Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

noriu užsiregistruoti, kad galėčiau pirkti iš užsienio parduotuvių per paypal, pasiskaičiau, tai daugmaž supratau, kaip registruotis, bet turiu tik visa electron kortelę, tai ji kaip suprantu netiks? kokią kortelę geriausia būtų išsiimti ir kiek kainuotų tokios kortelės išėmimas? ar tas korteles išduoda visiems? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 07 26, 16:53)
Kita parduotuvė išvis rašo, kad paypal atmeta mokėjimą, kame gali būti problemos? Virtuon kortelėje tikrai yra pinigų  g.gif


Tai gal nesiuncia i LT arba shipping/billing adresai nesutampa ar dar kas. Bandykit dar per kita narsykle, gal siaip kokios bedos.

QUOTE(bad_cat @ 2012 07 27, 13:32)
noriu užsiregistruoti, kad galėčiau pirkti iš užsienio parduotuvių per paypal, pasiskaičiau, tai daugmaž supratau, kaip registruotis, bet turiu tik visa electron kortelę, tai ji kaip suprantu netiks? kokią kortelę geriausia būtų išsiimti ir kiek kainuotų tokios kortelės išėmimas? ar tas korteles išduoda visiems? smile.gif


Del Visa Electron nepasakysiu - bijau suklaidint, tia palaukit geriau zinanciu atsakymo.

O kortele priklauso nuo banko, einat/skambinates i banka ir klausiat ka jusu situacijai gali pasiulyt. Su tikru kreditu (t.y. kai perkama i minusa) ne visi pasiimt gali, bet su nuliniu (prapirkt gali tik kiek idejai pinigeliu) visiems isduoda.
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
Reikia pagalbos ax.gif Priregistruodama kortelę Paypale, suklydau rašydama pavardę doh.gif Niekur nerandu, kur ją būtų galima pakeisti verysad.gif Gal iš viso negalima? Ar tai labai blogai, kad pavardė neatitiks?
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saavaa: 27 liepos 2012 - 23:16
jei prekes iš internetinės (užsienio) parduotuvės pirkčiau per paypal, o gavusi prekę , kuri man netiktų ir norėčiau grąžint, ar man ta internetinė parduotuvė galėtų grąžinti per paypal atgal į mano sąskaitą? ar su paypal galiu tik pati pirkti, o man pinigų pervesti/grąžinti jau negalės?
Atsakyti
QUOTE(saavaa @ 2012 07 28, 00:15)
Sveikutės  mirksiukas.gif
Reikia pagalbos  ax.gif Priregistruodama kortelę Paypale, suklydau rašydama pavardę  doh.gif Niekur nerandu, kur ją būtų galima pakeisti  verysad.gif Gal iš viso negalima? Ar tai labai blogai, kad pavardė neatitiks?
Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif


Mn rodos del keliu raidziu nieko tokio...

QUOTE(bad_cat @ 2012 07 28, 14:24)
jei prekes iš internetinės (užsienio) parduotuvės pirkčiau per paypal, o gavusi prekę , kuri man netiktų ir norėčiau grąžint, ar man ta internetinė parduotuvė galėtų grąžinti per paypal atgal į mano sąskaitą? ar su paypal galiu tik pati pirkti, o man pinigų pervesti/grąžinti jau negalės?


Nesvarbu ebay, parduotuvej ar dar kazkur perkant ir prireikus graiznt, grazins pinigelius jums atgal tokiu budu, kokiu mokejot, tai jei mokat paypal'u, per ji ir gausit atgal.
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 07 24, 13:04)
Vel ateinu patarimo.
Situacija tokia:ebay pirkau preke, apmokejau, bet pardavejas parase, kad neteisingas emeilas, uzrase kita. tada atsaukiau mokejima, paprasiau naujo invoico per ebay. parase, kad cia jau tik paypal reikalas. praso mano emeilo, kad atsiustu nauja invoica.
1.Hi thanks for buying the item, but I'm sorry but I have put the email address in wrongly and I know you've tried to send payment but it hasn't made it to me. Hopefully it should have been sent back to you by now? If not, it should do very soon.
There's two ways of sorting it. Could you either send the payment via paypal to ***emeilas@gmail.com or if you're more comfortable doing it this way, could you send me your email address and I'll send you an invoice via paypal. I spoke to eBay last time I did this and it can't be sorted via eBay, it has to be paypal. Really sorry for the inconvenience. Kate
2. if you send me your email address, I'll send you an invoice from my paypal account - sadly can't be sorted via eBay only paypal. hope that makes sense! Thanks for your help, Kate
.
Viskas taip ir turi buti? Nebus, kad pervesiu pinigus i bele koki emeila ir nebebusiu "apdrausta" ebay? g.gif


natina, įdomu man pasidarė. Kaip suprantu, Jūs jau padarėt vieną apmokėjimą, ir pardavėjas sako, kad negavo pinigų. Na o tas mokėjimas Jums grįžo? Nes jei negrįžo tie pinigai, o pardavėjas dabar duos kaip sako "teisingą" email, tai kaip tada? Susimokat, ir bus už tą pačią prekę du kartus apmokėta?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 07 26, 16:12)
Mokamas mokamas, bet vedant dar reiketu pasirinkt koks pervedimas (dovana/apmokejimas ar pan), paskui sali ir priklausomai nuo pervedimo budo eina % paypal'ui, o ta % gali moket siuntejas arba gavejas. Pvz is JAV vedant i LT pigiausia yra tiesiai is banko saskaitos (LT negalimas toks variantas, nes neina pririst banko saskaita, tik kortele), o is kreditines brangiau gaunasi.

Na o kai kazka perkat, tai cia jau truputi kitaip - % paypal'ui susimoka pardavejas visada, todel jums del to rupintis nereikia, t.y. vedat tiek, kokia kaina yra.


aciu uz atsakyma ax.gif

tai jei as perku is ebay.co.uk, tai pasirenku kas moka mokescius, pries tai suderinus su pardaveju ir viskas? tada man nenuskaiciuos jokiu mokesciu? tik pardavejui? o jei perku is internetines pardes ir darau paypala, tai kas tuos mokescius moka? nes paskaiciavau, kad mokesciai sudaro apie 24 ar 26 proc nuo sumos, tai labai daug pakelia prekes kainos, jei ji brangi.... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, temos neseku, tai atleiskit jei pasikartosiu:

Noriu pridėti naują siuntimo adresą, bet žiūriu kad neleidžia pakeisti šalies.. jei keliauji ar dovaną nori nusiųst... Nejaugi negalima turėti įvairių shipping adresų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli7 @ 2012 07 30, 13:22)
aciu uz atsakyma ax.gif

tai jei as perku is ebay.co.uk, tai pasirenku kas moka mokescius, pries tai suderinus su pardaveju ir viskas? tada man nenuskaiciuos jokiu mokesciu? tik pardavejui? o jei perku is internetines pardes ir darau paypala, tai kas tuos mokescius moka? nes paskaiciavau, kad mokesciai sudaro apie 24 ar 26 proc nuo sumos, tai labai daug pakelia prekes kainos, jei ji brangi....  4u.gif

mokescius sumoka pardavejas ar parduotuve, tartis nieko nereikia
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 06, 10:48)
pirkta iš čia http://www.highquali...x.php?main_page , dėl siuntinio kodų kolkas nepasakysiu nieko, nes ne man siuntė, ne aš atsiėmiau, kaip sakant- padėjau nusipirkt  doh.gif  tik pirmadienį išsiaiškinsiu šiuos dalykus, būtinai. Žinau kad pašte atsiėmė registruotą siuntinį- tušinuką švirkšto pavidalo, ir liko šoke truputėlį blink.gif tai dar svarsto- gal dar savaitę laukt, gal dar atsiųs ką nors, nes tušinis tai per savitę atsiųstas.



QUOTE(Marmaledas @ 2012 07 16, 12:36)
na va, claim'as iškeltas, siuntinuką išsiunčiau atgal, kaip ir pareikalavo iš manes,  viskas užregistruota, lauksiu pinigų grąžinimo. o dabar toks žalias klausimas- man juos grąžins į paypal'o sąskaitą ar į banko? jei į pay pal'o tai kaip juos man į savo persives  g.gif  pas mane dnb master card'as



QUOTE(shopingas @ 2012 07 17, 12:04)
Turetu grazinant nukeliaut ten, is kur siusta buvo, t.y. i banko saskaita. Nes jei i paypal'a, tai beliks tik kitakart perkant isleist kai mokesit paypal'u, nes persivest i MasterCard negalesit.

Parasykit kaip baigsis jusu istorija - idomu manau daugkam bus, nes paypal tikrina pagal tracking ir kai mato, kad pristatytas siuntinukas, tada grazina pinigelius. O is LT su registraciju sekimais kebloka kiek zinau....



na va, mano istorija baigėsi- atgavau pinigėlius, tiesiai į sąskaitą. Dėl kurso skirtumo apturėjau 2lt nuostolio ir tiek cool.gif Aišku, smagiau būt buvę batus gaut tam žmogeliui, bet ...yra kaip yra.
ačiū jums už patarimų nerealų skyrelį ir kad dalinatės patirtimi su žaliomis mergicomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 07 28, 16:58)
natina, įdomu man pasidarė. Kaip suprantu, Jūs jau padarėt vieną apmokėjimą, ir pardavėjas sako, kad negavo pinigų. Na o tas mokėjimas Jums grįžo? Nes jei negrįžo tie pinigai, o pardavėjas dabar duos kaip sako "teisingą" email, tai kaip tada? Susimokat, ir bus už tą pačią prekę du kartus apmokėta?

Pirma, mano pinigai nuejo ne pardavejui, o paypal, taip ir rase ataskaitoj. Paskui gavau laiska, kad bus grazinami i saskaita. Tas zmogus atsiunte per telefona nuoroda, per ja ir apmokejau. Atsirado ir zenkliukas ebay, kad uz preke apmoketa 4u.gif Dar prekes negavau, bet panasu, kad ji pas limcamca/pakeliui i LT, nes ieskodama kitos prekes uzklausiau, sake kaip tik atejo mazas siuntimelis man, tokio ir belaukiau ax.gif
Atsakyti
O kiek maždaug užtrunka pinigų pavedimas iš paypal į kortelę?
Atsakyti