Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(micefee @ 2012 08 26, 18:48)
O kiek maždaug užtrunka pinigų pavedimas iš paypal į kortelę?


Kelias dienas siaip, bet gali ir kokia savaite uztrukt.
Atsakyti
Laba diena. Reikia pagalbos smile.gif

Esu ebay fanatike, pirkti su paypal moku. Iskilo beda, kai reikia priimti mokejima. Pirkeja sako, kad pinigus pervede, bet as niekur ju nematau. Balansas 0, i el pasta jokia zinute neatejo. Kaip zinoti ar tie pinigai yra, ir kur ju ziureti???
Labai aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2012 08 27, 09:30)
Laba diena. Reikia pagalbos smile.gif

Esu ebay fanatike, pirkti su paypal moku. Iskilo beda, kai  reikia priimti mokejima. Pirkeja sako, kad pinigus pervede, bet as niekur ju nematau. Balansas 0, i el pasta jokia zinute neatejo. Kaip zinoti ar tie pinigai yra, ir kur ju ziureti???
Labai aciu uz ats 4u.gif

Sveika,
pinigai pasimato ne iš karto, man atėjo tik kitą dieną nuo pervedimo (buvo praėjusi vos ne para laiko)...
O po savaitės (ar kažkas panašaus) jie vėl sugrįžo pas pirkėją, nes pasirodo juos kažkaip reikėjo patvirtinti, kad priimu doh.gif Tad mane irgi domina kaip tuos pinigus paimti, kad atėję vėl atgal pas siuntėją negrįžtų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2012 08 27, 09:30)
Laba diena. Reikia pagalbos smile.gif

Esu ebay fanatike, pirkti su paypal moku. Iskilo beda, kai  reikia priimti mokejima. Pirkeja sako, kad pinigus pervede, bet as niekur ju nematau. Balansas 0, i el pasta jokia zinute neatejo. Kaip zinoti ar tie pinigai yra, ir kur ju ziureti???
Labai aciu uz ats 4u.gif

QUOTE(Veja Feja @ 2012 08 27, 14:28)
Sveika,
pinigai pasimato ne iš karto, man atėjo tik kitą dieną nuo pervedimo (buvo praėjusi vos ne para laiko)...
O po savaitės (ar kažkas panašaus) jie vėl sugrįžo pas pirkėją, nes pasirodo juos kažkaip reikėjo patvirtinti, kad priimu doh.gif Tad mane irgi domina kaip tuos pinigus paimti, kad atėję vėl atgal pas siuntėją negrįžtų?  rolleyes.gif


Merginos, as esu nemazai pardavus ir visada pinigeliai iskart pasimato paypal'e - apie pavedima taip pat email'a iskart gauni is paypal (ziurekit ir prie spam, nes tikrai turi ateit). Na gal ir gali kokia diena uztrukt suvaiksciojimas, bet neturetu, todel jei per para neateina, manau kazkas blogai....

Man tik viena karta buvo, kad teko priimt pinigelisu paciai, o visus kitus kartus patys atkeliaudavo i paypal, t.y. nieko papildomai nereikejo daryt. Na o ta karta, tai teko paypal'e prie operacijos paspaust mygtuka 'accept' ir viskas (bet pranesimas i emaila atejo kaip visada normaliai).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 27, 17:08)
Merginos, as esu nemazai pardavus ir visada pinigeliai iskart pasimato paypal'e - apie pavedima taip pat email'a iskart gauni is paypal (ziurekit ir prie spam, nes tikrai turi ateit). Na gal ir gali kokia diena uztrukt suvaiksciojimas, bet neturetu, todel jei per para neateina, manau kazkas blogai....

Man tik viena karta buvo, kad teko priimt pinigelisu paciai, o visus kitus kartus patys atkeliaudavo i paypal, t.y. nieko papildomai nereikejo daryt. Na o ta karta, tai teko paypal'e prie operacijos paspaust mygtuka 'accept' ir viskas (bet pranesimas i emaila atejo kaip visada normaliai).

Dekui uz atsakyma. o kur reikia spausti jei reikia priimti pinigelius? Kazkaip kvepia man ta pirkeja klasta...
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2012 08 27, 18:22)
Dekui uz atsakyma. o kur reikia spausti jei reikia priimti pinigelius? Kazkaip kvepia man ta pirkeja klasta...


Seniai man tas buvo, tai tikslaii nepasakysiu - nepamenu ar paciam emaile raso kazka, bet atsidarius paypal'e ta operacija tikrai bus mygtukas, kad priimt.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 27, 18:54)
Seniai man tas buvo, tai tikslaii nepasakysiu - nepamenu ar paciam emaile raso kazka, bet atsidarius paypal'e ta operacija tikrai bus mygtukas, kad priimt.

emaile tai tikrai nieko dėl priėmimo nerašo, va ką tik perskaičiau dar kartą, rašo, kad toks ir toks žmogus pervedė pinigėlius ir tiek, o kad juos reikia priimti, sužinojom tik tada,kai juos atgal išsiuntė tam žmogeliui biggrin.gif gerai kad sąžiningas žmogus pasitaikė, pervedė tuos lt dar kartą, tada jau vyras kažkaip suprato kaip ten juos priimti reikia...
Bet prieš priimant pinigus, rodėl, kad PayPal sąskaitoje jie yra "My recent activity " lentelėje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 27, 00:51)
Kelias dienas siaip, bet gali ir kokia savaite uztrukt.


Ačiū. 4u.gif

Aš pardaviau kelias prekes ebay šį mėnesį, tai man pinigai įkrito iš karto į paypal sąskaitą ir gavau patvirtinimą el. paštu. Nieko pačiai patvirtinti nereikėjo...
Atsakyti
Sveikos merginos, paklausiu pusiau i tema ax.gif -ka daryt tokiu atveju, kai laimejus aukciona pardavejas nesutinka siusti prekes kitu adresu nei nurodyta paypal sistemoje. Raso kad nenori tureti problemu
Atsakyti
sveikos, gal kas pagelbetu..... siandien paskutine diena kai turiu gauti preke. susiseikiau su pardaveju,pazadejo persiusti is naujo jei negausiu.
Ka man reik daryt dabar, lyg kazkur termina galima per paypal pratesti? nes jei negausiu prekes, terminas kreiptis i resolution centra bus pasibaiges, pardavejas apgaus liksiu be nieko.....
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2012 08 29, 22:18)
Sveikos merginos, paklausiu pusiau i tema  ax.gif -ka daryt tokiu atveju, kai laimejus aukciona pardavejas nesutinka siusti prekes kitu adresu nei nurodyta paypal sistemoje. Raso kad nenori tureti problemu

negalima to reikalauti. Ebay sąlyga yra tokia, kad prekės siunčiamos ebay/paypal adresu.
Ką dabar daryti? Pardavėjas teisus. Jeigu jis nesiunčia kitu adresu, vadinas, teks atšaukti/cancel pirkimą.
Papildyta:
QUOTE(citrinike @ 2012 08 30, 08:26)
sveikos, gal kas pagelbetu..... siandien paskutine diena kai turiu gauti preke. susiseikiau su pardaveju,pazadejo persiusti is naujo jei negausiu.
Ka man reik daryt dabar, lyg kazkur termina galima per paypal pratesti? nes jei negausiu prekes, terminas kreiptis i resolution centra bus pasibaiges, pardavejas apgaus liksiu be nieko.....

pati atsakėt į savo klausimą. Keliat ebay ar paypale case, ir laukiat prekės. Pristatymui turit dar apie 19 parų. Negausit prekės, escaluojat ir paypal grąžins pinigus.
Atsakyti
Ar kainuoja pervesti pinigus is savo Paypal balanso i savo banko saskaita, kuri ir yra registruota paypal'e. Nezinau ar turi reiksmes, bet kortele angliska, Visa debit.
Atsakyti