Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

aisku kad tai nenormalu doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Suppykusi, linkiu, kad viskas susitvarkytų. 4u.gif Aš puikiai suprantu kokie jausmai dabar susikaupę tavyje. Pati esu panašią situaciją išgyvenusi. Bandžiau ją čia aprašyti, bet paskui pagalvojau kad gal neverta ja kraupinti žmonių. unsure.gif Mano išgyvenimai liko mano viduje, niekam nieko nepasakojau ir neatviravau. Galbūt dėl to, kad baisu "išsiversti" ir paskui sulaukti tokių komentarų, kuriuos rašo kai kurios unsure.gif

Beje, Vylabusle, matyti situaciją iš arti niekuomet neprilygs pačiai toje situacijoje atsidurti, patikėkit manim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paslaptele: 25 rugpjūčio 2012 - 21:36
as kai suzinojau kad laukiuosi anttro verkiau nes nenorejau man buvo gerai ir taip tryse.bet dienom einant vis labiau ir labiau pratinaus o kai pajutau pirmus judesiukus del tos mazos butybes ejau is proto.jai gimus dievinu ja neisivaizduoju gyvenimo be savo mazuju princesiu
Atsakyti

 ! 
gaudyk ir agvill, abiems skiriu po viešą įspėjimą. "Vištintis" galite savo aplinkoje, draugų rate, o ne viešame forume įžeidinėjimais mėtytis.
Atsakyti
Nesuprantu smerkianciu, ne visos linke pasvesti savo gyvenima vaikams. Tai jos blogos? mastau.gif
Ir nenoreti vaiko tikrai NERA nenormalu.
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2012 08 26, 12:54)
Nesuprantu smerkianciu, ne visos linke pasvesti savo gyvenima vaikams. Tai jos blogos? mastau.gif
Ir nenoreti vaiko tikrai NERA nenormalu.


Almuka, jeigu žmones nutaria neturėti vaikų - tai jų ir neturi. Bet kai laukiasi, nutaria gimdyti ir keikia likimą - tai dievo varymas į medį, ir tiek.

Tas pats, kas tuoj po studijų norėti pasiimti metus atostogų, bet gauti labai gerą darbo pasiūlymą, ir guostis visiems: ak, aš dar nepasiruošus, bet teks dirbti, ai, kokia aš nelaiminga.

Jeigu vaikas planuose yra, bet pasislinko plius/minus 1-2 metais - kokia čia dar drama ir tragedija? Ir šiaip, jo, mano akyse po dviejų persileidimų tokie verkšlenimai atrodo tiesiog labai storžieviškai, egoistiškai, nejautriai. Ot imtų ir persileistų ta "nenorinti" - tuoj pasipiltų ašaros ir staiga prašvistų supratimas, kad vaiko vis tik norėta, bet tiesiog nemokėta taikytis prie gyvenimo pokyčių.
Atsakyti
QUOTE(Anubis @ 2012 07 13, 15:15)
Is tikruju ne visai taip mane supratote.  biggrin.gif  As gink dieve nesakau ir negasdinu zmoniu kad reikia pirkt karsta kai vaika gims  lotuliukas.gif  Arba oi kaip baisu yra auginti vaika. Tik noriu pasakyti, kad nemegstu tokiu zmoniu lengvai ir abejingai apie tai kalbanciu. Galbut mano tos pazystamos visos vercia mane taip mastyti, nu nezinau net  g.gif  Kad tikrai daug ir pamokymu isgirstu is ju kaip reikia vaikus auklet ir tokiu pasisakymu pvz kaip:
"mano visos drauges ir pastojo lengvai, ir isnesiojo lengvai ir pagimde, ir dar vaikas ramus. Tai pffff as kazkaip visai nebijau, ir kas gi cia gali buti sunkaus?"  doh.gif  Nu va taip kaip pasako nusisaut norisi.
Aisku galbut ir geriau yra tiketis lengvai ir gerai, net nezinau. Bet manau kad tas visas tikejimas ir klabejimas kaip man bus lengva yra is naivumo. O naiviu zmoniu as labai nemegstu  blush2.gif
Mane tai erzina nemoku paaiskint gal dorai kodel. Bet tai tikrai nereiskia kad as gasdinu jaunas moteris kad gink dieve negimdykit vaiku nes tai yra baisu ir labai sunku lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, nemanau kad mamai gali pritrukti meiles auginant vaika. As kalbu apie sveikas psichiskai nesuzalotas moteris. Apie darzoves metancias savo vaikus konteineriuose nekalbu, nes skaitau kad tai yra nestabilios psichikos zmones.
Vat kantrybes ir nervu gali ir pritrukti.  lotuliukas.gif  Bet meiles - niekada  schmoll.gif
Taip kad sito galit maziau bijoti  mirksiukas.gif


su paryskintais raudona spalva zodziais pilnai sutiksiu smile.gif thumbup.gif
pati turiu 2metu berniuka ir 2men berniuka ir myliu abu vienodai wub.gif wub.gif wub.gif
su vyresneliu del pavydo priepoliu bedu nekyla, matyt todel, kad gauna tikrai pakankamai ir demesio ir meiles ir broliuka lb myli smile.gif visada prieina ir paglosto, pabuciuoja, papasakoja jam ka nors, jei maziukas verkia, tai vyresnelis pats pirmas lekia pas ji smile.gif
nors db pagalvojus, tai prisimenu, kad kol vaiksciojau su antru leliuku nescia, tai kartais pamastydavau ar sugebesiu pakankamai skirti demesio, laiko ir meiles abiem, kad nei vieno nenuskriaust ir tfu tfu tfu kolkas tai pavyksta smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(framelong @ 2012 05 13, 13:04)
Perskaiciau jusu temute ir pagalvojau, nejaugi tai tiesa? Nejaugi zmones, turintis grazius santykius, tvirta finansini pagrinda, zmones galintys suteikti antram leliukui viska, gali nenoreti vaikelio? Juk maziukai ateina ne tada kai mes to norim, o tada kai jie nori ateiti i musu gyvenima. Juk yra milijonai moteru, kurios svajoja tureti kudiki, svajoja  nestuke.gif ir negali, o jums dievas suteike toki sansa. Net nedvejuociau, neabejociau ir tikrai su didziuliu dziaugsmu lauksciausi antro.
Kaip galima jausti nenora ir neapykanta gyvybej, esancioj tavo isciuose? Tai juk dvi akytes, kurios po 8 menesiu zvelgs i jus ir jus busite patys laimingiausi teveliai.
Juk reikia pagalvoti ir apie vyra, kuris nori antro vaikelio!!!
Nejaugi jus pasiruosus pasidaryti valyma? Atsikratyti judvieju kurinio, stebuklelio, angeliuko? Dievas dave ir tik jis turi teise paimti....
Labai tikiuosi, kad milijona kartu apmastysite ir tik viena karteli nuspresite, ir tas sprendimas bus teigiamas.... Nes veliau galbut labai gailesites del neigiamo sprendimo....


pritariu 100prc. man galva neišneša,kaip galima nemylėti...
Papildyta:
QUOTE(Plaukuota @ 2012 08 26, 11:54)
Nesuprantu smerkianciu, ne visos linke pasvesti savo gyvenima vaikams. Tai jos blogos? mastau.gif
Ir nenoreti vaiko tikrai NERA nenormalu.


taip jos blogos, apie ką mes kalbame apskritai?čia anomalija, išsigimimas nemylėti savo vaiko...ir niekas mano nuomonės nepakeis...jei nenori-tai ir negimdyk, o kai norėsi-galimybės gali jau nebūti...man išvis taip gaila, kad žmonės pameta, atsisako, nemyli savo atžalos, kai tuo tarpu begalės žmonių, kurie viską atiduotų, kad tik pastotų...
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2012 10 01, 08:32)
taip jos blogos, apie ką mes kalbame apskritai?


Kalbu ne apie paliekancias ir tt, nebekime i krastutinumus. Reiks is naujo paskaityti, bet lyg nepastebejau, kad autores nekestu savo dar negimusiu vaikeliu- cia jau komentatores patirstina gerokai spalvas. Bent jau suppykusi kalba apie neesama meile. o tai visiskai skirtingi dalykai. Ir apie valymus nieko nepastebejau g.gif gal tikrai laikas pas okulistus apsilankyti (cai jau ne jums taikau, o tai, kurios posta jus komentuojate)...
Ir mano nuomone tai blogiau vaikams daro tos, kurios beatodairiskai atiduoda save vaikams. Kazkada juk irgi ateina pabaiga, jei pati mama nepasikrauna is niekur, netobuleja. Vaikai greit tokias praauga. Kas jiems po to vien is meiles?
Esu tikra, kad suppykusios jausmai susitvarke ir viskas susidejo i vietas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukuota: 01 spalio 2012 - 09:06
QUOTE(kristinita @ 2012 10 01, 07:32)
pritariu 100prc. man galva neišneša,kaip galima nemylėti...
Papildyta:
taip jos blogos, apie ką mes kalbame apskritai?čia anomalija, išsigimimas nemylėti savo vaiko...ir niekas mano nuomonės nepakeis...jei nenori-tai ir negimdyk, o kai norėsi-galimybės gali jau nebūti...man išvis taip gaila, kad žmonės pameta, atsisako, nemyli savo atžalos, kai tuo tarpu begalės žmonių, kurie viską atiduotų, kad tik pastotų...


Zinote, kazkaip labai iskart nemaloniai nuteikia pasisakymai "nesuprantu, anomalija, kaip galima..." Ir iskart man primena nesusijusia tema, o bet taciau, nesuprantu, kaip galima buti homoseksualu, tai anomalija arba kaip galima nenoreti to, ko pagal visuomenes normas noreti/daryti yra privalu.

O zinote ir tai, kad gyvenime buna visaip, nevisada taip, kaip mums priimtina ar kaip mes suprantame. Ziurekite, dar ateis diena, kai ir jusu atzala jums panes, kad nenori savo kudikio (tik nepagalvokite, kad jums to linkiu). Ir ka? Reiks labai greitai savo supratimo ribas praplesti, na, arba susipykti ir bukai kartoti "nesuprantu, nesuprantu".

Kaip teisingai pastebeta, ne visos moterys toli grazu troksta tapti motinomis ir kas cia tokio? Ne visos ir myli savo vaikus (tokia realybe). ne visos nori atsiduoti seimai ir ne visos tik per tai mato savirealizacija. Cia po jusu komentaro mergina/moteris atkreipe demesi, kad besalygine meile vaikui nera reikalinga, o tokia ismylejusi moteris telieka prie suskilusios geldos su klausimais "as tau paaukojau visa gyvenima, o tu man taip"...

Cia tokie bendri pastebejimai.

Daugelis moteru kartoja nuo pat pirmos minutes, kad "oj kaip myliu savo vaikeli, vaje vaje". Klausimas - ar daugelis susimastome, ka tai is tiesu reiskia myleti savo vaika? O mano nuomone, tai reiskia ne paprasta rupesti juo (pamaitinti, pavalyti, pabuti), o laisve jam augti, priemima vaiko kaip asmenybes, istoleravimo jo isdaigu, kantrybes su juo snekantis, aiskinant, pasakojant apie pasauli, savivatvardos, kai jis "kelia scenas". Tai ir dar daugelis kitu aspektu, mano nuomone, apibrezia meile vaikui. Nes labai daznai tenka pastebeti pasiaukojancias ir mylincias mamas, dirbancias si sunku darba ir be ceremoniju staugiancias ant savo taip mylimu atzalus bei nekaltai joms pliauksincias.

Taigi tam, kad is tiesu myletum vaika, reikia buti asmenybe. O tam, kad ja buti, tai reikia is subresti ir is sirdies, ir is proto. Todel, manau, moteru samprotavimai bei susidurimai su tokiu jausmu, kad "nenoriu savo vaiko ar nemyliu jo" ir jo isgyvenimas yra daug geriau nei nesusimastant kartojimas, kaip ji myli.

Tokia mano asmenine nuomone, tikrai nieko nenoriu izeisti, tad nepriimkit asmeniskai.




Papildyta:
QUOTE(Plaukuota @ 2012 10 01, 09:03)
Kalbu ne apie paliekancias ir tt, nebekime i krastutinumus. Reiks is naujo paskaityti, bet lyg nepastebejau, kad autores nekestu savo dar negimusiu vaikeliu- cia jau komentatores patirstina gerokai spalvas. Bent jau suppykusi kalba apie neesama meile. o tai visiskai skirtingi dalykai. Ir apie valymus nieko nepastebejau g.gif gal tikrai laikas pas okulistus apsilankyti (cai jau ne jums taikau, o tai, kurios posta jus komentuojate)...
Ir mano nuomone tai blogiau vaikams daro tos, kurios beatodairiskai atiduoda save vaikams. Kazkada juk irgi ateina pabaiga, jei pati mama nepasikrauna is niekur, netobuleja. Vaikai greit tokias praauga. Kas jiems po to vien is meiles?
Esu tikra, kad suppykusios jausmai susitvarke ir viskas susidejo i vietas.


Visiskai pritariu jusu nuomonei smile.gif

Susitvarke beveik. Netgi kartais pagalvoju, kai noriu pamatyti mazaja Izabele smile.gif

Zinoma, niekada netapsiu mama 24/7, tiesiog tam apskritime - karjeriste, zmona, drauge, asmenybe atsiras nauja skiltis - mama.
Atsakyti
QUOTE(suppykusi @ 2012 10 01, 14:23)
Susitvarke beveik. Netgi kartais pagalvoju, kai noriu pamatyti mazaja Izabele smile.gif

Zinoma, niekada netapsiu mama 24/7, tiesiog tam apskritime - karjeriste, zmona, drauge, asmenybe atsiras nauja skiltis - mama.


Labai uz jus dziaugiuosi ax.gif
As irgi begu tuo "apskritimu"...baisiai sunku biggrin.gif tikrai sunkiau, nei buti tik mama...
Atsakyti
QUOTE(Plaukuota @ 2012 10 01, 13:37)
Labai uz jus dziaugiuosi ax.gif
As irgi begu tuo "apskritimu"...baisiai sunku biggrin.gif tikrai sunkiau, nei buti tik mama...


Aciu smile.gif

Tikrai taip... sunkiau, bet ir idomiau. Daug daug idomiau. O ir vaikui tokia mama daug kartu idomesne ir geresne, mano nuomone smile.gif
Atsakyti