Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių deklaravimas

Čia dalinamės informacija ar jau pervesti už mokesčių deklaravimą pinigai



Sena tema:


http://www.supermama...?...7890&st=588
Atsakyti
Negaliu patikėt savo akim bigsmile.gif yra pinigai thumbup.gif Pagaliau doh.gif
Deklaruota kovo 14, gauta gegužės 11. Kaunas, SEB smile.gif

Sėkmės visoms laukiančioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2012 05 11, 15:39)
Negaliu patikėt savo akim  bigsmile.gif  yra pinigai  thumbup.gif  Pagaliau  doh.gif
Deklaruota kovo 14, gauta gegužės 11. Kaunas, SEB  smile.gif

Sėkmės visoms laukiančioms  4u.gif

Mano irgi tą pačią dieną, bet nėra. Swed, Kaunas blush2.gif
Atsakyti
Praeita savaite perpildziau is naujo, nes buvo klaida. Sakiau reiks ryt pasiskambinti vel, paklausti ar sikart viskas gerai smile.gif
Atsakyti
pagaliau siandien pervede doh.gif thumbup.gif
deklaruota kovo 26d,motinystes atostogos.
gauta 05.14diena,swedbankas.
Atsakyti
Deklaruota 05.02 gavau siandien smile.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien gavau thumbup.gif Pildyta kovo 26d.,SEB bankas. Vyro pildyta tą pačią dieną ir nėra,DNB banke.
Atsakyti
Sesuo pilde kovo 15, gavo siandien Seb bankas, o tas Dnb tai pastoviai visur pastebejau paskutinis g.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandin gavau, pildžiau kovo 14 dieną. Nieko daugiau, tik atlyginimas biggrin.gif
Atsakyti
kovo 16 pildyta, pagaliau siandien gavom per SEB, uz mokslus ir draudima.
Atsakyti
As siand skambinau sake jau paskirta tikrintoja patikrino klaidu nera ir greitu laiku bus pervesti pinigai drinks_cheers.gif tikiuos sia savaite jau gausiu lb jau ju reikia dukrai sekmadieni komunija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2012 05 14, 20:42)
As siand skambinau sake jau paskirta tikrintoja patikrino klaidu nera ir greitu laiku bus pervesti pinigai drinks_cheers.gif  tikiuos sia savaite jau gausiu lb jau ju reikia dukrai sekmadieni komunija  ax.gif

gal ka ir praleidau,bet gal zinot kokiu nr skambinti,gal koks atskiras yra nr butent kauno vmi?aciu
Atsakyti