Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu vaiko

Sveikos mamytes, esmos ir busimos smile.gif as turiu sunu beveik 5metuku beprotiskai ji myliu, tiesiog esu isprotejusi del jo wub.gif atsitiko taip jog laukiuosi anto jau 5savaites, bet as jo nenoriu blush2.gif vyras beprotiskai nori antro vaiko, musu seimoje viskas labai puiku, vyras turi gera daba, su finansai neturime jokiu problemu tiesiog viskas labai gerai. Bet vaiko as nenoriu su kuo pakalbu sako praeis arba kaip gims pamilsi, dabar jau pora savaiciu sukasi viena mintis kaip as jo nekenciu ir nenoriu, priezasties nera kodel nenoriu, tiesiog as nemanau kad galesiu ji myleti jei dabar jam jauciu kazka nezmoniskai pikto doh.gif ar kam nors taip buvo nutike? ar tai normalu? man atrodo kad jis jau dabar gadina mano gyvenima, dar pilnai neissivystes ir net nepanasus i vaika verysad.gif prasau nemerkit manes uz tai kaip jauciuosi ir ka parasiau, tiesiog noreciau isgirsti jusu nuomone... aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 05 12, 00:09)
Sveikos mamytes, esmos ir busimos smile.gif  as turiu sunu beveik 5metuku beprotiskai ji myliu, tiesiog esu isprotejusi del jo wub.gif atsitiko taip jog laukiuosi anto jau 5savaites, bet as jo nenoriu blush2.gif  vyras beprotiskai nori antro vaiko, musu seimoje viskas labai puiku, vyras turi gera daba, su finansai neturime jokiu problemu tiesiog viskas labai gerai. Bet vaiko as nenoriu su kuo pakalbu sako praeis arba kaip gims pamilsi, dabar jau pora savaiciu sukasi viena mintis kaip as jo nekenciu ir nenoriu, priezasties nera kodel nenoriu, tiesiog as nemanau kad galesiu ji myleti jei dabar jam jauciu kazka nezmoniskai pikto  doh.gif ar kam nors taip buvo nutike? ar tai normalu? man atrodo kad jis jau dabar gadina mano gyvenima, dar pilnai neissivystes ir net nepanasus i vaika verysad.gif prasau nemerkit manes uz tai kaip jauciuosi ir ka parasiau, tiesiog noreciau isgirsti jusu nuomone... aciu smile.gif

jus turbut veikia hormonai ax.gif arba jums sunku pirma vaikuti auginti g.gif meskit tas bjaurias mintis is galvos unsure.gif
Atsakyti
praeis smile.gif Manau del hormonu arba bijot vel rupesciuku, kurie uzplusta auginant vaikeli smile.gif
Manau jums reiktu gerai pailseti, atsipalaiduoti ir viskas savaime praeis, susidelios i lentyneles smile.gif
Atsakyti
Tikrai praeis mirksiukas.gif as taip pat antro nenorejau, nemylejau pradzioj verysad.gif bet juk taip poziuris su auganciu pilvuku keicias, pamatysit unsure.gif cia gi ir hormonu audros ar dar kokie psichologiniai "nesusipratimai", bet viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 05 12, 00:09)
Sveikos mamytes, esmos ir busimos smile.gif  as turiu sunu beveik 5metuku beprotiskai ji myliu, tiesiog esu isprotejusi del jo wub.gif atsitiko taip jog laukiuosi anto jau 5savaites, bet as jo nenoriu blush2.gif  vyras beprotiskai nori antro vaiko, musu seimoje viskas labai puiku, vyras turi gera daba, su finansai neturime jokiu problemu tiesiog viskas labai gerai. Bet vaiko as nenoriu su kuo pakalbu sako praeis arba kaip gims pamilsi, dabar jau pora savaiciu sukasi viena mintis kaip as jo nekenciu ir nenoriu, priezasties nera kodel nenoriu, tiesiog as nemanau kad galesiu ji myleti jei dabar jam jauciu kazka nezmoniskai pikto  doh.gif ar kam nors taip buvo nutike? ar tai normalu? man atrodo kad jis jau dabar gadina mano gyvenima, dar pilnai neissivystes ir net nepanasus i vaika verysad.gif prasau nemerkit manes uz tai kaip jauciuosi ir ka parasiau, tiesiog noreciau isgirsti jusu nuomone... aciu smile.gif


pas mus buvo taip, kad norejom antro vaikelio. pastojau ir ka..sazines grauzatis, kad pirmam neskirsiu jau tiek laiko ir db teks meile dalinti dviems vaikams, tai cia buvo nlb malonus jausmas blush2.gif bet su laiku jis dingo ir db jau su nekantrumu laukiu antro, kad myluoti juos abu 4u.gif jums manau tik laiko reikia ir viskas, prades augti pilvukas, pajusit judesius ir ta nenora nuplaus kaip ranka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 05 11, 21:09)
Sveikos mamytes, esmos ir busimos smile.gif  as turiu sunu beveik 5metuku beprotiskai ji myliu, tiesiog esu isprotejusi del jo wub.gif atsitiko taip jog laukiuosi anto jau 5savaites, bet as jo nenoriu blush2.gif  vyras beprotiskai nori antro vaiko, musu seimoje viskas labai puiku, vyras turi gera daba, su finansai neturime jokiu problemu tiesiog viskas labai gerai. Bet vaiko as nenoriu su kuo pakalbu sako praeis arba kaip gims pamilsi, dabar jau pora savaiciu sukasi viena mintis kaip as jo nekenciu ir nenoriu, priezasties nera kodel nenoriu, tiesiog as nemanau kad galesiu ji myleti jei dabar jam jauciu kazka nezmoniskai pikto  doh.gif ar kam nors taip buvo nutike? ar tai normalu? man atrodo kad jis jau dabar gadina mano gyvenima, dar pilnai neissivystes ir net nepanasus i vaika verysad.gif prasau nemerkit manes uz tai kaip jauciuosi ir ka parasiau, tiesiog noreciau isgirsti jusu nuomone... aciu smile.gif



Perskaiciau jusu temute ir pagalvojau, nejaugi tai tiesa? Nejaugi zmones, turintis grazius santykius, tvirta finansini pagrinda, zmones galintys suteikti antram leliukui viska, gali nenoreti vaikelio? Juk maziukai ateina ne tada kai mes to norim, o tada kai jie nori ateiti i musu gyvenima. Juk yra milijonai moteru, kurios svajoja tureti kudiki, svajoja nestuke.gif ir negali, o jums dievas suteike toki sansa. Net nedvejuociau, neabejociau ir tikrai su didziuliu dziaugsmu lauksciausi antro.
Kaip galima jausti nenora ir neapykanta gyvybej, esancioj tavo isciuose? Tai juk dvi akytes, kurios po 8 menesiu zvelgs i jus ir jus busite patys laimingiausi teveliai.
Juk reikia pagalvoti ir apie vyra, kuris nori antro vaikelio!!!
Nejaugi jus pasiruosus pasidaryti valyma? Atsikratyti judvieju kurinio, stebuklelio, angeliuko? Dievas dave ir tik jis turi teise paimti....
Labai tikiuosi, kad milijona kartu apmastysite ir tik viena karteli nuspresite, ir tas sprendimas bus teigiamas.... Nes veliau galbut labai gailesites del neigiamo sprendimo....
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 05 12, 00:09)
Sveikos mamytes,

manau ir as kad praeis, nes cia matomai bus hormonai sukile doh.gif Man panasiai buvo, tik akd nestumas mano pirmas. Nors norejom abu leliuko ir samoningai nesisaugojom, kai suzinojau, kad laukiuosi buvau pati nelaimingiausia pasauly doh.gif Atrode kad viskas, pasaulio pabaiga blink.gif doh.gif Bet tikrai labai dziaugiuosi , kad nepadariau nesamones ax.gif Ir dbr nezmoniskai laukiu ir jau dbr labai myliu ta maziuka gyvenanti pilvelyje wub.gif
Atsakyti
tikrai, vykit tokias negeras mintis salin ir dziaukites nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RedOne @ 2012 05 14, 18:33)
tikrai, vykit tokias negeras mintis salin ir dziaukites  nestuke.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
O jums pudrine lengvo nestuke.gif


Pas mane pirmas nestumas, planavom, dziaugemes, ir tik viena karta, kai ziauriai susipykom, o vyras manes nesuprato, tada susvyravau ir pagalvojau, kad jei jau taip, tai gal geriau nereikia.. Bet dabar kai pagalvoju blink.gif visiska nesamone, kazkoks proto aptemimas.. g.gif
Dar kas, mane labai mane padrasino butent mano situacijoje, kad po pykciu man tetis taip graziai pasake, kad moterys gimdo vaikus sau. O vyrai gi ateina ir iseina, jei jau taip nutinka.. ax.gif O as kazkaip galvojau.. doh.gif Dabar i tai ziuriu is kitos puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 05 14, 19:51)
O vyrai gi ateina ir iseina, jei jau taip nutinka..  ax.gif O as kazkaip galvojau..  doh.gif Dabar i tai ziuriu is kitos puses smile.gif

butent drinks_cheers.gif neaisku kaip cia gyvenimas viska suredys.. dabar atrodo viska paaukotum del tu B, o va ima keliai ir issiskiria... o tie kurineliai lieka wub.gif
nebijociau likt vienisa mama schmoll.gif aisku, jei butu tu vaikuciu daugiau tai turbut nerimo butu, bet su vienu ar dviem nepabijociau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 05 12, 00:09)
Sveikos mamytes, esmos ir busimos smile.gif  as turiu sunu beveik 5metuku beprotiskai ji myliu, tiesiog esu isprotejusi del jo wub.gif atsitiko taip jog laukiuosi anto jau 5savaites, bet as jo nenoriu blush2.gif  vyras beprotiskai nori antro vaiko, musu seimoje viskas labai puiku, vyras turi gera daba, su finansai neturime jokiu problemu tiesiog viskas labai gerai. Bet vaiko as nenoriu su kuo pakalbu sako praeis arba kaip gims pamilsi, dabar jau pora savaiciu sukasi viena mintis kaip as jo nekenciu ir nenoriu, priezasties nera kodel nenoriu, tiesiog as nemanau kad galesiu ji myleti jei dabar jam jauciu kazka nezmoniskai pikto  doh.gif ar kam nors taip buvo nutike? ar tai normalu? man atrodo kad jis jau dabar gadina mano gyvenima, dar pilnai neissivystes ir net nepanasus i vaika verysad.gif prasau nemerkit manes uz tai kaip jauciuosi ir ka parasiau, tiesiog noreciau isgirsti jusu nuomone... aciu smile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif kosmaras, skaitau ir toks ispudis, kad pastojot po isprievartavimo doh.gif nu kaip galima nekesti savo leliuka, jus jau atleiskit, bet tai tikrai nenormalu schmoll.gif , juk jis viska jaucia, pagalvokit gerai, juk suneliui augti vienam liudna, o dabar galetu tureti broliuka arba sesute. Be to kaip suprantu jus jau patirusi moterims ir zinote ka daroma jei nenorima pastori, reikia saugotis unsure.gif
Bet kokiu atveju jei jau Dievulis dave tai ir turetumet gimdyti, jums reiketu uzeiti i nesulaikianciu gandro skyreli ir paziureti per ka tenka praeiti moterims, kad galetu sulaukti leliuka. Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 17 gegužės 2012 - 15:08
Gal ne no savo vyro pastojot ar ji nemylit, kad dabar taip kalbat? g.gif
Siaubas.vaikutis viska jaucia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Revla: 17 gegužės 2012 - 15:59