Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(renatuxaass @ 2012 10 08, 11:03)
o tai kokiam reikalui tada ji blush2.gif  ax.gif

as dar naujoke tuose reikaluose, bet PayPal reikalingas tam kad nereiktu moketi to bankinio mokescio. uztenka pervesti i kreditine pinigelius ir viskas. gal kuri aiskiau paaiskins?
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2012 10 08, 11:32)
as dar naujoke tuose reikaluose, bet PayPal reikalingas tam kad nereiktu moketi to bankinio mokescio. uztenka pervesti i kreditine pinigelius ir viskas. gal kuri aiskiau paaiskins?



Taip, jei pavedima darot:)

Bet kartais galima kreditine apmoketi perkant, na kaip ir pas mus kad mokat parduotuvese, tada jokio mokescio mums nenuskaito

Bet didziausia gerybe paypalo ta, kad juo mokant galioja pirkejo apsaugos garantija
Per 45 d negavus prekes, galima susigrazinti sumoketus pinigus:)
Atsakyti
turiu klausimą 4u.gif pirkau ebay pirmą kartą ir taip skubėjau sumokėti, kad pražioplinau, jog pašto išlaidos 1 svaru padidėjo nei buvo tartasi... Pay pal rašo completed...ar galiu kažkaip sustabdyt mokėjimą, o gal pardavėjas gali man tą svarą grąžinti kažkaip? na, nėra daug, bet vis vien ax.gif Labai prašyčiau į až
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 10 08, 15:00)
turiu klausimą 4u.gif pirkau ebay pirmą kartą ir taip skubėjau sumokėti, kad pražioplinau, jog pašto išlaidos 1 svaru padidėjo nei buvo tartasi... Pay pal rašo completed...ar galiu kažkaip sustabdyt mokėjimą, o gal pardavėjas gali man tą svarą grąžinti kažkaip? na, nėra daug, bet vis vien ax.gif  Labai prašyčiau į až

COmpleted tai ir yra completed, basta, finita la comedia. Nieko nesustabdysit. Pardavėjas gali grąžinti svarą, jeigu paprašysit. Bet vėlgi, ar jis privalo grąžinti? Gal per skubėjimą nepamatėt tiesiog, kodėl tuo svaru pašto išlaidos padidėjo - gal buvo prie prekės parašyta, kad Jūsų adresu yra tuo svaru brangiau.
Atsakyti
Sveikos. Prasau pagalbos. rugsejo men pasibaige kreditines galiojimo laikas. Isemiau nauja, spalio 03 d. uzregistravau ja Paypale, bet iki siol negaunu 4-skaiciu kodo, nieko nenuraso nuo korteles, pinigu yra. Negaliu susimoketi uz prekes, kodel taip ilgai nenuraso, jau 2 laiskus jiem parasiau, automatas atsiusncia atmintine, o i klausima taip ir neatsake doh.gif Ar buvo kam nors taip? Jau is mamos Paypalo sau pervedziau kad galeciau susimoketi uz ebejaus prekes, bet uz pinigu iskaityma nemazai nuskaite. Ar galima kazkais isvengt komisiniu uz iskaityma? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka1 @ 2012 10 09, 22:44)
Sveikos. Prasau pagalbos. rugsejo men pasibaige kreditines galiojimo laikas. Isemiau nauja, spalio 03 d. uzregistravau ja Paypale, bet iki siol negaunu 4-skaiciu kodo, nieko nenuraso nuo korteles, pinigu yra. Negaliu susimoketi uz prekes, kodel taip ilgai nenuraso, jau 2 laiskus jiem parasiau, automatas atsiusncia atmintine, o i klausima taip ir neatsake doh.gif Ar buvo kam nors taip? Jau is mamos Paypalo sau pervedziau kad galeciau susimoketi uz ebejaus prekes, bet uz pinigu iskaityma nemazai nuskaite. Ar galima kazkais isvengt komisiniu uz iskaityma? Aciu smile.gif

Tai neuzregistravot Paypale, jeigu negavot to 4 skaiciu kodo. Nes jis randamas banko saskaitos israse ta pacia sekunde, kai tik kortele susiejama su paypalu.

Is mamos paypalo pervedant galejot sumazinti, jeigu butumet siunte - personal - gift. O jeigu daret kaip apmokejima uz preke, ar service, tada susimokejot apie 4 - 5 procentus.
Atsakyti
merginos, atsidarius paypalą, matau pas save sumą, kurią man pervedė (ar nori pervesti), ar man reikia spausti accept?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 09, 23:20)
Tai neuzregistravot Paypale, jeigu negavot to 4 skaiciu kodo. Nes jis randamas banko saskaitos israse ta pacia sekunde, kai tik kortele susiejama su paypalu.

Is mamos paypalo pervedant galejot sumazinti, jeigu butumet siunte - personal - gift. O jeigu daret kaip apmokejima uz preke, ar service, tada susimokejot apie 4 - 5 procentus.


Aciu labai uz atsakyma 4u.gif . Taip pavedima dariau kaip uz service, kita karta zinosiu ir padarysiu personal - gift. O del korteles tai kai einu i profile-credit cards matau dvi korteles: 1-sena, kurios galiojimo laikas pasibaige ir 2-nauja, prie jos yra uzrasas Edit; Remove; Make Primary; Enter Paypal code. Nesuprantu kas gi taip? rolleyes.gif

Dabar pagalvojau, kad del to kad kortele buvo tik priregistruota, bet ji bavo kaip antra, dabar paspaudziau Make Primary, padariau ja pagrindine ir paspaudziau kad atsiustu nauja koda. Palauksiu, gal viskas susitvarkys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka1: 10 spalio 2012 - 09:49
laba diena, apsipirkimuose per pay pal aš naujokė, labai prašau patarimo:
pirkau rūbelį ebay uk, aukciono būdu.Sumokejau per pay pal, pinigu tikrai kortelej yra.
O man ebay "pirkimu istorijoje" rodo kad nesumoketa... mokekite "pay now"
iejus i savo internet. bankininkyste matau, kad pinigai rezervuoti 3 kartus...
ties ta prekyte ilgai kabejo laikrodukas(toj vietoj kur apmokejis atsiranda svaro zenklas), paskui dingo ir atsiranda "pay now"

ka man daryti?
labai prasau padekite, nes dar nera taip buve
Atsakyti
Na, pagaliau susitvarkiau kortele. Pasirodo ja reikejo pagrindine padaryti ir atsiunte koda, jau apmokejau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 10 10, 10:13)
merginos, atsidarius paypalą, matau pas save sumą, kurią man pervedė (ar nori pervesti), ar man reikia spausti accept?


Jei paypal balanse ta suma, tai pervesta viskas normaliai (ir prie operacijos sarase turetu but 'completed').
Atsakyti

Laba, nerandu kaip iskelt byla pardavejui ax.gif jau praejo beveik menuo laiko, o prekes dar negavau. Tad noreciau iskelt byla, bent pinigelius susigrazinsiu blush2.gif
pirkau per ebay..
Atsakyti