Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių deklaravimas

As irgi deklaravau kovo 19d. Prieme kovo 25d. Dar vis laukiu
Atsakyti
Tiek savo, tiek vyro mokescius deklaravau kovo 28 d. As gavau jau balandzio 3 d., o vyro iki siol nera. Tik musu skirtingi mokesciu inspekciju skyriai. Mano - Kauno VMI, o vyro - Kretingos VMI.
Atsakyti
deklaravau kovo 19d. o siandien gavau.Kelme swedas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigike: 24 balandžio 2013 - 11:46
Praeitą sav. ildžiau, bet negavau dar sad.gif Tačiau gavau el. laišką, kad priimta deklaracija, tai tikiuosi gausiu pinigėlių smile.gif
Atsakyti
jeesss, vakar savo gavau, laukiu dabar vyro ax.gif
Atsakyti
Uzsukai ir as paziureti ar jau daug gavusiu smile.gif kazkodel man niekas neskuba sugrazint pinigeliu. Nors deklaracija man uzpilde mano miesto vmi specealistes nes as buvau vykdzius individualia veikla du menesius taciau jokiu pajamu negavau o pildyt ten daug visko reikejo. tai konsultavausi su vmi darbuotojomis ir jos uzpilde visa deklaracija todel manau kad klaidu jokiu nebuvo, patvirtinima apie priimta deklaracija gavau is kart po keliu dienu nuo issiuntimo. bet va ziuriu kad musu mieste is pazystamu dar niekas negavo g.gif
Atsakyti
na saviske pateikiau deklaracija kovo 21d,o prieme tik 27d.pinigeliu po sia diena nera,uzpildyta gerai,kad kas blogai ner jokio pranesimo.pasizejau pernais metais kada grazino-tai tik geguzes 15d.o pateikta buvo atrodo balandzio 2 ar 3d.tai jau nusiteikiau vel sulaukt tik apie geguzes viduri.na svarbu grazins,matyt arba apsikrovus darbais tikrintoja,arba leta...
Atsakyti
Deklaruota kovo pabaigoje, klaidu nera ir pinigu iki siol nera. Pernai gavau geguzes 11 d. bet deklaravau veliau. Gal dabar atgausiu anksciau. Viliuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 29 balandžio 2013 - 10:31
QUOTE(rrasius @ 2013 04 28, 10:59)
na saviske pateikiau deklaracija kovo 21d,o prieme tik 27d.pinigeliu po sia diena nera,uzpildyta gerai,kad kas blogai ner jokio pranesimo.pasizejau pernais metais kada grazino-tai tik geguzes 15d.o pateikta buvo atrodo balandzio 2 ar 3d.tai jau nusiteikiau vel sulaukt tik apie geguzes viduri.na svarbu grazins,matyt arba apsikrovus darbais tikrintoja,arba leta...


na va,siandien ziuriu jau pravede pinigelius,swedbankas.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2013 04 29, 13:12)
na va,siandien ziuriu jau pravede pinigelius,swedbankas.

cia turbut dar nuo miesto priklauso
Atsakyti
Pažiūrėjau sąskaitą ir likau nustebinta, deklaravau kovo 19d. Pervedė šiandien. Kaunas SEB.
Atsakyti
Mergaitės, kas galėtų paaiškinti, kokios aplinkybės lemia būtent pinigų pervedimo terminus? Deklaravau kovo 19 d. - dar vis negavau. Kaimynei deklaravau po savaitės - jau gavo seniausiai. Šiandien kalbėjau su inspektorė, pikta moteriškė pasitaikė. Sako, kad inspektorės jau nebetikrina deklaracijų, tą atlieka centrinis skyrius, kurio tel 1882... Tiems paskabinus siunčia pas inspektorę... Gal kuri iš supermamų turi daugiau informacijos dėl šitų reikalų tvarkos? Na tikrai norisi gauti konkretų atsakymą ir nesiblaškyti per visus telefonus doh.gif
Atsakyti