Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

Vilibor, nemačiau nei tavo atestatų, nei IQ testo rezultatų, nei mokslinių straipsnių, bet, matyt, jei jau sakai, kad aš kvaila - ką gi, man nuo to nei šilta, nei šalta. Žmogus man geras tas, kuris ne tik žodžiais moka mėtytis. Tas liečia visus žmones. Kartais kai matau, kaip "mylinti" mama savo nutukusiam vaikui perka didelę picą ir pieno kokteilį, kaip apie cypianti ir rėkianti dėl naujo žaislo parduotuvėje vaiką mama šoką atgailos šokį, kai vaikai nemoka žodžių "ačiū", "prašau", "atsiprašau", kai jie auga prilipę prie kompiuterių, nesimankštindami, nesportuodami, neksiatydami knygų - susimąstau, ar ne per daug tos "meilės"?
Atsakyti
Tu gal ir ne kvaila, bet bejausmė pinigu valdoma butybė
Atsakyti
Ciccio,
Sukuriate tema, klausdama, ar normalu? Tai mamos ir atsako, kaip joms atrodo!
Jums nei gintis, nei teisintis nei pult nereikia mirksiukas.gif akivaizdu, kad turite savo pozicija, jog normalu, tai kam tie debatai isvis? ax.gif
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 14, 14:25)
Vilibor, nemačiau nei tavo atestatų, nei IQ testo rezultatų, nei mokslinių straipsnių, bet, matyt, jei jau sakai, kad aš kvaila - ką gi, man nuo to nei šilta, nei šalta.

Pinigu vokelis ir man uzkliuvo.. Jei reali pagalba butu vertesne uz verkavimus ir uzuojautas - suprantama.Bet vokelis... Ka jis sprendzia tokiose situacijose? Nebent esant dideliam nepritekliui.
Mano prisiminimas is analogiskos nelaimes - tai aiskus suvokimas, kad blogiau buti negali.. ir butent pinigai...tera apskritas nulis pries zmogaus netekti. Jie nieko nekeicia. Nepadeda. Neguodzia. Absoliuciai.
Panasu, kad zmones skirtingi savo subjektyviu vertybiu suvokimu. Ir tai turbut normalu, nes esame nevienodi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 14 spalio 2013 - 14:22
QUOTE(Gurmano @ 2013 10 14, 14:56)

Mano prisiminimas is analogiskos nelaimes - kad aiskus suvokimas, kad blogiau buti negali.. o pinigai...tera apskritas nulis pries zmogaus netekti.

Butent,pilnai sutinku
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2013 10 14, 13:56)
Ciccio,
Sukuriate tema, klausdama, ar normalu? Tai mamos ir atsako, kaip joms atrodo!
Jums nei gintis, nei teisintis nei pult nereikia  mirksiukas.gif akivaizdu, kad turite savo pozicija, jog normalu, tai kam tie debatai isvis?  ax.gif
Pinigu vokelis ir man uzkliuvo..  Jei reali pagalba butu vertesne uz verkavimus ir uzuojautas - suprantama.Bet vokelis... Ka jis sprendzia tokiose situacijose? Nebent esant dideliam nepritekliui.
Mano prisiminimas is analogiskos nelaimes - tai aiskus suvokimas, kad blogiau buti negali.. ir butent pinigai...tera apskritas nulis pries zmogaus netekti. Jie nieko nekeicia. Nepadeda. Neguodzia. Absoliuciai.
Panasu, kad zmones skirtingi savo subjektyviu vertybiu suvokimu. Ir tai turbut normalu, nes esame nevienodi  mirksiukas.gif

Visų pirma nekūriau temos, o tik pasisakiau joje. Antra - jei komentuojamas mano pasisakymas, atsakau į komentarą. Trečia, kaip tu įsizaiduoji realią pagalbą laidotuvių atveju? Aš ją matau tik kaip išlaidų naštos palengvinimą. Pinigai padeda po laidotuvių, kai susivedi visą biudžetą ir užsakai paminklą. Tu turbūt irgi nori, kad vyras parneštų algą namo, o ne tik savo meilę.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 14, 15:28)
Visų pirma nekūriau temos, o tik pasisakiau joje. Antra - jei komentuojamas mano pasisakymas, atsakau į komentarą. Trečia, kaip tu įsizaiduoji realią pagalbą laidotuvių atveju? Aš ją matau tik kaip išlaidų naštos palengvinimą. Pinigai padeda po laidotuvių, kai susivedi visą biudžetą ir užsakai paminklą. Tu turbūt irgi nori, kad vyras parneštų algą namo, o ne tik savo meilę.
Kodel man 'tu'? ax.gif
O del temos kurejos atsiprasau.. Ir i diskusija nesiveliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 14 spalio 2013 - 14:48
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 14, 11:53)
Kai laidojom tėvą man visai nereikėjo ašarotų tetų užuojautų ir virkavimų, daug rimčiau atrodė tie, kurie santūriai pasakydavo "užjaučiu" ir ištiesdavo voką su pinigais.



Jūsų žodžiai nuskambėjo "neskaniai", jei galima taip išsireikšt.

O jei santūriai "užjaučiu", bet be voko??? Jau nerimta? g.gif Asmeniškai man tokią akimirką už metalinį pinigą kur kas svarbiau būtų nuoširdus artimojo apkabinimas ir tebūnie - patylėjimas...supratingas patylėjimas...
Apie tetules, kurios ateina paverkt (šiaip, nes joms atrodo, kad taip reikia), o paskui skuba į gedulingus pietus - nekalbu, bet vokas doh.gif

QUOTE(Ciccio @ 2013 10 14, 15:28)
Trečia, kaip tu įsizaiduoji realią pagalbą laidotuvių atveju? Aš ją matau tik kaip išlaidų naštos palengvinimą. Pinigai padeda po laidotuvių, kai susivedi visą biudžetą ir užsakai paminklą. Tu turbūt irgi nori, kad vyras parneštų algą namo, o ne tik savo meilę.


Vaikų pareiga laidoti Tėvus.

Apskritai, ne ta tema čia, bet jei jau "užsivedėm", tai mūsų vertybės labai nesutampa. Ir nežinau, kuri mūsų laimingesnė - Jūs, kuri viską suvedat į piniginę, ar aš. Manau, kad aš smile.gif vaikų neprojektuoju, rimtumą/supratinmgumą/artumą matuoju ne pinigais, vyro namuose laukiu, kad ir su plonesne pinigine smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaterlo: 14 spalio 2013 - 15:18
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 14, 11:53)
Kokia buvau motina paaiškės tuomet, kai užaugs mano vaikai.


Norėčiau perfrazuoti smile.gif Paaiškės tuomet, kai jūs pasensit mirksiukas.gif
P.S. Be moralų...
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2013 10 14, 16:16)
Norėčiau perfrazuoti smile.gif Paaiškės tuomet, kai jūs pasensit mirksiukas.gif
P.S. Be moralų...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
omg.. vienos 10 metu bando pastot ir niekaip neina..o kitos va kaip doh.gif liudna kad pasaulis taip sutvertas verysad.gif
Atsakyti
Gal kam pravers - neplanuotasnestumas.lt 4u.gif
Atsakyti

Vaikų pareiga laidoti Tėvus.
Apskritai, ne ta tema čia, bet jei jau "užsivedėm", tai mūsų vertybės labai nesutampa. Ir nežinau, kuri mūsų laimingesnė - Jūs, kuri viską suvedat į piniginę, ar aš. Manau, kad aš smile.gif vaikų neprojektuoju, rimtumą/supratinmgumą/artumą matuoju ne pinigais, vyro namuose laukiu, kad ir su plonesne pinigine smile.gif
[/quote]
thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti