Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

QUOTE(Ciccio @ 2013 10 10, 11:51)
Senai išmokau sau nemeluoti ir neversti savęs jausti to, ko nejaučiu.

Tik nepykit už pastebėjimą, bet man rods, kad jūs savy tiesiog blokuojat šiltesnius motiniškus jausmus ir tiek. Gal kažkokia iš kažkur kilus savisauga ar ką... Ne ašarą, ne seiles ar pan. (nežinau kodėl turit tokį sukarikatūrintą meilės supratimą), o tiesiog leidimą sau mylėt kitus. Nes meilė visada eina su atvirumu, tuom pat ir su rizika būt skaudžiai sužeistam to, kurį myli (nes tie, kurių nemylim mūsų stipriai įskaudint net negali, nes nėra tiek svarbūs). Taigi nerizikuojat leistis sau būt atvira širdim, tai lyg ir "prevencija" nuo galimybės būt skaudžiai sužeistam, bet tuom pačiu pati iš savęs atimat gausybę nuostabių dalykų ir taip pati save apiplešiat... Drąsos pabandyt kitaip. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 10 14, 17:52)


Praverstų labiau, jei išties visų pasirinkimų teigiamas ir neigiamas pasekmes aprašytų ir taip leistų laisvai pasirinkti, o ne pateiktų vienus, kaip teisingus, o kitus - ne..
Atsakyti
O man patinka atviras Ciccio požiūris. Žmogus kuris nemeluoja pirmiausiai sau, yra sąžiningas bei tikras ir su kitais. Gsal būtent jos vaikai turės neįkainojamą mamą-draugę jiems paaugus, atvirą ir tuo pačiu leidžiančią būti atviriems ir klystantiems, ieškantiems jiems, nespaudoiančią, nesusikibusią "virkštelėm". Neužsidepresavusią, kad va ji - "bloga mama". Arba kad "ajajai, auginau auginau visą širdį sudėjau kaip dabar drįsti mane palikt, vest išvykti į užsienius ir pan." - o juk vaikai tėvus palieka bet kuriuo atveu, nes išeina gyvent savo gyvenimo, kuria savo šeimas.

Atsakyti
Yra emocingi žmonės, yra neemocingi. Visos depresijos ir nusivylimai yra todėl, kad žmonės meluoja sau. Toms, kurios sako, kad blokuoju savyje šiltus jausmus ir bijau mylėti, atsakysiu - nebijau, jei jaučiu - jaučiu ir rodau, jei nejaučiu - nejaučiu ir neforsuoju savęs jausti, ir nekeliu sau kaltės jausmo dėl to, ko nejaučiu. O jūs pabandykit nemeluoti sau - tai nėra lengva, ir to reikia išmokti. Manau yra nemažai moterų, kurios jaučiasi kaltos, kad neatitinka kažkokių "mamos" standartų, gal mano pasisakymas padės joms suprasti, kad vienoms yra normalu jausti, kitoms normalu - nejausti. Prisimenu, kai buvau paauglė apie prasidėjusias mėnesines pasakiau tėvui, o ne motinai. Tėvas abejingai ištiesė pinigus įklotams, kai tuo tarpu mama būtų apsibliovusi, kad "oi jos mergytė moterimi tampa" ir dar visoms kaimynėms pasigyrusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Redute20 @ 2013 10 14, 19:15)
omg.. vienos 10 metu bando pastot ir niekaip neina..o kitos va kaip  doh.gif  liudna kad pasaulis taip sutvertas verysad.gif


butent drinks_cheers.gif

QUOTE(jovitelius @ 2013 10 14, 21:09)
Apskritai, ne ta tema čia, bet jei jau "užsivedėm", tai mūsų vertybės labai nesutampa. Ir nežinau, kuri mūsų laimingesnė - Jūs, kuri viską suvedat į piniginę, ar aš. Manau, kad aš smile.gif vaikų neprojektuoju, rimtumą/supratinmgumą/artumą matuoju ne pinigais, vyro namuose laukiu, kad ir su plonesne pinigine smile.gif


sutinku drinks_cheers.gif

kiekvienas turi teise pasisakyti, bet as tokio zmogaus kaip Ciccio savo gyvenime nenoreciau sutikti, o jeigu ir sutikciau tai praeiciau pro sali ir tai mano teise rinktis cool.gif
Turiu pazistama, kuri augo su nelabai mylincia ja mama, tai uzaugo tikrai saltas zmogus, vaikus ne pagirti skuba, bet papeikti, visiskai nepasitiki savimi, jausmu nerodanti butybe, ka ji gali perduoti savo vaikams? jiems juk ne tik issilavinimo, sportu, mankstu reikia, bet ir mamos meiles, prislietimo, paglostymo, kitaip sakant saugumo jausmo, juk per jausmus ir saugumas ateina. Tikiuosi Ciccio vaikai, bent is tecio meiles jausma paveldes, to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziurgita:): 15 spalio 2013 - 09:59
Džiurgita, gal pamanysi, kad giriuosi - ir tai taip pat tavo teisė biggrin.gif - bet jei mes susitiktume, greičiausiai, kad vis tik ne praeitum pro šalį, o pageidautum tapti mano drauge. Aš kažkaip keistai traukiu žmones...iš pradžių jie manęs gasdinasi, bet vėliau supranta, kad geriau jau žmogus, kuris tau tiesiai šviesiai pasakys, kad tau smirdi iš burnos, negu tas, kuris į akis šypsosis, o už akių apkalbinės "oi kaip pas tą ir aną iš burnos smirdi, vos neapsivėmiau, bet nu negi pasakysi - nepatogu kažkaip". Ir saugumas neateina per jausmus, saugumas ateina tada, kai žinai, kad jei turėsi problemų, tau padės jas spręsti, o ne glostys ir verks kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 15 spalio 2013 - 10:21
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 15, 11:16)

kai žinai, kad jei turėsi problemų, tau padės jas spręsti, o ne glostys ir verks kartu.


Tai jūsų tik toks tipažas moters, racionalios ir kai kur per kategoriškos. Viskas, ką sakot atrodo suprantama, net ir man sentimentaliam žmogui, daug priimtina:kad vaikus reikia auklėti nuosekliai, pareigingais, mandagiais be jokių ten siusikavimų -tiesiai šviesiai, kad vaikas suprastų, ko iš jo norima,kad ir aš pati pvz. laidotuvių atveju visada nešiu vokelį su gėlyte, nes ir taip vainikų bus kas atneša, bet ir nuoširdaus palaikymo neatsisakysiu, nes žm ateina tavęs palaikyti sunkioje minutėje, man tai yr jautru, brangu. Ir pagalbą nelaimės atveju vertinu realią, kiek aš galiu realiai tam žmogui padėti(pvz.kai bobutė merdėjo reanimacijoj, aš žiūriu, kad viskas būtų nupirkta, skaičiuoju, kiek pampersų liko, ko čia dar reiktų, o mano sesė močiutės rankas laiko, verkia - bet skirtingi žmonės sudaro visumą, vieni kitus papildo, todėl tai nesulyginami dalykai). O man asmeniškai užkliuvo vienas dalykas, kad į vaikus žiūrit kaip į projektus rolleyes.gif Tik didelės nelaimes prioritetus gerai sustato į vietas, deja. Dirbu ten, kur prisižiūrėjau, kaip tėvams tenka užmerkti akis savo vaikeliams, niekaip neįsivaizduoju jūsų tokioje situacijoje -nu va,tipo (l.nemėgstu šito žodžio) šitas projektas man nenusisekė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Redute20 @ 2013 10 14, 19:15)
omg.. vienos 10 metu bando pastot ir niekaip neina..o kitos va kaip  doh.gif  liudna kad pasaulis taip sutvertas verysad.gif



Taip, pasaulis neteisingas. Afrikoj vaikai badauja, o mūsų vaikai, jau nelkalbant apie mus pačius, dar ir ne viską valgyti mėgsta, vaje vaje kaip baisu.

O mamų forume aiški tendencija - pakanka pasisakyti vienai kuriai truputį "ne taip", tuoj visos supuola aiškint ir moralizuot, kaip , kiek ir kada ana turėtų mylėti, jų asmenine nuomone. Įdomu, joms patiktų, jei kas paaiškintų, kaip jos pačios turėtų savo vaikus mylėti? bigsmile.gif

O meilė gali būti visokia. Gali būti instinktas (motinystės, jam turėti anei jokių pastangų nereikia, gamtos taip numatyta), gali būti egozimas (atrodo kad labai myliu, o iš tiesų - užspauždiu, uždusinu, arba myliu vaiką tik tol, kol jis mažiukas ir priklausomas nuo manęs), gali būti aiškus suvokimas, kad duosi tai ko vaikui reikia ir tada, kada reikia - ne vien maistą ir pinigus, o ir rūpestį, atjautą pabuvimą kartu etc, bet nedusinsi ir paleisi, kai ateis laikas. Meilė nėra vien jausmas, emocija. Lengva mylėt mažą leliuką, sunkiau mylėt besiaikštijantį atšiaurų paauglį.

Manau, didžioji dalis čia diskutuojančių ir besibaisinčių galvoja tik apie aklą, instinktyvią mamos meilę kūdikiui (kuri labai dažnai išvirsta į apgailėtiną šaržą "o MES pakakojome, o MES einam į darželį, o MUMS dantukas iškrito"), bet pamiršta apie daugybę kitų jos rūšių...
Atsakyti
Pazistu zmoniu, kurie megsta tiesiog isprovokuoti ginca, bet anaiptol jie visiskai nera jokios kategoriskos nuomones salininkai. Tiesiog. Provokuoja ir kaifuoja is sono matydami isiplieskusi ginca smile.gif
Nebutinai tai tinka siam atvejui. Bet kartais tas anoniminis rasymas formuose - tera atsipalaidavimo forma, noras susireiksminti, sulaukt demesio, uzsidedant kauke, su galimybe persikunyti: o kas, jeigu... ? ax.gif
Ir ziu - pilna patareju, palaikanciu, priestaraujanciu ar kategoriskai teisianciu hihihi.gif
Idomiau gyvent!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 15 spalio 2013 - 12:57
QUOTE(flight @ 2013 10 15, 13:19)

Manau, didžioji dalis čia diskutuojančių ir besibaisinčių galvoja tik apie aklą, instinktyvią mamos meilę kūdikiui (kuri labai dažnai išvirsta į  apgailėtiną šaržą "o MES pakakojome, o MES einam į darželį, o MUMS dantukas iškrito"), bet pamiršta apie daugybę kitų jos rūšių...


Nu tiesa 4u.gif
QUOTE(Gurmano @ 2013 10 15, 13:56)
Pazistu zmoniu, kurie megsta tiesiog isprovokuoti ginca, bet anaiptol jie visiskai nera jokios kategoriskos nuomones salininkai. Tiesiog. Provokuoja ir kaifuoja is sono matydami isiplieskusi ginca smile.gif
Nebutinai tai tinka siam atvejui. Bet kartais tas anoniminis rasymas formuose - tera atsipalaidavimo forma, noras susireiksminti, sulaukt demesio, uzsidedant kauke, su galimybe persikunyti: o kas, jeigu... ?  ax.gif
Ir ziu - pilna patareju, palaikanciu, priestaraujanciu ar kategoriskai teisianciu hihihi.gif
Idomiau gyvent!


Ir gi tiesa, dažnai apie tai pagalvoju, juk čia virtuali erdvė, rašau ką noriu, būnu, toks, koks noriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vieni provokuoja, kiti išsisako atvirai - koks skirtumas? Nepatinka tema, neįdomi nekabina - tai ir nedalyvauji, ir tiek problemos smile.gif

O tai, kad žmogus rašo, jog nejaučia meilės kaip jausmo, emocinio pakilimo ir pan,. - dar nereiškia, kad žemina, traumuoja ar kitaip žaloja savo vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 15 spalio 2013 - 13:12
QUOTE(flight @ 2013 10 15, 14:09)
Vieni provokuoja, kiti išsisako atvirai - koks skirtumas? Nepatinka tema, neįdomi nekabina - tai ir nedalyvauji, ir tiek problemos smile.gif
Tai problemos nera jokios smile.gif
cia tik apie pozicionavima.. ir diskusijos aktualumo interpretacija 4u.gif
Atsakyti