Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

pastojama ir su KT ir su spiralem ir su ziedais taip kad nereikia smile.gif visokiu atveju gyvenime pasitaiko taip kad niekada nereikia sakyti niekada nes tos kurios labiausiai zviegia kad yra pries abortus dazniausiai pacios patenka i nepavydetinas situacijas. doh.gif
mano artmieji nei bande mane kalbet nei palaike , isliko neutralus ir labai gerai padare,nes visi puikiai zinojo kad sprendimas mano puseje. Visi mato tik to mazo kudikelio teise gyventi, bet gimda tai mano ir as su ja turiu teise daryti ka noriu cia LT iki 12 savaiciu ir as ta teise sekmingai pasinaudojau. Ir dziaugiuosi kad tokia teise yra. Jei jos nebutu buciau vaziavus i kaimynines kitas salis kur tokia teise yra. Nustokit moralizuot. Gyvybe toks vaizdas yra svarbi iki tol kol ji isvysta pasauli, paskui augink kaip nori, is ko nori ir su kuo nori, problema yra isprendziama paprastai NENORI-NEGIMDYK. salia manes gulejo tokia pati jauna mergina pasidariusi aborta o jos nestumas buvo dvivaisis-dvynukai. Paklausus ka ji jaute po tos proceduros as jums pasakysiu neapsakoma palengvejima kaip ir as

Atsakyti
QUOTE(LaRyza @ 2015 01 22, 18:16)
geriau jau tada nuzudyt kaip jus sakot ta vaika.

Ne, ne geriau. Nes ir ten užaugę žmonės moka ne tik kentėti, bet ir mylėti, ir džiaugtis ir kartais dar gražiau gyvenimą nugyvena nei "suplanuotieji". Nuo vaikystės ir nuolat su jais susiduriu. ;] Atimt gyvybę - joks ne gailestingumas, nėra čia ko savęs įtikinėti absurdais. Tai ne gailestingumas, o žmonių agresija prieš savo vaiką. Sužeidžianti ir pačią moterį, be kita ko... čia jau reikia subtilaus sielos žaizdų gydymo. Gal kartais kaip tik jos ir neleidžia pamilti... O mažiukai, beje, gerokai greičiau nei augesni į šeimas patenka ir auga išlaukti ir mylimi. wink.gif

Čia gal kam bus aktualu (matau, kad jau kartojuos, bet paliksiu) - neplanuotasnestumas.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 sausio 2015 - 20:31
rekomenduoju jums LaRyza, KT plius prezervatyvai.

Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 01 22, 20:22)
Ne, ne geriau. Nes ir ten užaugę žmonės moka ne tik kentėti, bet ir mylėti, ir džiaugtis ir kartais dar gražiau gyvenimą nugyvena nei "suplanuotieji". Nuo vaikystės ir nuolat su jais susiduriu. ;] Atimt gyvybę - joks ne gailestingumas, nėra čia ko savęs įtikinėti absurdais. Tai ne gailestingumas, o žmonių agresija prieš savo vaiką. Sužeidžianti ir pačią moterį, be kita ko... čia jau reikia subtilaus sielos žaizdų gydymo. Gal kartais kaip tik jos ir neleidžia pamilti...  O mažiukai, beje, gerokai greičiau nei augesni į šeimas patenka ir auga išlaukti ir mylimi. wink.gif

Čia gal kam bus aktualu (matau, kad jau kartojuos, bet paliksiu) - neplanuotasnestumas.lt



cia moters reikalas...gimdyt ar ne. niekas neprivers moters gimdyt jei ji nenori
Atsakyti
Aišku, neprivers. Bet vėlgi grįžtame prie apsaugos klausimo. Ar taip ir lakstysite darytis abortus, nes taip galima ir niekas nedraudžia?
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 01 22, 21:22)
Aišku, neprivers. Bet vėlgi grįžtame prie apsaugos klausimo. Ar taip ir lakstysite darytis abortus, nes taip galima ir niekas nedraudžia?


Nekalbant apie LaRyza konkreciai, bet bendraja prasme - visi labai gerai zino savo teises: ka galiu, ko noriu, nieks neprivers ir t.t. Taip ir yra. Taciau pamirstama esmine aplinkybe, kad su teisem ateina ir pareigos, o suaugusiam zmogui - tai konkreciai pareiga suvokti, ka darai ir prisiimti to elgesio pasekmes. Taip yra ne tik kalbant apie teise gimdyt / negimdyti, bet apskritai visose gyvenimo srityse ir tos atsakomybes is tiesu truksta.

Ir as asmeniskai, mastau daug ir daznai, ka tureciau padaryti gyvenime, kad mano dukra isaugtu atsakingu, ne tik teises zinanciu zmogumi. Tai tikrai nelengvas darbas ir dar net neaisku dedant visas pastangas - ar pavyks,ar ne.

Tai ka norejau pasakyt, kad gal problemu sprendima reikia pradeti nuo priezasciu, o ne pasekmiu salinimo.
Atsakyti
QUOTE(suppykusi @ 2015 01 23, 06:57)
Nekalbant apie LaRyza konkreciai, bet bendraja prasme - visi labai gerai zino savo teises: ka galiu, ko noriu, nieks neprivers ir t.t. Taip ir yra. Taciau pamirstama esmine aplinkybe, kad su teisem ateina ir pareigos, o suaugusiam zmogui - tai konkreciai pareiga suvokti, ka darai ir prisiimti to elgesio pasekmes. Taip yra ne tik kalbant apie teise gimdyt / negimdyti, bet apskritai visose gyvenimo srityse ir tos atsakomybes is tiesu truksta.

Ir as asmeniskai, mastau daug ir daznai, ka tureciau padaryti gyvenime, kad mano dukra isaugtu atsakingu, ne tik teises zinanciu zmogumi. Tai tikrai nelengvas darbas ir dar net neaisku dedant visas pastangas - ar pavyks,ar ne.

Tai ka norejau pasakyt, kad gal problemu sprendima reikia pradeti nuo priezasciu, o ne pasekmiu salinimo.

Taip, visiškai teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(suppykusi @ 2015 01 22, 17:43)

Bet kai ziuriu i savo dukra, tai zinau, kad ne man spresti, ar ji turi teise gyventi. Man tik belieka dziaugtis, kad ji pasirinko mane savo mama. Kazkaip anksciau zmones labiau mokejo dziaugtis gyvenimu ir tuo, ka jus duoda.

Gražūs ir prasmingi žodžiai, aš irgi taip dažnai pagalvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaRyza @ 2015 01 22, 21:08)
Gyvybe toks vaizdas yra svarbi iki tol kol ji isvysta pasauli, paskui augink kaip nori, is ko nori ir su kuo nori


drinks_cheers.gif

O kai išvysta pasaulį, prasideda - kaip tu gali su kūdikiu į prekybcentrį nueit ar į kelionę išvykti, ar tęsti darbus vietoje dviejų metų pauzės namuose su vaiku, vaje kokia bloga mama. biggrin.gif (aptarinėjome tą kitoje temoje).

Kurios teigia, kad vaiko atsiradimas nieko nekeičia ir nieko neapriboja - jos kliedi. Žinoma kad viską keičia ir apriboja. Kai kurie apribojimai adekvatūs (pvz., gerai kai vaikas sveikas, o jei dažnai serga - ne tik kad nepakeliausi, bet ir biuletenius teks darbe dažnai imti), kai kurie - nelabai adekvatūs (iš serijos: pagimdžiusi mama privalo viską mesti ir bent du metus užsidaryti beveik tarp keturių sienų. Viena narė taio ir rašė - nu negi sunku metus ar dvejus ramiai pabūti su vaiku, niekur nevažiuoti, nedirbti, ir t.t.).

Ne kiekviena gali/nori būti tokia motina, ne kiekviena nori pagimdyti ir būti "bloga motina". Auginkime savo vaikus, kad ir po dešimt, bet neteiskime tų, kurios vaikų nenori. 4u.gif
Atsakyti
Kad, man rodos, niekas čia nieko neteisia rolleyes.gif Žinoma, kad galima nenorėti vaikų, ne visos esame vienodos ir neturime tokios būti. Manau, kad daugumai keistesnis atrodo ne faktas, kad nenorima vaikų apskritai, o lengvabūdiškas požiūris "Ai, jei ir pastosiu, pasidarysiu abortą ir tiek, juk galima". Nenorint vaikų ir apsisaugojimo priemonės turėtų būti tinkamai parinktos.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2015 01 23, 10:42)
drinks_cheers.gif

O kai išvysta pasaulį, prasideda - kaip tu gali su kūdikiu į prekybcentrį nueit ar į kelionę išvykti, ar tęsti darbus vietoje dviejų metų pauzės namuose su vaiku, vaje kokia bloga mama.  biggrin.gif (aptarinėjome tą kitoje temoje).

Kurios teigia, kad vaiko atsiradimas nieko nekeičia ir nieko neapriboja - jos kliedi.  Žinoma kad viską keičia ir apriboja. Kai kurie apribojimai adekvatūs (pvz., gerai kai vaikas sveikas, o jei dažnai serga - ne tik kad nepakeliausi, bet ir biuletenius teks darbe dažnai imti), kai kurie - nelabai adekvatūs (iš serijos: pagimdžiusi mama privalo viską mesti ir bent du metus užsidaryti beveik tarp keturių sienų. Viena narė taio ir rašė - nu negi sunku metus ar dvejus ramiai pabūti su vaiku, niekur nevažiuoti, nedirbti, ir t.t.).

Ne kiekviena gali/nori būti tokia motina, ne kiekviena nori pagimdyti ir būti  "bloga motina". Auginkime savo vaikus, kad ir po dešimt, bet neteiskime tų, kurios vaikų nenori.  4u.gif


O kas sake, kad nekeicia ar neapriboja? As ne karta pabreziau savo postuose, kad auginti vaika nera lengva ir nebus lengva. Beje, lengviausia dalis yra ji pagimdyti, keisti pampersus ir nakti pasikilnoti, nes daug sudetingiau ne uzauginti vaika, o isauginti zmogu. Mano asmeniskai abejones didziausios ir buvo susijusios su tuo. Todel, kad tam, kad isaugintum zmogu, turi buti geresne savo versija. Be to, sunku yra tada, kai tavo vaikas guli reanimacijoje ir yra gelbejama jo gyvybe, sunku, kai turi laukti uz operacines duru, kol tavo vaika operuoja su prijungta dirbtine sirdim.

Bet jei taip ziuret, tada ir darbas apriboja, ir mokslas apriboja, ir namu tvarkymas ir t.t.

Kitas dalykas - kad jei kreipi demesi, kas ka kalba, tai cia ne kalbanciu, o to, kuris klauso problema. As darau, kaip man geriau, nors sulaukiu pareiskimu, kad nesu verta motinos vardo, mat ir nesedejau 2 metus ir dar ir i darzeli leidau 1 m 7 men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 01 23, 12:25)
Manau, kad daugumai keistesnis atrodo ne faktas, kad nenorima vaikų apskritai, o lengvabūdiškas požiūris "Ai, jei ir pastosiu, pasidarysiu abortą ir tiek, juk galima". Nenorint vaikų ir apsisaugojimo priemonės turėtų būti tinkamai parinktos.


O tas požiūris - ar tik ne teisiančiųjų primestas?
Lietuvoje moterų sterilizacija nėra galima. Įvardinkite nors vieną šimtu procentu patikimą apsisaugojimo būdą - man irgi tokio reikia, ketvirto vaiko nenoriu schmoll.gif
Atsakyti