Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(aureka @ 2012 09 21, 19:21)
kaip suprantu per paypala i mano swedbanko saskaita.Imetu dali laisko, kad aiskiau butu
Dear......

  Your item has been paid for, A payment of €....... EUR  has been confirmed and deducted from the buyer's account and has been on hold due to security reason. We are using this medium to protect both the buyer and the seller. We advise you to Ship the item and send the tracking number to us for verification. You can now ship the(dress ) to the address provided to you within 24 hours and your account will be credited immediately.

etikmatj, KUR JŪS VISI SKUBAT?? Iš pirkėjo paypalo sąskaitos į Jūsų banko sąskaitą NIEKAIP nepapuls pinigai. Iš pirkėjo sąskaitos pinigai po apmokėjimo papuola į pardavėjo PayPal sąskaitą. O tik paskui, kai DAR sumokat PayPalui procentą, tada tik pas Jus pateks pinigai. Bet tam reikia turėti tam tikrą kortelę, ne eilinę ten kokią debetinę.

Bandykit stabdyt to paketo išsiuntimą iš šalies. Skambinkit į Vilniaus siuntų skirstymo centrą .. tik kur gauti tel nr?? negi Jūs pirma, kuri tai darytumėt.. unsure.gif lyg tyčia, išeiginės ant nosies.. tačiau šiąnakt gali išsiųsti iš Lietuvos..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 09 21, 20:55)
etikmatj, KUR JŪS VISI SKUBAT?? Iš pirkėjo paypalo sąskaitos į Jūsų banko sąskaitą NIEKAIP nepapuls pinigai. Iš pirkėjo sąskaitos pinigai po apmokėjimo papuola į pardavėjo PayPal sąskaitą. O tik paskui, kai DAR sumokat PayPalui procentą, tada tik pas Jus pateks pinigai. Bet tam reikia turėti tam tikrą kortelę, ne eilinę ten kokią debetinę.

Bandykit stabdyt to paketo išsiuntimą iš šalies. Skambinkit į Vilniaus siuntų skirstymo centrą .. tik kur gauti tel nr?? negi Jūs pirma, kuri tai darytumėt..  unsure.gif lyg tyčia, išeiginės ant nosies.. tačiau šiąnakt gali išsiųsti iš Lietuvos..

Tai va lyg tycia savaitgalis.Ir jau issiusta doh.gif Parasiau prasyma, liepe laukt
Man kai pradejo rasinet tas "pirkejas" kad paypalas suklydo ir as turiu jiem pravesti 300Euru doh.gif FBI pradejo gasdint ir siust laiskus.Nu zodziu apsikvailinau kaip reikiant
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 09 22, 11:13)
Tai va lyg tycia savaitgalis.Ir jau issiusta  doh.gif  Parasiau prasyma, liepe laukt
Man kai pradejo rasinet tas "pirkejas" kad paypalas suklydo ir as turiu jiem pravesti 300Euru  doh.gif FBI pradejo gasdint ir siust laiskus.Nu zodziu apsikvailinau kaip reikiant

Spauskit Vilniu, kad sulaikytu siunta. Nesvarbu, kad savaitgalis. Siunta registruota, jie turi tokias galimybes ja sekti ir kontroliuoti iki iteikimo.


Papildyta:
ha ha ha. Parašyk jiems, kad lai siunčia FBI, ir kad kalbėsies tik su Chuck Norris. laugh.gif

jei ne paslaptis, iš kur čia šitie apgavikai? ir kaip juos pagavai? nugis bandei registruotis prie paypal, o va kažkaip jiems papuolė Tavo email tuo pačiu metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2012 09 21, 16:01)
matau yr anaujai besiregistruojančių prie Paypal, kai nurašo paypal 1,5 eur ir 1 USD. Mano klausimas- kada grąžina 1 USD? ar reikia daryti kąnors, nes matau sąskaitoje 1 usd rezervuotas, bet jis neįkrenta į paypal.

Man ilgai kabejo tas 1 USD rezervas, gal kokias 2 savaites, paskui gryžo pinigėliai į sąskaitą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 09 22, 09:53)
Spauskit Vilniu, kad sulaikytu siunta. Nesvarbu, kad savaitgalis. Siunta registruota, jie turi tokias galimybes ja sekti ir kontroliuoti iki iteikimo.
Papildyta:
ha ha ha. Parašyk jiems, kad lai siunčia FBI, ir kad kalbėsies tik su Chuck Norris. laugh.gif

jei ne paslaptis, iš kur čia šitie apgavikai? ir kaip juos pagavai? nugis bandei registruotis prie paypal, o va kažkaip jiems papuolė Tavo email tuo pačiu metu  g.gif

Na liepe parasyt prasyma ir sake nieko nepazada
O pasiseke, tai cia man labai doh.gif biggrin.gif Parase pagal mano skelbima, kad nori pirkt mano preke.Paskui panarsius internete radau tokiu paciu atveju.Kad nori nupirkti preke savo giminaiciui.Rase is vieno pasto kaip pirkejas ir is paypalo atseit.Kai pradejo mane spaust ir rasinet laiska po laiska, tada ir supratau, kad cia kazkas ne taip.Vis klausia ar jus cia, ar jus cia? Darykit kaip jie liepia, perveskit 300Eur doh.gif Nu zodziu.... Vyras sako norisi nusiust jiem kazka tokio....Sako paklausk i kur tuos pinigus jiems siust.As paskui uzblokavau ta rasinetoja.***** dar uz siuntima sumokejau 120lt
Atsakyti
Pastas sako, kad jau neina sugrazint siuntinio verysad.gif Nejaugi nieko padaryt neina
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2012 09 21, 16:01)
matau yr anaujai besiregistruojančių prie Paypal, kai nurašo paypal 1,5 eur ir 1 USD. Mano klausimas- kada grąžina 1 USD? ar reikia daryti kąnors, nes matau sąskaitoje 1 usd rezervuotas, bet jis neįkrenta į paypal.


Ant rezervuotos sumos paspauskit banko israse. Turetu matytis 4 skaiciukai, kuriuos reikia suvest i Paypal. Po suvedimo pinigeliai balanse pasimato berods keliu valandu begyje 4u.gif

QUOTE(Žiogienė @ 2012 09 22, 12:23)
Man ilgai kabejo tas 1 USD rezervas, gal kokias 2 savaites, paskui gryžo pinigėliai į sąskaitą  mirksiukas.gif


Ir veikia? Bandet apsipirkt? blink.gif Kazkodel tuo abejoju, nes tie pinigai neturi i saskaita sugrizt. Aisku, jei cia apie banko saskaita kalba.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 22 rugsėjo 2012 - 15:29
QUOTE(aureka @ 2012 09 22, 16:46)
Pastas sako, kad jau neina sugrazint siuntinio  verysad.gif Nejaugi nieko padaryt neina

nu nejaugi.. kazkada skaiciau Pasto Konvencija, ten lygtai buvo kazkas kalbama, kad galima sulaikyt, neissiusti siuntos..
Bet jeigu DABAR pastas sako, gal zino ka sako.. tuo labiau, jeigu i kokia nigerija issiuntet..
Atsakyti
as regitravausi, nuskaite viena usd ir 1.5euro.
kai patvirtinau kortele, tas 1.5euro man rodo paypal`e
klausimas ar man i grazins...ir ar aplamai galima is jo pervesti pinigus i mastercard?(turiu seb mylimiausia)
uzsiregistravau, o db skaitineju, kad lyg i ja pinigu nepervedineja?
visai pasimeciau...
ar db eiti i banka ir atgal keistis i visa.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 09 22, 20:55)
as regitravausi, nuskaite viena usd ir 1.5euro.
kai patvirtinau kortele, tas 1.5euro man  rodo paypal`e
klausimas ar man i grazins...ir ar aplamai galima is jo pervesti pinigus i mastercard?(turiu seb mylimiausia)
uzsiregistravau, o db skaitineju, kad lyg i ja pinigu nepervedineja?
visai pasimeciau...
ar db eiti i banka ir atgal keistis i visa.. unsure.gif


Pinigelius persivest galite i VISA tik, Bet ar Jum taip reikalingi tie 1,5euro? blink.gif Pavedimas is Paypal i kortele kainuoja apie 2eurus bigsmile.gif Taip kad liksit dar ir skoloj biggrin.gif Jei klausiat ne del tu 1,,5, tai tada reikia VISA korteles ax.gif Nors... per tiek metu pirkimo netu as ne karto nenorejau pinigu i sakaita biggrin.gif Gavau i Payal ir vel isleidau smile.gif
Atsakyti
mane lb domina pervedimas...
as nelabai ka perku, bet...
kaip jus sakot, gal turedama ten pinigu pradesiu kazka pirkti...
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 09 22, 23:37)
Pinigelius persivest galite i VISA tik, Bet ar Jum taip reikalingi tie 1,5euro?

aš jau tingiu atsakinėt į tokio tipo žinutes. Jeigu taip drebėt dėl 1,5 eruro, tai atsiprašant, kam dar tas sąskaitas atsidarinėt irnesakyk.gif
Atsakyti