Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(naitas @ 2012 09 08, 21:37)
pardavejas gali atsakyt per 2 - 3 dienas.. palaukit, ka sakys.. po kokiu 5 - 6 dienu, jeigu tyles, tai eskaluokit sita byla paypalui, ir pareikalaukit pinigu grazinimo.
Velgi, jeigu sakot, kad preke sugadinta, tai tiek pardavejas, tiek paypalas gali pareikalauti kad ta preke grazintumet pardavejui. Ir tada Jums perves visa sumoketa suma, iskaitant ir atsiuntimo mokescius. Tai, ka sumokesit dabar, siunciant preke atgal (JEIGU SIUSIT), tai ir liks jusu nuostolis, niekas tu pinigu negrazins.

byla iskelus esu ir paypale jau, bet dar jokio zingsnio i prieki
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2012 09 08, 15:56)
o as nerandu kaip is balanso pervesti sau i kortele pinigus?


Atsidarot paypal'a ir virsuj bus 'withdraw', tai ten renkates. Tik persivest galima i VISA kreditine - i kitas neis.

QUOTE(*Persikute* @ 2012 09 09, 07:45)
byla iskelus esu ir paypale jau, bet dar jokio zingsnio i prieki


Tai ir ebay, ir paypal iskelet bylas tam paciam pirkiniui? g.gif Kad taip negalima, nes butu nesamone, jei atiduotu pinigus ir paypal, ir ebay, tai gautumet dvigubai nei sumokejot....

Atsidarius byla matysit pasirinkimus (escalate, uzdaryt).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 09 09, 20:38)
Atsidarot paypal'a ir virsuj bus 'withdraw', tai ten renkates. Tik persivest galima i VISA kreditine - i kitas neis.
Tai ir ebay, ir paypal iskelet bylas tam paciam pirkiniui?  g.gif Kad taip negalima, nes butu nesamone, jei atiduotu pinigus ir paypal, ir ebay, tai gautumet dvigubai nei sumokejot....

Atsidarius byla matysit pasirinkimus (escalate, uzdaryt).

g.gif g.gif g.gif paypal resoliution center, o o ebay kaska ir esu padarius


A case has been opened that the item wasn't as described. See case details.
kai paspaudziu case details nusiuncia i paypal atidaryta byla g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 09 09, 21:13)
g.gif  g.gif  g.gif paypal resoliution center, o o ebay kaska ir esu padarius
A case has been opened that the item wasn't as described. See case details.
kai paspaudziu case details nusiuncia i paypal atidaryta byla  g.gif


Tai tiesiog sistema automatiskai mato - jus atidaret paypal'e, bet ebay mato kas vyksta, del to ir rodo, kad atidaryta byla ir siuncia i paypal, nes ten ji ir yra. Zodziu, viskas gerai. Dabar tik nepraleiskit progos perkelt i claim'a is dispute'o paypal'e (raso gi visas datas iki kada ta padaryt).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 09 09, 21:44)
Tai tiesiog sistema automatiskai mato - jus atidaret paypal'e, bet ebay mato kas vyksta, del to ir rodo, kad atidaryta byla ir siuncia i paypal, nes ten ji ir yra. Zodziu, viskas gerai. Dabar tik nepraleiskit progos perkelt i claim'a is dispute'o paypal'e (raso gi visas datas iki kada ta padaryt).

o kaip tai padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 09 10, 06:47)
o kaip tai padaryti? g.gif


Atsidarot paypal'e ta dispute'a, bus laukelis, kad kazka parasyt galit, bus pazymet, kad norit uzdaryt dispute'a, tai va ten ir bus pasirinkimas 'escalate to claim'. Man rodos sistema neleidzia per greitai perkelt, t.y. duoda kelias dienas pardavejui atsakyt, susitart ir tuo metu neina perkelt, bet galiu klyst, gal ir iskart leidzia.
Atsakyti
Merginos, turiu klausima, man braskes grazino i PP saskaita pinigus, nors joje nematau grazintu pinigu. Kada jie atsiranda nuo grazinimo ir kiek procentu nuskaiciuoja pervedus i savo saskaita. Ar galiu palikti PP tuos pinigus, ten jiems bus saugu? Vis tiek daznai perku.
Atsakyti
QUOTE(Zirafa09 @ 2012 09 10, 15:35)
Merginos, turiu klausima, man braskes grazino i PP saskaita pinigus, nors joje nematau grazintu pinigu. Kada jie atsiranda nuo grazinimo ir kiek procentu nuskaiciuoja pervedus i savo saskaita. Ar galiu palikti PP tuos pinigus, ten jiems bus saugu? Vis tiek daznai perku.


Is paypal balanso i savo kortele pinigelius galit persivest tik tuomet, jei jusu kortele VISA - kitu atveju to padaryt negalesit. O persivedimas kainuoja 2EUR. Jei daznai perkat mokedama paypalu, tai tikrai nereikia persivest vel i kortele (kainuos ir pavedimas, ir dar kurso skirtumas gali but).

Jei tikrai grazino i paypal balansa, tai turetumet iskart matyt (na ir aisku apie tai laiskelis i emaila ateina), o jei nematot tos operacijos paypal'e, bet laiskeli gavot, tai gal jums tiesiai i kortele gris, bet tuomet uztrunka kelias dienas, gali ir savaite kokia.
Atsakyti
turiu klausima: gavau emaila,kad parduotuve man grazina pinigus,nes prekiu nebeturi (refund), paypale juos matau,bet jie ne balanse. Tai kur man juos pervede?ir kaip man juos persivesti i kortele?
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2012 09 11, 14:28)
turiu klausima: gavau emaila,kad parduotuve man grazina pinigus,nes prekiu nebeturi (refund), paypale juos matau,bet jie ne balanse. Tai kur man juos pervede?ir kaip man juos persivesti i kortele?


Jus moekjot is korteles per paypal, ane (t.y. ne balanse tie pinigeliai buvo)? Jei taip, tai jie gris i kortele, tik uztruks tas keleta dienu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 09 11, 17:11)
Jus moekjot is korteles per paypal, ane (t.y. ne balanse tie pinigeliai buvo)? Jei taip, tai jie gris i kortele, tik uztruks tas keleta dienu.
taip, supratau dabar. aciu 4u.gif
Atsakyti
Aciu shopingas 4u.gif
Atsakyti