Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(naitas @ 2012 10 01, 11:31)
Spalio 18 dieną, ir NE VĖLIAU, jeigu prekės neateina, paimat ir atidarot ebay case. Šito pasirinkimo reikia ieškoti ten kur matot, kad prekė apmokėta ir išsiųsta - "resolve a problem". Atidarot - item not received. Ir viskas. Jūs jau ir taip daug padarėt. Po to, jeigu pardavėjas negrąžina pinigų, po kokių 8 dienų perduodat šitą case nagrinėt ebay. Lygtai escalate to ebay vadinas.

Iki spalio 18 dienos bet kokia išsiųsta prekė turi ateiti - nesvarbu, registruota ar ne. Jeigu neateis, drąsiai atidarot case ir atgaunat pinigus. Galės kitaicas  toliau švęsti medaus mėnesį  biggrin.gif

Dar tracking number galit pažiūrėt savo PayPal sąskaitoj. Atsidarykit "details" ir panagrinėkit kaip ten kas. Ar tik "shipped" pažymėta, ar dar kas matosi.


Prekes jis išsiuntė rugsėjo 28d. Ir 18 d. ir 26d. apmokėtas. Dabar pamačiau: prekės buvo apmokėtos 26d ir Paypale rodo 26d, ebay irgi buvo 26d., bet dabar pamačiau kažkodėl ebay rodo kad 28d apmokėtos.
Paypal nėra registracijos numerio. Tik kad išsiųsta. Kitus registruotus matau. Tai nieko iš jo nepešiu? Vadinas jis mane apgavo? Turiu laišką kur jis pats pativirtina kad išsiųs registruotų laišku.
Nėra jokių galimybių apskųsti jį kaip nevykdantį savo įpareigojimų/aprašymų. Vien dėl to registracijos numerio ir pildžiau užsakymą. Ar palikt neigiama atsiliepimą? Tai ir bus jam bausmė?
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2012 10 01, 11:59)
Vadinas jis mane apgavo? Turiu laišką kur jis pats pativirtina kad išsiųs registruotų laišku.
Nėra jokių galimybių apskųsti jį kaip nevykdantį savo įpareigojimų/aprašymų. Vien dėl to registracijos numerio ir pildžiau užsakymą. Ar palikt neigiama atsiliepimą? Tai ir bus jam bausmė?


Neskubekit, nusiraminkit. Nereikia verstis per galva ir palikinet atsiliepima kuo greiciau - sulaukit siuntinuko, o tada ziuresit kaip viskas realiai ir paliksit toki atsiliepima, koks bus tinkamiausias. Gal tiesiog neivede i sistema, nedave jums to tracking nr, bet realiai issiunte su tracking number.
Atsakyti
Tikrai neskubu ir kol negausiu prekių, nieko nerašysiu, bet pardavėjas neatsako į laiškus, niekur nenurodė registracijos nr., kiti pardavėjai nurodė, galvojau kad jei jau reg. nr. yra tai ir rašo.
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2012 10 01, 21:40)
Tikrai neskubu ir kol negausiu prekių, nieko nerašysiu, bet pardavėjas neatsako į laiškus, niekur nenurodė registracijos nr., kiti pardavėjai nurodė, galvojau kad jei jau reg. nr. yra tai ir rašo.


Nezinau kaip jums sekesi bendraut iki tol, bet gal kartais pardavejas nelabai supranta ko nirt - na su kinieciais buna, kad vieni risliau raso, kiti turbut tik google vertejo pagalba.... sulaukit siuntinuko ir matysit kaip kas - siaip pagrinde visi nurodo, jei jau registruotas, bet gal sitas nesusiprato ar pan.
Atsakyti
Jis atsakė tik į pirmą laišką, kur parašiau kad noriu papildyti užsakymą.
Jo atsakymo ištrauka:
"You say you want to buy something else, OK, that is OK, we will ship what you buy together with a tracking number."
Manau jis viską suprato. O kai pradėjau uždavinėt nepageidaujamus klausimus tai ir tyli. Tai dabar belieka tik laukti.
Kai ateis laikškas bus matyt registruotas jis ar ne. Nes registruoto į dėžutę nemes, o įteiks į rankas ar pasiimsiu pašte.
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2012 10 02, 11:02)
Jis atsakė tik į pirmą laišką, kur parašiau kad noriu papildyti užsakymą.
Jo atsakymo ištrauka:
"You say you want to buy something else, OK, that is OK, we will ship what you buy together with a tracking number."
Manau jis viską suprato. O kai pradėjau uždavinėt nepageidaujamus klausimus tai ir tyli. Tai dabar belieka tik laukti.
Kai ateis laikškas bus matyt registruotas jis ar ne. Nes registruoto į dėžutę nemes, o įteiks į rankas ar pasiimsiu pašte.

Kaip aš Jus suprantu dėl to tracking. Aš panašiai turėjau prieš gerus metus. Tiesiog reikalavau, kad siųstų registruotu. Deja, išsiuntė paprastu, neva taip pigiau.. nu pigiau tai pigiau.. po to pusę nakties atidarinėjau ebay cases. GRąžino pinigus, bet jau nemalonu man ten pirkti, tai ir nebeperku. O galėjom gi bendradarbiauti.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 09 22, 09:13)
Tai va lyg tycia savaitgalis.Ir jau issiusta  doh.gif  Parasiau prasyma, liepe laukt
Man kai pradejo rasinet tas "pirkejas" kad paypalas suklydo ir as turiu jiem pravesti 300Euru  doh.gif FBI pradejo gasdint ir siust laiskus.Nu zodziu apsikvailinau kaip reikiant

Vel gavau laiska is pirkejo doh.gif Imetu ka parase.Tai dar karta noriu paklaust.Nesamone cia ane?
hello have you go message from paypal now if you really need your money kindly send the total amount you are ask to send or you will not get your money because the dress is wit my son now so send the money and they will credit your account as soon as you send the confirmation of the money send to them
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 10 02, 23:40)
Vel gavau laiska is pirkejo  doh.gif  Imetu ka parase.Tai dar karta noriu paklaust.Nesamone cia ane?
hello have you go message from paypal now if you really need your money kindly send the total amount you are ask to send or you will not get your money because the dress is wit my son now so send the money and they will  credit your account as soon as you send the confirmation of the money send to them


aš tai suprantu taip:
gavai žinutę iš paypalo, tai jeigu tikrai tau reikia tavo pinigų, tai pervesk tą sumą, kokią tavęs prašo nes suknelė jau pas mano sūnų, taigi siųsk dabar pinigus ir jie grąžins tau pinigus iš karto kai tik atsiųsi patvirtinimą kad pinigus išsiuntei.

nu ką galiu pasakyt. Neblogi apgavikai laugh.gif laikykis nuo jų kuo toliau ir net nesileisk į kalbas. Tuščias laiko gaišimas. O LT paštui didelis minusas už tai, kad nesugebėjo sulaikyti siuntos bash.gif: reikia pažiūrėti Pašto Konvencijos straipsnius.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 10 02, 22:37)
aš tai suprantu taip:
gavai žinutę iš paypalo, tai jeigu tikrai tau reikia tavo pinigų, tai pervesk tą sumą, kokią tavęs prašo nes suknelė jau pas mano sūnų, taigi siųsk dabar pinigus ir jie grąžins tau pinigus iš karto kai tik atsiųsi patvirtinimą kad pinigus išsiuntei.

nu ką galiu pasakyt. Neblogi apgavikai laugh.gif laikykis nuo jų kuo toliau ir net nesileisk į kalbas. Tuščias laiko gaišimas. O LT paštui didelis minusas už tai, kad nesugebėjo sulaikyti siuntos bash.gif: reikia pažiūrėti Pašto Konvencijos straipsnius.

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif Del pasto tai as irgi labai nusivyliau.Zinute i el pasta tik parase, kad siuntos sulaikyt neina doh.gif Galvojau gal eis kazka padaryt, kad atsimt gavejas negaletu
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 10 02, 23:57)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif  Del pasto tai as irgi labai nusivyliau.Zinute i el pasta tik parase, kad siuntos sulaikyt neina  doh.gif Galvojau gal eis kazka padaryt, kad atsimt gavejas negaletu


O tai jus emailu jiems siuntet prasyma sulaikyt? Nes jei taip, tai manau ir del to galejo uztrukt, reikejo skambint....

Nepamenu raset ar ne i kuria sali siuntet, bet tai visokiose zimbabvese atsiima be problemu, LT pastas nieko padaryt negali kai sali palieka. Na gali oficialiai bendraut ir tt, bet kol subendraus, tai siuntinys seniai nukeliaves bus....

O bendrai del situacijos, tai esme kaip ir cia http://100dienu.blog...us-ne-savo.html - standartinis apgaviku braizas. Niekada niekada niekada nepervedinekit jokiu pinigu, kuriu nesat gavus ir isvis nieko nesiuskit kol aiskiai nematysit pinigeliu. Na suprantu, kad jusu atveju koja pakiso nezinojimas, nes galvojot, kad davus banko saskaitos nr pinigeliai per paypal jums ikris kazkaip....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 03, 00:51)
O tai jus emailu jiems siuntet prasyma sulaikyt? Nes jei taip, tai manau ir del to galejo uztrukt, reikejo skambint....

Nepamenu raset ar ne i kuria sali siuntet, bet tai visokiose zimbabvese atsiima be problemu, LT pastas nieko padaryt negali kai sali palieka. Na gali oficialiai bendraut ir tt, bet kol subendraus, tai siuntinys seniai nukeliaves bus....

O bendrai del situacijos, tai esme kaip ir cia http://100dienu.blog...us-ne-savo.html - standartinis apgaviku braizas. Niekada niekada niekada nepervedinekit jokiu pinigu, kuriu nesat gavus ir isvis nieko nesiuskit kol aiskiai nematysit pinigeliu. Na suprantu, kad jusu atveju koja pakiso nezinojimas, nes galvojot, kad davus banko saskaitos nr pinigeliai per paypal jums ikris kazkaip....

As issiunciau siuntini apie apie 3val.Ir vakare jau is susirasinejimo supratau, kad ikliuvau.Mano drauge paskambino paste dirbanciai pazystamai.Ta sako jau niekas nedirba, nieko nepesit, ryte is pacio ryto eikit i pasta.Na ir nuskuodziau.Aisku pasake, kad jau nieko nebus, liepe palikt tel.nr ir el pasto adresa.
O siunciau i Nigeria doh.gif Siek tiek googlinau, bet nieko blogo neradau.Dabar kai perskaiciau sita straipsni viskas aisku.Panasi situacija.Cia banko puslapis graziai padarytas, o mano buvo Paypalo puslapis.Kaip minejau ir su FBI gasdino.Ten tai net susijuokiau kaip graziai padare biggrin.gif Laiskus vis rase ir rase.
O tikrai pati kalta, kad ikliuvau.Dar pora pirmu laisku paprasiau, kad isverstu man pazystama.Na esme buvo aiski ir susirasinejau toliau.Patikejau, kad gausiu pinigus i savo saskaita....
Atsakyti
Kreipkites y mane visais paypal klausimais, pm.
Zinau beveik viska smile.gif
aciuu
Atsakyti