Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(shopingas @ 2012 10 10, 18:23)
Jei paypal balanse ta suma, tai pervesta viskas normaliai (ir prie operacijos sarase turetu but 'completed').


dėkui, visgi merginos paprotino, kad reikia spausti accept, tai dabar viskas tvarkoj, rodo completed smile.gif
Atsakyti
Norėjau pasitikslinti-pervedant pinigus iš PayPal į kitą PayPal sąskaitą (vokiečiams) nėra jokių papildomų mokesčių? ax.gif
Atsakyti
Del pervedimo is Paypal vienos saskaitos i kita man praeitam puslapy atsakinejo:

QUOTE(naitas @ 2012 10 09, 23:20)
Is mamos paypalo pervedant galejot sumazinti, jeigu butumet siunte - personal - gift. O jeigu daret kaip apmokejima uz preke, ar service, tada susimokejot apie 4 - 5 procentus.

Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 10 11, 12:15)
Norėjau pasitikslinti-pervedant pinigus iš PayPal į kitą PayPal sąskaitą (vokiečiams) nėra jokių papildomų mokesčių? ax.gif

Kiekvienai šaliai yra skirtingi mokesčiai taikomi. Todėl turit žiūrėt PayPal informacinį puslapį savo šaliai.
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2012 10 10, 18:31)
Laba, nerandu kaip iskelt byla pardavejui ax.gif  jau praejo beveik menuo laiko, o prekes dar negavau. Tad noreciau iskelt byla, bent pinigelius susigrazinsiu blush2.gif
pirkau per ebay..


Nueikit prie pirktis prekes, pasirinkit 'solve a problem', o toliau sekit nuorodas (bus pasirinkt negavot prekes ar ne tokia, kaip aprasyme ir tt)
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 11, 14:23)
Kiekvienai šaliai yra skirtingi mokesčiai taikomi. Todėl turit žiūrėt PayPal informacinį puslapį savo šaliai.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kazkada seniai uzsiregistravau tamn pypale bet niekada nesinaudojau, tiesa pasakius nelabai ir iki siol suprantu kaip naudotis, visada mokedavau paprastai is savo korteles, ir dabar dariau uzsakyma, galvojau pabandysiu per pypala, na viskas gerai pavyko, bet paziurejau banke kad kursa paskaiciavo 4.47 uz svara blink.gif cia po tiek ir nuskaiciuos? ar iumanoma dar ka nors pakeisti? nes suma pirkimo nemaza, cia labai daug man gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2012 10 15, 13:41)
Sveikos  4u.gif  kazkada seniai uzsiregistravau tamn pypale bet niekada nesinaudojau, tiesa pasakius nelabai ir iki siol suprantu kaip naudotis, visada mokedavau paprastai is savo korteles, ir dabar dariau uzsakyma, galvojau pabandysiu per pypala, na viskas gerai pavyko, bet paziurejau banke kad kursa paskaiciavo 4.47 uz svara  blink.gif  cia po tiek ir nuskaiciuos? ar iumanoma dar ka nors pakeisti? nes suma pirkimo nemaza, cia labai daug man gaunasi  doh.gif


Jau nieko nebepakeisi, pries apmokant reikejo paspausti, kad banko kursu konvertuotu o ne paipalu, pirma karta ir as taip prisidirbau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2012 10 15, 13:21)
Jau nieko nebepakeisi, pries apmokant reikejo paspausti, kad banko kursu konvertuotu o ne paipalu, pirma karta ir as taip prisidirbau  doh.gif


o kaip pasirinkti banko kursu? kai moku yra du pasirinkimai, vienaip paskaiciuoja litais, kitais pasirinkus paskaiciuoja doleriais/svarais priklausomai nuo pradavejo. Tai cia ne tas pasirinkimas? ar tas?
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2012 10 15, 14:13)
o kaip pasirinkti banko kursu? kai moku yra du pasirinkimai, vienaip paskaiciuoja litais, kitais pasirinkus paskaiciuoja doleriais/svarais priklausomai nuo pradavejo. Tai cia ne tas pasirinkimas? ar tas?


paskaitykit smile.gif

http://www.radiocool...iutos-keitimas/
Atsakyti
Prasau patarimo. Nupirkau per e-bay preke, apmokejau vakar per PayPal, bet prie statuso vis dar rodo, kad payment is processing by PayPal, o man pinigus saskaitoje rezervavo. Ilindau i Paypal, ten raso, kad operacija negali buti uzbaigta, nes The recipient of this payment is Unregistered.

Ka tokiu atveju daryti? Gal tai nepatikimas pardavejas ir geriau atsaukti mokejima?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 10 15, 14:15)


Ačiū. Aš maniau kad ten turiu turėt saskaitą ne litais doh.gif , nau jau tiek to dabar. Žinosiu ateičiai.
Dabar nžn kur klausti, gal kas žino dėl pristatymo, birželio 15 užsisakiau prekę iš Kinijos, tai ji tik Kinijoj ir keliavo:
17.09.2012 00:00 Hangzhou International
17.09.2012 00:00 Hangzhou International
19.09.2012 00:00 Beijing International
20.09.2012 00:00 Beijing International
26.09.2012 00:00 Hangzhou International
26.09.2012 00:00 Hangzhou International
04.10.2012 00:00 Hangzhou International
04.10.2012 00:00 Hangzhou International
08.10.2012 00:00 Beijing International
12.10.2012 00:00 Hangzhou International
12.10.2012 00:00 Hangzhou International
Svarbu kad būtų taškai skirtingi,o tai tie patys ,tik "atvyko", "išvyko", gal aš kažko nesuprantu g.gif Aš jau laukiu kad man namo pristatys, o čia unsure.gif
Atsakyti