Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

Dievulis kaip duoda taip ir atima, nenorinčios vaikelio, pagalvokite kaip jaustumėtės jei Dievulis atimtų iš Jūsų vaikelį nespėjus net juo pasidžiaugti priglausti, pajusti dviejų mažų rankyčių apkabinimą?
28-erių moters pasakymas "nenoriu vaiko" mažų mažiausiai atrodo nesubrendėliškai..., o vyrų kantrybė, net ir ramiausių, kažkada baigiasi.
Atsakyti
Nemyleti vaiko yra manau didele nelaime ir mamos ir tuo labiau vaiko gyvenime. Neketinu jusu teisti kad nemylite ar nenorite vaiko kol kas, manau tai nera gerai, bet ganetinai normalu, bent jau kol kas, juolab kad dar net nematete savo vaiko. Manau gerai, kad pripazystate savo jausmus, bet negerai, kad su jais susitaikote.

As kazkaip anksciau turejau tokia baime, kad galiu nemylet savo vaiku, nes kazkaip neturiu tokio jausmo kaip meile is reikalo, arba meile zmonem vien uz tai kad turi su jais kraujo rysi. Nzn net kaip ta dalyka paaiskint. Nu bet vis del to tikiuosi labai kad man taip nebus.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 10 01, 14:48)
Dievulis kaip duoda taip ir atima, nenorinčios vaikelio, pagalvokite kaip jaustumėtės jei Dievulis atimtų iš Jūsų vaikelį nespėjus net juo pasidžiaugti priglausti, pajusti dviejų mažų rankyčių apkabinimą?
28-erių moters pasakymas "nenoriu vaiko" mažų mažiausiai atrodo nesubrendėliškai..., o vyrų kantrybė, net ir ramiausių, kažkada baigiasi.


O kodel jus manote, kad visos moterys privalo noreti vaiko? Kas taip nusprende? Ar gyvenime moteris negali tureti kito troskimo tik kaip kurstyti seimos zidini ir auginti vaikus? Ne visu norai vienodi.

Siaip jau mediciniskai joks motiniskas instinktas neegzistuoja kaip toks. Sakau is sukauptu ziniu, nes savo nuomones. Kas yra, tai yra butent zmogaus kaip gyvuno, zinduolio instinktas rupintis palikuonio isgyvenimu. O meile vaikui nera savaime duotybe.

O galiausiai, nekalbu apie save, bet yra moteru, kurios yra labai laimingos be vaiku jokiu vaikisku rankyciu joms nereikia. Gi pasaulis spalvotis, ne visi gyvename pagal viena kurpali.

O per si perioda, su moterimis, kurios dirba sunkiausia pasaulyje darba ir klapsi pries mane akimis, kokia as niekse ir kaip dristu taip garsiai pasakyti, kad nenoriu vaiko butent dabar, nesupranta, kad man neidomu diskutuoti apie nestuma, ziureti gimdymo foto bei pykstu, kai mane vadina nestuke ir klausia, ar auginu pilveli, tiesiog nustojau bendrauti. Nes paaiskejo, kad su zmonemis, kurie supranta tik savo gyvenimo buda, nera ko gaisti laiko.


Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2012 10 01, 14:49)
Nemyleti vaiko yra manau didele nelaime ir mamos ir tuo labiau vaiko gyvenime. Neketinu jusu teisti kad nemylite ar nenorite vaiko kol kas, manau tai  nera gerai, bet ganetinai normalu, bent jau kol kas, juolab kad dar net nematete savo vaiko. Manau gerai, kad pripazystate savo jausmus, bet negerai, kad su jais susitaikote.

As kazkaip anksciau turejau tokia baime, kad galiu nemylet savo vaiku, nes kazkaip neturiu tokio jausmo kaip meile is reikalo, arba meile zmonem vien uz tai kad turi su jais kraujo rysi. Nzn net kaip ta dalyka paaiskint. Nu bet vis del to tikiuosi labai kad man taip nebus.


Taip, visiskai pritariu jums. O jei buciau susitaikius su tuo, kad nemyliu, tai isvis, itariu, nebuciau atsidurusi sitoje diskusijoje. Siuo metu mano jausmai dukrytei visai kitokie, taciau tikrai nesut tradicine busima mama smile.gif

Vat as irgi neturiu polinkio i tokia meile. Bet bent man uzuomazgu kruopelytes meiles atsiranda butent del to, kad as isgyvenau visa savo nenora su pykciu, asaromis, neapykanta pasauliui, nesusitaikymu ir t.t. Nemanau, kad jausmu slopinimas yra iseitis - manau, juos reikia isgyventi ir suprasti,o galiausiai ir daug kur atleisti sau, aplinkiniams, gyvenimui.
Atsakyti
Kol neturėjau vaikų aš irgi maniau, kad jų nemyliu, nenoriu, gatvėje sutikti vaikai atrodė tokie triukšmadariai, o jau tas klykimas, griuvimas ant žemės, o dar tie tėvai guguojantys kūdykių balsais ir tomis kvailomis veido išraiškomis atrodė mažų mažiausi kvailiai ir vaikų įkaitai.

Tačiau dabar turiu savo atžalėles ir galiu pasakyti, kad joks darbas savo atsakomybe, darbo valandomis ir kitais kriterijais neprilygsta mamos pareigoms. Ta karjera darbe kurios metai iš metų visokiais būdais siekiau, tapo tokia menkavertė.

Pažinojau keletą moterų save laikiusių karjeristėmis, tačiau savo noru negrįžusių į savo dirbtą darbą, pradėjusių savo veiklas atidariusių savo firmas, kad tik daugiau laiko galėtų skirti savo šeimai vaikams.

Su pirmu vaikeliu ištiesų, dar sunku susitaikyti su tais pokyčiais, pirmam vaikeliui dažnai tenka sunkesnė užduotis sugriauti namų tvarką, išsikovoti savo vietą po saule pelnyti tėvelių meilę.
Atsakyti
Kas yra ta tradicinė mama? Visais laikais mamos sugebėjo suderinti ir darbą, ir šeimą spėjanti atlikti namų ruošos darbus, priimti draugus svečiuose, išklausyti uošvienės pamokslų išlikti mylinti žmona, pasitempusi, geros nuotaikos ir t.t.

Susidaro vaizdas, kad tradicinė mama, tai besirūpinanti tik vaikais, juos besaikiai mylinti, kartais pasirūpinanti ir vyru, pamiršusi save moteris. Manau, kad tradicinės mamos sąvoka yra kiek pakitusi nuo Žemaitės aprašytosios Marčios laikų.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 10 01, 15:42)
Kas yra ta tradicinė mama? Visais laikais mamos sugebėjo suderinti ir darbą, ir šeimą spėjanti atlikti namų ruošos darbus, priimti draugus svečiuose, išklausyti uošvienės pamokslų išlikti mylinti žmona, pasitempusi, geros nuotaikos ir t.t.

Susidaro vaizdas, kad tradicinė mama, tai besirūpinanti tik vaikais, juos besaikiai mylinti, kartais pasirūpinanti ir vyru, pamiršusi save moteris. Manau, kad tradicinės mamos sąvoka yra kiek pakitusi nuo Žemaitės aprašytosios Marčios laikų.


Na gal netiksliai issireiskiau - tradicine nescioji smile.gif O tu pasiaukojusiu, gaila, bet ir siais laikais pilna. Ir salia saves matau tokiu pavyzdziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 10 01, 16:42)
Kas yra ta tradicinė mama? Visais laikais mamos sugebėjo suderinti ir darbą, ir šeimą spėjanti atlikti namų ruošos darbus, priimti draugus svečiuose, išklausyti uošvienės pamokslų išlikti mylinti žmona, pasitempusi, geros nuotaikos ir t.t.

Susidaro vaizdas, kad tradicinė mama, tai besirūpinanti tik vaikais, juos besaikiai mylinti, kartais pasirūpinanti ir vyru, pamiršusi save moteris. Manau, kad tradicinės mamos sąvoka yra kiek pakitusi nuo Žemaitės aprašytosios Marčios laikų.


Drisiu papriestarauti- tik dabar mamos mokosi viska suderinti. O pradzia turbut padare musu mamos. nes dar seniau vaikai tikrai nerupejo- apie kokia meile snekame? draugams priimineti laiko nieks neturejo (nebent snekate apie aukstuomene), labai labai abejociau, ar tikrai buvo mylincios zmonos. Apie pasitempima is vis geriau patylesiu. Siurksciai issireiksiu-apsivesdavo zmones is isskaiciavimo, o gimdydavo sau "darbininkus". Tai vat tokia Zemaites laiku moteris ir niekas nieko cia nemaiso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukuota: 01 spalio 2012 - 16:03
QUOTE(Plaukuota @ 2012 10 01, 16:02)
Drisiu papriestarauti- tik dabar mamos mokosi viska suderinti. O pradzia turbut padare musu mamos. nes dar seniau vaikai tikrai nerupejo- apie kokia meile snekame? draugams priimineti laiko nieks neturejo (nebent snekate apie aukstuomene), labai labai abejociau, ar tikrai buvo mylincios zmonos. Apie pasitempima is vis geriau patylesiu. Siurksciai issireiksiu-apsivesdavo zmones is isskaiciavimo, o gimdydavo sau "darbininkus". Tai vat tokia Zemaites laiku moteris ir niekas nieko cia nemaiso...


Pritariu 100 proc. Nes gal tik dabar moterys pagaliau suvokia, kad neprivalo gyventi is pareigos, t.y. teketi, gimdyti vaikus ir atsiduoti ju auklejimui, nes taip priimta. Ir daugiau nieko nenoreti.

Zinoma, yra tokiu, kurios nuosirdziai nori atsiduoti seimai, tai apie jas cia nekalbu, gerbiu jas uz ju norus ir pasirinkimus. Kalbu apie tas, kurios nenori, bet daro is pareigos.
Atsakyti
Aš irgi laukiuosi, tačiau jau trečio, kai pamačiau dvi juostas NT, buvau šoke, žinojau, kad ir vyro reakcija bus panaši, jau gyvenome mintimi, kad turime tiek vaikų kiek davė Dievulis, t.y. du. Tačiau pasibeldė trečia staigmena, stengiausi neleisti sau apnikti blogoms mintims ir galvoti, kad tas leliukas nelaukiamas, nemylimas, sujaukė visus planus ir pan.

Nesu ir aš ta nuprotėjusi nėščioji, kuri be perstojo kalba su savo pilvu, racionaliai žiūriu į pokyčius, bet jų laukiu su nekantrumu 4u.gif

Turiu savo verslą ir žinau, kad ir pasigimdžiusi turėsiu darbuotis namuose, dalyvauti įmonėje vykstančiuose procesuose. Privačiame darbe paprasčiau - pasipustei padus ir išėjai dviems metams, savam versle to padaryti negali, dar neįsivaizduoju kaip seksis derinti vaiką ir darbą, bet Dievulis davė vaiką, tad parodys ir išeitį.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 10 01, 16:07)
Aš irgi laukiuosi, tačiau jau trečio, kai pamačiau dvi juostas NT, buvau šoke, žinojau, kad ir vyro reakcija bus panaši, jau gyvenome mintimi, kad turime tiek vaikų kiek davė Dievulis, t.y. du. Tačiau pasibeldė trečia staigmena, stengiausi neleisti sau apnikti blogoms mintims ir galvoti, kad tas leliukas nelaukiamas, nemylimas, sujaukė visus planus ir pan.

Nesu ir aš ta nuprotėjusi nėščioji, kuri be perstojo kalba su savo pilvu, racionaliai žiūriu į pokyčius, bet jų laukiu su nekantrumu  4u.gif

Turiu savo verslą ir žinau, kad ir pasigimdžiusi turėsiu darbuotis namuose, dalyvauti įmonėje vykstančiuose procesuose. Privačiame darbe paprasčiau - pasipustei padus ir išėjai dviems metams, savam versle to padaryti negali, dar neįsivaizduoju kaip seksis derinti vaiką ir darbą, bet Dievulis davė vaiką, tad parodys ir išeitį.


Tai saunu, linkiu jums sekmes smile.gif As ir nedirbu privaciam, tad negresia isejimas dviems metams smile.gif O as leidau sau apnikti visoms mintims, pabuvau su jomis ir nusikraciau kaip zasis vandens.

O noresite, tai viskas ir seksis. Cia yra toks saunus posakis - zmogaus galimybes neribotos, ribotas tik supratimas apie jas. Tad, jei labai nori, tai ir galimybes atsiranda. smile.gif
Atsakyti
Veiklių moterų buvo visais laikas, tik keitėsi šeimos ir darbu suderinamumo suvokimas, o su šių laikų technologijomis mamos turi galimybę daugiau ilsėtis, nes skalbinius skalbia ir indus plauna mašinos, nesijausti atskirtoms nuo pasaulio, nes yra internetas, susitikti su draugais, nes lieka laisvo laiko.

O šiaip viskas priklauso nuo mūsų noro: galima niurzgėti ir nieko nenorėti, o galima veikti ir kalnus nuversti.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bz @ 2012 10 01, 17:21)
O šiaip viskas priklauso nuo mūsų noro: galima niurzgėti ir nieko nenorėti, o galima veikti ir kalnus nuversti.

vis tik greta musu dideliu noru bei grandioziniu planu yra dar kudikio poreikiai ir musu fiziniu galimybiu ribos wink.gif
Atsakyti