Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių deklaravimas

QUOTE(teresiukas3 @ 2014 04 14, 16:08)
Siand niekas negavot pinigeliu?



schmoll.gif
Atsakyti
letai juda siais metais doh.gif
Atsakyti
Paaiškinimas dėl gražinimo tvarkos
Atsakyti
Aš gavau šiandien deklaravau 19 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edirga @ 2014 04 15, 14:38)
Aš gavau šiandien deklaravau 19 d. smile.gif

as irgi 19 ,bet dar nera doh.gif
Atsakyti
pildyta pirma deklaraciju diena
vyras gavo
as ne
SEB
Atsakyti
ir as pildziau pacia pirma diena abiems, nei vienas negavom verysad.gif
Atsakyti
Deklaravau pačią pirmą dieną. Vakar sulaukiau skambučio - bet dėl deklaracijos už 2012, kuri pateikta pernai ir gauti pinigai. Paaiškino, kad padariau klaidą, todėl reikia deklaruot iš naujo, ir kad ta pati klaida ir už 2013, tik ją tikrina kita darbuotoja, bet ir ji man iškart gali pasakyt, ką pakeist.
Klaidą supratau, bet toliau pradėjo pjaut kažkokį grybą su sumomis, maždaug, rašykit PNPD tiek ir tiek, nes jūsų vyresnioji gi dar mokykloj mokėsi 2012, viską užsirašiau, o po to galvoju - nu blyn, vyresnėlė mokyklą baigė 2011-ais doh.gif biggrin.gif Tai klaidas ištaisiau, bet PNPD sumas palikau, kaip man atrodo teisinga, žiūrėsim.
Atsakyti
Gavau siandien, pildziau pacia pirma diena. thumbup.gif
vyras dar negavo,nors pildziau kartu su savo.
Atsakyti
as pildziau pirma diena-dar nera,o drauge pilde keliom dienom veliau ir jau siandien gavo.
Atsakyti
Ir aš pildžiau 19 diena, bet kadangi pajamos is sodros, tai pagal straipsni delfyje 04.15 dienos (kazkas nuoroda yra imetes auksciau) duomenys vis tikslinami ir tokie asmenys gaus veliau g.gif
ar yra tarp gavusiu permokas is vmi tokiu, kurie sirgo, arba gavo kitas ismokas is sodros 2013?
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2014 04 16, 18:15)
Ir aš pildžiau 19 diena, bet kadangi pajamos is sodros, tai pagal straipsni delfyje 04.15 dienos (kazkas nuoroda yra imetes auksciau) duomenys vis tikslinami ir tokie asmenys gaus veliau g.gif
ar yra tarp gavusiu permokas is vmi tokiu, kurie sirgo, arba gavo kitas ismokas is sodros 2013?

gavo vyras,nors ir sirgo 2013m
Atsakyti