Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių deklaravimas

kovo 27 deklaruota, dar nera.
Atsakyti
Kovo 21 deklaravau, pinigu nematyti, siemet kazkaip ir priime po 2 sav, ne taip kaip anksciau paros begyje g.gif
Atsakyti
Sveikos, deklaruota kovo 19d, siandien gavau smile.gif swedbankas
Atsakyti
Na, pagaliau pavyko išsiaiškinti kodėl veluoja mano išmoka. Tai turbūt dabar iš vs gausiu liepos mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitabee @ 2013 05 10, 08:12)
Na, pagaliau pavyko išsiaiškinti kodėl veluoja mano išmoka. Tai turbūt dabar iš vs gausiu liepos mėn smile.gif

O kodel veluoja? Jei ne paslaptis smile.gif
Atsakyti
Pas mane iš vis prikolas doh.gif
Deklaravau pirmą dieną, kai tik pasirodė preliminarios. Grąžintinos buvo PNPD už vyrą ir draudimas.
Šiandien pervedė PNPD, o už draudimą ne... doh.gif
Pažiūrėjau per mano VMI, rodo, kad VMI man jau neskolinga doh.gif
Absurdas kažkoks, reikės pirmadienį aiškintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2013 05 10, 16:36)
Pas mane iš vis prikolas  doh.gif
Deklaravau pirmą dieną, kai tik pasirodė preliminarios. Grąžintinos buvo PNPD už vyrą ir draudimas.
Šiandien pervedė PNPD, o už draudimą ne...  doh.gif
Pažiūrėjau per mano VMI, rodo, kad VMI man jau neskolinga  doh.gif
Absurdas kažkoks, reikės pirmadienį aiškintis  doh.gif

tai PNPD niekas ir neperves. perveda suma, nurodyta 33 laukelyje, ten jau viskas paskaiciuota.
Atsakyti
Labai paprasta smile.gif Tiesiog reikėjo įrodyti ne jokių pažymų, kiek moku už mokslus ir kodėl 2012 mokėjau daugiau negu reikia smile.gif
QUOTE(Simbulis @ 2013 05 10, 10:02)

O kodel veluoja? Jei ne paslaptis  smile.gif

Atsakyti
Deklaravau 04.09, dar nera. O nereikia papildomu prasymu rasyti, kad ismoketu?
Atsakyti
vieną sumą gavau vakar smile.gif deklaruota balandžio 30 d. Kitų sumų dar laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 05 10, 17:13)
tai PNPD niekas ir neperves. perveda suma, nurodyta 33 laukelyje, ten jau viskas paskaiciuota.


Tai pas mane 33 laukelyje yra grąžintina suma, kurią sudaro vyro PNPD, kuriuo jis nepasinaudojo ir už draudimą 4u.gif
O man pervedė tik tą vyro PNPD, už du vaikus 270 Lt 4u.gif
Bet šiandien susisekiau su VMI, inspektorė sakė, kad kadangi skirtingos grąžinimo priežastis, todėl ir išskirstė... ax.gif Įdomiai čia... Kiekvienais metais deklaruoju, kiekvienais metais tas pat, bet tokio "cudo" dar nebuvo 4u.gif
Na bet lauksim likusių pinigėlių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
norejau paklausti, jei pildyta e. deklaracija buvo ir ismete suma kuria turi grazinti. veliau perziurejo vmi atstovai ir patvirtino deklaracija, sumos nepasikeite rodomos. Bet ismokejo tokia suma, kad nei uz 2012 m nei 2011 m netinka, vieniems per maza kitiems per didele, tai kaip cia supratsi, dar tures pervesti likuti, ar kazkas pasikeite ir mazesne suma priklauso...? dekui. ir jei dar perves likuti, gal kuri paaiskins, kodel taip dalimis pervedineja? gal galima kur paziureti kiek ismokejo?
Atsakyti