Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių deklaravimas

As jau gavau blink.gif net nesupratau kodel. Pagalvojau kad visai kitokio pobudzio pavedima dviguba gavau. Maniau kokia klaida isivele. Patikrinu ogi VMI uz deklaracijas pavarius bigsmile.gif nors pervedziau toli grazu ne pirmom dienom schmoll.gif Niekada taip greitai nesu gavus... yra daugiau laiminguju?
Papildyta:
QUOTE(giedre_giee @ 2013 04 16, 09:48)
jeigu deklaarcijoj buvo kazkas keista, pvz keistas PNPD, irašytos išlaidos už vyrą ar vaikų mokeslus, tuomet paprastai deklaracijos perduodamos tolesniam tyrimui.



keiciau padvigubindama ir tai kaip matot nera taisykle laukti ilgiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 21 balandžio 2013 - 19:38
Deklaravau 03.19, priimė 03.27. Dar negavau :/
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 04 21, 20:15)
Niekada taip greitai nesu gavus... yra daugiau laiminguju?

Kol kas ne verysad.gif Nors sesuo ir brolis jau gavo, nors deklaravo veliau uz mane, aisku ju ir sumos mazesnes unsure.gif
Atsakyti
vis dar laukiam, negavom schmoll.gif
Atsakyti
atejau pasigirti. Deklaravau balandzio 9 d. gavau siandien DNB bankas biggrin.gif
Atsakyti
as ir atejau pasigirti pildziau kovo 18 d siandien jau gavau. keiciau duomenis apie vaikus bet siemet greit apsisuko tikrintoja nes ne pirmus metus ejau pas jas aiskintis taiturbut jau buvau ikirejus tad atsimine mane ir greitai patikrino:D
Atsakyti
Aš gavau 127 lt, vyro 520 lt dar nėra:) deklaravom tą pačią dieną
Atsakyti
Vat keista, didesnes sumos taip greit neperveda, as pildziau kovo 20 d, ir dar negavau, man grazintina suma virs 500 lt, vyrui pildziau kovo 27 uz 3 metus, jam isejo apie 200 lt, tai jis jau balandzio pradzioje viska gavo, o as vis laukiu ir laukiu ir vis nera ir nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2013 04 23, 09:53)
Vat keista, didesnes sumos taip greit neperveda, as pildziau kovo 20 d, ir dar negavau, man grazintina suma virs 500 lt, vyrui pildziau kovo 27 uz 3 metus, jam isejo apie 200 lt, tai jis jau balandzio pradzioje viska gavo, o as vis laukiu ir laukiu ir vis nera ir nera  unsure.gif

tikrai nuo sumos nepriklauso. mano gauta suma tikrai nemaza bet jau gavau. tad tiesiog priklauso kaip dirba tikrintoja
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2013 04 23, 09:53)
Vat keista, didesnes sumos taip greit neperveda, as pildziau kovo 20 d, ir dar negavau, man grazintina suma virs 500 lt, vyrui pildziau kovo 27 uz 3 metus, jam isejo apie 200 lt, tai jis jau balandzio pradzioje viska gavo, o as vis laukiu ir laukiu ir vis nera ir nera  unsure.gif

as pildziau balandzio pirmom dienom (rodos 3 diena), keiciau PNPD dvigubai, suma mano beveik 1500 ir vistiek gavau labai greitai... nera jokiu taisykliu ar tendenciju sioje vietoje
Atsakyti
Vyrui pajamas deklaravau balandžio pradžioje, jo suma gavosi didesnė nei mano, o jis jau pasirodo gavo pinigėlius, o aš ne... Nejaugi tikrai nuo banko priklauso, nes pas jį DNB. smile.gif
Atsakyti
savo deklaravau kovo 21d,o priimta buvo tik kovo 27d.(visi metai motinystes at.).swedbankas,ir pinigeliu iki siol nera,suma virs 300lt.suma visa uz vaikus pas mane,pas vyra 0-tiesa jo deklaracija pateikiau balandzio 3d,o 4diena jau buvo priimta-jo deklracija uz patenta ir IV kelis menesius.negi man neperveda todel kad jis dar nesusimokejo mokesciams uz IV-57lt biggrin.gif
kantriai teks laukt toliau.
Atsakyti