Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

sveiki mamukai, gal ka girdejote apie si http://www.getcashfo...o...from=&vtid= ?
Papildyta:
sveiki mamukai, gal ka girdejote apie si getcashforsurveys.com ?
Atsakyti
o cia tas Cashback tinka tik UK gyvenancioms?
Atsakyti
Neprisimenu ar sitoj temoj, ar ne sitoj, skaiciau apie Nectar kortele, ir niekaip nerandu kur. Kaip ten is tikruju su ja yra? Renkasi taskai ir ka galima su jais daryti?
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 11 05, 18:05)
Neprisimenu ar sitoj temoj, ar ne sitoj, skaiciau apie Nectar kortele, ir niekaip nerandu kur. Kaip ten is tikruju su ja yra? Renkasi taskai ir ka galima su jais daryti?

Veliau uz juos ka nors gali nusipirkti,kaip tik vakar isleidau savo nectar korteles sukauptus svariukus.Buvau surinkus korteleje 41 svara,tai nusipirkau lygintuva ir sumustiniu keptuve... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 11 05, 16:05)
Neprisimenu ar sitoj temoj, ar ne sitoj, skaiciau apie Nectar kortele, ir niekaip nerandu kur. Kaip ten is tikruju su ja yra? Renkasi taskai ir ka galima su jais daryti?

Galima kaupti, galima leisti iškart. 500taškų - £2.50 .
Bet Tesco taškus man atrodo labiau apsimoka kaupti. Jie periodiškai būna dvigubinami, taip būna, kad ir trigubinami, jei pvz leidi Bella Italia restorane.
Bet Tesco gali kaupti apsiperkant tik Tesco parduotuvėje/degalinėje. O nectar ir Home Base ir Ebay ir Sainsbury's ir dar daug kur.
Taip pat jei pasiimi Tesco credit card , tai atsiskaitant su ja dar lyg papildomi taškai kapsi. (dėl šito dabar nesu tikra, bet seniau tikrai taip buvo). Padegi paskui mėnesio gale visą išleistą sumą ir palūkanų nereikia mokėti, bei credit history pasigerini su laiku (jei yra kokių problemų ten) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 05 19, 10:48)
Po ilgų klaidžiojimų internete, prisijungiau dar prie vienos kompanijo www.bannersbroker.com/future
Tik cia negali nuo free pradėti, būtina kažkiek iš kišenės įdėti.
Čia susiję su reklama. Pirkimas reklamos baneriu urmu ir perpardavimas mažmena. Kažkaip tik lb jau sudetingai viska skamba, na bet žiūrėsim, bandysiu išssiaiškinti. Kas nerizikuoja, ta snegeria šampano  alc.gif

Gal kas jau dirba su šią kompaniją ir galėtų daugiau papasakoti apie sistemą ir apie tai kaip sekasi uždirbti pinigus?  g.gif


Labukas. Kaip sekasi dirbti su bannersbroker? Ar pateisino kompanija Jusu lukescius? smile.gif
Atsakyti
o gal kas bandet zaisti PokerStar? Tai irgi savotiskas pinigu uzdirbimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 12 10, 16:35)
o gal kas bandet zaisti PokerStar? Tai irgi savotiskas pinigu uzdirbimas smile.gif


aha, bet ir savotiskas ''isleidimas'' - jokios garantijos kad tu ten kazka is viso uzdirbsi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, na taip jau nutiko, kad ir as UK atsiradau ir kadangi pas mane du zuikiai, tai leidziu laika namuciuose smile.gif
Kazkada LT buvau pradejus zaisti, kazka pan asaus, bet paskui meciau, dabar vel kaip ir laiko yra, noretusi ismeginti, kas neuzima labai daug laiko, nes ir maziukai pas mane demesi megsta smile.gif
Kaip ten su tais aukcionais? jau veikia ju puslapis?
Atsakyti
Nutariau rodyti,kaip sekasi "uždarbiauti" su Banners Broker blush2.gif Taigi,kam idomu,prašom sekti mano dienoraštį http://www.supermama...?...ogid=22002 Tikiuosi, kad atsiras norinčių prisijungti 4u.gif

Atsakysiu i visus klausymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 19 birželio 2014 - 15:38

Šaunu, BB tikrai vertas dėmėsio projektas.
Jau dirbu ten beveik metus. Tikrai ko gero yra vienas iš stabiliausių uždarbio būdų internete.
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2013 01 15, 21:07)
Šaunu, BB tikrai vertas dėmėsio projektas.
Jau dirbu ten beveik metus. Tikrai ko gero yra vienas iš stabiliausių uždarbio būdų internete.

o kaip sekasi uzdirbti? ka ten reikia daryti? man tai tokie internete uzdarbiai nepatikimai atrodo, nes kai atsiranda tokiu, kurioms nesismoka pinigu.
Atsakyti