis, kad ji būtų grąžinusi pinigus ne į paypalo sąskaitą, bet į Jūsų banko sąskaitą. Gal ta tarpininkė turi lietuviško banko sąskaitą, iš kurio būtų padariusi grąžinimą.
Atsakyti
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vVvilnius25: 28 spalio 2012 - 00:12
QUOTE(naitas @ 2012 10 28, 01:09)

hmmm.. tai gal prieš grąžinimą, reikėjo su tarpininke tartis, kad ji būtų grąžinusi pinigus ne į paypalo sąskaitą, bet į Jūsų banko sąskaitą. Gal ta tarpininkė turi lietuviško banko sąskaitą, iš kurio būtų padariusi grąžinimą.

gal ir reikėjo doh.gif bet jai apmokėta buvo Paypalu g.gif ai..ten iš vis užburtas ratas...rugpjūčio pab. sumokėti pinigai ..tai džiaugiuosi bent atgavusi kažką doh.gif biggrin.gif
kažkaip negalvojau,kad priimdama pinigus prarasiu 7lt...bet nu o bet tačiau.. smile.gif ji jau padarė Paypale grąžinimą...ai..atgausiu pinigus svarbiausia ir pamiršių šią užsitęsusią istoriją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 28, 01:09)
jeigu pirkot iš savo kreditinės kortelės, ar kokios ten virtuon, tai pinigus automatiškai grąžina į tą kortelę, be jokio papildomo mokesčio. Negalit paprašyt, kad pinigai liktų paypalo sąskaitoj. Jie išeina mokant iš Jūsų banko sąskaitos, ir grįžta į banko sąskaitą.

O jeigu Jums kas nors pervestų į paypalą pinigų, jais sumokėtumėt už prekes, ir po to būtų padarytas grąžinimas, tai tie pinigai grįžtų į paypalo sąskaitą, ir jeigu norėtumėt juos turėti savo banko sąskaitoj, turėtumėt daryt "withdraw" ir mokėti du eurus.


Aisku dabar viskas, dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti