Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

QUOTE(Gurmano @ 2013 10 15, 14:17)
ir diskusijos aktualumo interpretacija  4u.gif



Man asmeniškai diskusija aktuali, ji paliečia ir tam tikrus mano jaumus, apmąstymus. Todėl visam bendram supermamos fone man labai džiugu užtikti ir kitokių pasisakymų, nesvarbu, kad gal kiek provokuojajnčių ar įžūlių - iš nieko jie irgi neatsiranda...
Atsakyti
Aš ir nesu kategoriška - visokių žmonių yra, bet pasikartosiu, jei kuri mama jaučiasi kalta ar graužia save todėl, kad ji nemyli savo vaiko taip, kaip visuomenė įsivaizduoja, o gal ir nemyli visai - tai baikit graužti save ir jaustis kaltomis. Priimkit savo jausmus tokius, kokie jie yra, nemeluokit sau. Jei negalit, nemokat, nenorit mylėt - prisipažinkit tai sau ir vykdykit pareigas. Negalit pagirti ir apkabinti vaiko nuoširdžiai - vykdykit pareigą ir vistiek elkitės taip, kad vaikas galvotų, kad jūs jį mylit. Nemokat išreikšti emocijų jausmais (ar jausmų emocijomis - bala ten žino), išreiškit veiksmais, žodžiais - tebūnie ir santūriais.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 15, 11:16)
Džiurgita, gal pamanysi, kad giriuosi - ir tai taip pat tavo teisė biggrin.gif - bet jei mes susitiktume, greičiausiai, kad vis tik ne praeitum pro šalį, o pageidautum tapti mano drauge.


man patinka tiesus zmones, pati tokia esu, tiesiog nepatinka tavo poziuris, bet tai nera smerktina, gyvenk kaip tu nori ir mylek kaip nori mirksiukas.gif
tiesiog nenoreciau tureti tokia mama, kuri visuomet visas problemas sprestu saltai, kad ir be paverkslenimu, paglostymu ir t.t. man to reikia, reikia kad zmogus uzjaustu, apsikabintu, o veliau ir padetu ''blaiviu'' protu kuo gali...
net neisivaizduoju...per laidotuves zmogus prieina ir istiesia vokeli...viskas? o kur siltas, uzjauciantis zodis, asara, kurie padeda daug daugiau nei tie susikti pinigai tuo atveju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 10 17, 13:41)
o kur siltas, uzjauciantis zodis, asara, kurie padeda daug daugiau nei tie susikti pinigai tuo atveju cool.gif

kuom padeda žmogui, kuris neteko artimo, kitų ašaros? užjaučiantis žodis palengviną netektį?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 10 17, 15:58)
kuom padeda žmogui, kuris neteko artimo, kitų ašaros? užjaučiantis žodis palengviną netektį?


O ar labai netektį palengvins į voką įdėtas pusšimtis???? O gal dvidešimtinė (nes kažkas būtent tiek sau gali leist...)
Jau rašiau, bet asmeniškai man tokią akimirką nuoširdus apkabinimas ir supratingas patylėjimas būtų kur kas geresnis vaistas.
Atsakyti
Jautresniam žmogui (o didžioji dalis moterų būtent tokios) - padės apkabinimas, pabliovimas kartu, parypavimas - psichologinė iškrova, mano sesuo iš tokių - nenurims, kol neišsibliaus iki pamėlynavimo, o jei dar yra su kuo pabliaut - išvis puiku. Racionaliam ir neemocingam žmogų kitų reiškiama užuojauta ir ašaros tik erzins - netektys tokių žmonių negniuždo psichologiškai, todėl jiems ir nereikia aktyvios užuojautos.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 10 17, 16:05)
O ar labai netektį palengvins į voką įdėtas pusšimtis????

finansiškai taip smile.gif
Užuojautos, ašaros man netekties nepalengvintų. Svetimos ašaros mane gniuždo, nepalengvina sunkią akimirką
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 10 17, 17:52)
finansiškai taip  smile.gif
Užuojautos, ašaros man netekties nepalengvintų. Svetimos ašaros mane gniuždo, nepalengvina sunkią akimirką


Visai nuo temos nuvažiuojam, bet... jei tą pusšimtį įdės vienas žmogus iš visų atėjusių, vargu, ar labai ką pagelbės.

Žodžiu, šiaip čia tema ne apie vokus ir užuojautas, o pageidaujamus/ne vaikus smile.gif
Atsakyti
Laba merginos, padekit susitvarkyti su jausmais. Turiu vaika, kurio sunkiai siekiau kad susilaukciau, buvo daug persileidimu ir nesklandumu, negaledavau pastoti....o dabar laukiuosi antro ir as jo nenoriu, nezinau ka daryt, tiesiog nenoriu, finansai leidzia islaikyt ir 10 vaiku, bet galvoje sukasi tiek daug minciu, net nezinau ka daryt, aborto ir nedarysiu, nes negaliu... Sazine belstus visa gyvenima i mane... Kaip mastyti pozityviai? Kaip nusiteikti kad tu nesioji gyvybe, kad ateis naujas lelius i pasauli? Msn atrodo kad viskas dabar sugriuvo, norejau skirtis su vyru, isvaziuoti gyventi kitur, baigti mokslus, o dabar viskas....dar keliems metams turiu pasilikti toje pacioje padetyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2014 06 18, 14:02)
Laba merginos, padekit susitvarkyti su jausmais. Turiu vaika, kurio sunkiai siekiau kad susilaukciau, buvo daug persileidimu ir nesklandumu, negaledavau pastoti....o dabar laukiuosi antro ir as jo nenoriu, nezinau ka daryt, tiesiog nenoriu, finansai leidzia islaikyt ir 10 vaiku, bet galvoje sukasi tiek daug minciu, net nezinau ka daryt, aborto ir nedarysiu, nes negaliu... Sazine belstus visa gyvenima i mane... Kaip mastyti pozityviai? Kaip nusiteikti kad tu nesioji gyvybe, kad ateis naujas lelius i pasauli? Msn atrodo kad viskas dabar sugriuvo, norejau skirtis su vyru, isvaziuoti gyventi kitur, baigti mokslus, o dabar viskas....dar keliems metams turiu pasilikti toje pacioje padetyje verysad.gif



As pati patyriau persileidima, todel sitas nestumas man kaip dovana ax.gif Labai laukiu pasimatymo su savo mazyle nestuke.gif Nemanyk, kad gimus vaikui viskas sugrius, as manau kad tapsi dar laimingesne! smile.gif Tuo labiau kad finansai leidzia islaikyti du mazylius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2014 06 18, 14:02)
Laba merginos, padekit susitvarkyti su jausmais. Turiu vaika, kurio sunkiai siekiau kad susilaukciau, buvo daug persileidimu ir nesklandumu, negaledavau pastoti....o dabar laukiuosi antro ir as jo nenoriu, nezinau ka daryt, tiesiog nenoriu, finansai leidzia islaikyt ir 10 vaiku, bet galvoje sukasi tiek daug minciu, net nezinau ka daryt, aborto ir nedarysiu, nes negaliu... Sazine belstus visa gyvenima i mane... Kaip mastyti pozityviai? Kaip nusiteikti kad tu nesioji gyvybe, kad ateis naujas lelius i pasauli? Msn atrodo kad viskas dabar sugriuvo, norejau skirtis su vyru, isvaziuoti gyventi kitur, baigti mokslus, o dabar viskas....dar keliems metams turiu pasilikti toje pacioje padetyje verysad.gif

o tai jeigu šiaip vat imtum ir darytum tai,ką supranai-t.y. skirybos,mokslai ir pan-labai tie finansai nukentėtų? ir kiek laiko nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 18 birželio 2014 - 13:22
QUOTE(imdigo @ 2014 06 18, 13:02)
Laba merginos, padekit susitvarkyti su jausmais. Turiu vaika, kurio sunkiai siekiau kad susilaukciau, buvo daug persileidimu ir nesklandumu, negaledavau pastoti....o dabar laukiuosi antro ir as jo nenoriu, nezinau ka daryt, tiesiog nenoriu, finansai leidzia islaikyt ir 10 vaiku, bet galvoje sukasi tiek daug minciu, net nezinau ka daryt, aborto ir nedarysiu, nes negaliu... Sazine belstus visa gyvenima i mane... Kaip mastyti pozityviai? Kaip nusiteikti kad tu nesioji gyvybe, kad ateis naujas lelius i pasauli? Msn atrodo kad viskas dabar sugriuvo, norejau skirtis su vyru, isvaziuoti gyventi kitur, baigti mokslus, o dabar viskas....dar keliems metams turiu pasilikti toje pacioje padetyje verysad.gif

Žiūrim, ką turim - vaiką bet kokiu atveju išnešiosi ir gimdysi. Priimk tą vaiko nenorėjimą kaip natūralų dalyką, susitaikyk su nenorėjimu ir nurimk. Neprivalai norėt ir mylėt, tiesiog - nekenk tai gyvybei, jei jau nusprendei ją išsaugot. O kai jau pagimdysi, tai ir bus matyt, ką darysi toliau.
Atsakyti