Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

QUOTE(Bulvė @ 2014 06 18, 15:19)
As pati patyriau persileidima, todel sitas nestumas man kaip dovana  ax.gif Labai laukiu pasimatymo su savo mazyle  nestuke.gif Nemanyk, kad gimus vaikui viskas sugrius, as manau kad tapsi dar laimingesne!  smile.gif Tuo labiau kad finansai leidzia islaikyti du mazylius  smile.gif


As tikiu kad tapsiu laimingesne, bet dabar mano galvoje sukasi ne kokios mintys....


QUOTE(Ramunita @ 2014 06 18, 15:22)
o tai jeigu šiaip vat imtum ir darytum tai,ką supranai-t.y. skirybos,mokslai ir pan-labai tie finansai nukentėtų? ir kiek laiko  nestuke.gif


Finansai nenukentetu,o del visa kito butu labai sunku paciai vienai augint, jau su vienu sedziu vaiku viena beveik visa laika ( vyras gryzta pora dienu per savaite) , tai as isivaizduoju kas bus kai du pypliai bus....man dar nedaug ,pora menesiu dar tik...


QUOTE(Ciccio @ 2014 06 18, 19:03)
Žiūrim, ką turim - vaiką bet kokiu atveju išnešiosi ir gimdysi. Priimk tą vaiko nenorėjimą kaip natūralų dalyką, susitaikyk su nenorėjimu ir nurimk. Neprivalai norėt ir mylėt, tiesiog - nekenk tai gyvybei, jei jau nusprendei ją išsaugot. O kai jau pagimdysi, tai ir bus matyt, ką darysi toliau.


Matai as save labai griauziu kad jo nenoriu, na kaip galima vieno noret o kito ne, kaip galima viena mylet o kito net nelaukt...noresi plaukus nusirauti unsure.gif
Aciu merginos uz palaikyma
Atsakyti
Kuo labiau save graužiat, tuo didesnis užburtas ratas gaunasi. Let it go, negalvokit visai apie tai - nei kad nenorit, nei kad atseit reikia norėti, nei kad kaip čia dabar, vienas buvo norimas, kitas ne... Ateis laikas ir viskas susidėlios į savo vietas. Nėštumą nusprendėte išsaugoti, vaikelį gimdysite, tad vienaip ar kitaip viskas bus taip, kaip turi būti.
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2014 06 18, 23:26)
As tikiu kad tapsiu laimingesne, bet dabar mano galvoje sukasi ne kokios mintys....
Finansai nenukentetu,o del visa kito butu labai sunku paciai vienai augint, jau su vienu sedziu vaiku viena beveik visa laika ( vyras gryzta pora dienu per savaite) , tai as isivaizduoju kas bus kai du pypliai bus....man dar nedaug ,pora menesiu dar tik...
Matai as save labai griauziu kad jo nenoriu, na kaip galima vieno noret o kito ne, kaip galima viena mylet o kito net nelaukt...noresi plaukus nusirauti unsure.gif
Aciu merginos uz palaikyma

tu ne nenori,o bijai. tai visai kas kita wink.gif
Atsakyti
imdigo, nepamiršk, kad dar ir hormonai siaučia.. normalu išsigąsti pastojus netgi planuotai, o jei būta kitokių planų, tai savaime reikia daugiau laiko apsiprast. Negraužk savęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2014 06 18, 22:26)

Finansai nenukentetu,o del visa kito butu labai sunku paciai vienai augint, jau su vienu sedziu vaiku viena beveik visa laika ( vyras gryzta pora dienu per savaite) , tai as isivaizduoju kas bus kai du pypliai bus....man dar nedaug ,pora menesiu dar tik...


jei su finansais viskas OK, tai kodėl negalvoji apie papildomą pagalbą iš šalies? Auklę, ar pagalbininkę g.gif ? Manau esi pavargusi nuo dabartinio vaiko auginimo, rutinos (gal ir kitų rūpesčių). Papildomos rankos bent kelioms valandoms per dieną tikrai leistų atsipūsti, atsipalaiduoti, galėtum ir mokslais ar kita mėgiama veikla užsiimti. Gal tada ir antro vaikiuko laukimas kitom spalvom nušvistų.

du pyplius vienai auginti tikrai sunku, tad aš suprantu tavo nerimą (man užtenka kai MB į komandiruotę išvyksta...). Bet aš turiu valandinę auklytę, kurią tokiais atvejais pasikviečiu ir padeda susitvarkyti.

manau kad laimingos mamos buvimas šalia pusę dienos yra geriau nei nelaimingos visą dieną...
Atsakyti
Aciu merginos uz palaikyma, istikruju bijau jau antro, va ir dabar jau sedziu visa nekokia, neseniai vaikas uzmigo, pavargau...aukliu labai bijau po kol vaikas negali normaliai sneketi, jei kokia nenormali moteriske pasitaikys tai vaikas nei pasakyt negales unsure.gif na ziuresiu, reik susitvarkyti su mintimis, kazkaip vistiek reikes, vaziuosiu neuzilgo atostogu tai gal geriau bus thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, laukiuosi jau 9 savaite... Nors ir buvo netyciukas, BRT dziaugiausi... VA vaikino jausmai kaip karuseles... Sian net pasake, kad butu geriau nestuma nutraukti..o ir is dar porös zmoniu siandien ta Pavia nuomone isgirdau..?. Ir matyt suveike visi hormonai?.. Nebezinau kaip nusiraminti ar nustot galvoti apie tokia iseiti... Bukit geros padekit kaip jus rasdavot ramybes uosta.?? NES as jau bijau pakenkti vaikeliui tokiomis isterijomis... verysad.gif
Atsakyti
O kuo motyvuojamas siūlymas nutraukti nėštumą?
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2014 06 24, 23:17)
Aciu merginos uz palaikyma, istikruju bijau jau antro, va ir dabar jau sedziu visa nekokia, neseniai vaikas uzmigo, pavargau...aukliu labai bijau po kol vaikas negali normaliai sneketi, jei kokia nenormali moteriske pasitaikys tai vaikas nei pasakyt negales unsure.gif  na ziuresiu, reik susitvarkyti su mintimis, kazkaip vistiek reikes, vaziuosiu neuzilgo atostogu tai gal geriau bus thumbup.gif

tai va,kad bijai,o ne nenori to antro vaiko wink.gif bijai,nes žinai kaip būna ir t.t. na... situaciją reikia verint realiai,aišku,kad nebus taip jau paprasta,bet na...viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
situacija tokia: man 22m ir man atrodo kad vaikams dar per anksti. darbo neturiu,mokslus baigineju,pinigeliu ne per daugiausiai. Noriu pagyventi sau o stai vaikas....viska sugadins. Labai nelaukiamas netyciukas. Visos mintys tik apie tai kaip noriu persileisti....
siuo metu man vaikas asocijuojasi tik su papildomom problemom gyvenime...zodziu jei gimdysiu tai atrodo kad ate mano karjerai, ate tolimesnems studijoms...ate nepriklausom gyvenimui..
kaip supratot vaiko as nenoriu,nes tikrai tikiu kad dar per anksti. Gal kas jautetes panasiai? Gimdete? Kaip po to viskas susitvarke?
Atsakyti
QUOTE(LaRyza @ 2014 12 18, 21:59)
situacija tokia: man 22m ir man atrodo kad vaikams dar per anksti. darbo neturiu,mokslus baigineju,pinigeliu ne per daugiausiai. Noriu pagyventi sau o stai vaikas....viska sugadins. Labai nelaukiamas netyciukas. Visos mintys tik apie tai kaip noriu persileisti....
siuo metu man vaikas asocijuojasi tik su papildomom problemom gyvenime...zodziu jei gimdysiu tai atrodo kad ate mano karjerai, ate tolimesnems studijoms...ate nepriklausom gyvenimui..
kaip supratot vaiko as nenoriu,nes tikrai tikiu kad dar per anksti. Gal kas jautetes panasiai? Gimdete? Kaip po to viskas susitvarke?

darykis abortą
Atsakyti
QUOTE(LaRyza @ 2014 12 18, 21:59)
situacija tokia: man 22m ir man atrodo kad vaikams dar per anksti. darbo neturiu,mokslus baigineju,pinigeliu ne per daugiausiai. Noriu pagyventi sau o stai vaikas....viska sugadins. Labai nelaukiamas netyciukas. Visos mintys tik apie tai kaip noriu persileisti....
siuo metu man vaikas asocijuojasi tik su papildomom problemom gyvenime...zodziu jei gimdysiu tai atrodo kad ate mano karjerai, ate tolimesnems studijoms...ate nepriklausom gyvenimui..
kaip supratot vaiko as nenoriu,nes tikrai tikiu kad dar per anksti. Gal kas jautetes panasiai? Gimdete? Kaip po to viskas susitvarke?

Norėtum - viską suderintum ir nedarytum iš to kažkokios didelės problemos, nes krūva mamų ir mokslus kremta, ir karjeras daro, ir laimingos jaučiasi. Vaikai nėra kažkoks pasiteisinimas kodėl nebaigi mokslų, nieko nepasieki ir pan.

O jei nesuvoki kaip tai įmanoma ir tesvajoji tik apie visokius persileidimus ir kitas baisybes, tai jau tikrai geriau darykis abortą - jau įsivaizduoju koks lauktų gyvenimas to vaiko, kurio mama tikrąja to žodžiu prasme jo nekenčia ir kaltina dėl visko, kas jai nutiko. doh.gif Tik kam tada užsiiminėt nesaugiu seksu, jei užkibęs vaikas - tokia baisi tragedija?
Atsakyti