Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Koks groziu paradas bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Mamytes uogytes sukneles ir ju foto galima deti is karto i Vogue knitting zurnala thumbup.gif thumbup.gif

Viliuteeee ,nuostabiai grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Ligvita , wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kaip grazu kokios visos grazios sukneles.... 4u.gif 4u.gif saunuoles...
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2012 08 09, 20:00)
Kristinakristina, cia kid mochera su silku, o pasukne ir megzta is plonu zaliu (medvilnes, bambuko ir kasmyro) siuliuku. Neapsakomai malonus jausmas ta suknele vilketi.

Ohoooo - dviguba suknele, ir visa naturali. thumbup.gif
Suknute megzta kazkuriuo tai Missonio rastu? g.gif
Atsakyti
dar viena ant manekeno nesenai rodyta suknele:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
JPE,
TOBULYYYYBE wub.gif 4u.gif

Atsakyti
JPE ir Mamytės uogytės darbai super nuostabūs wub.gif

Viliuteee suknelė irgi super gražiai padaryta, tik man tas modelio galvos aksesuaras čia jau gal per daug ir ne visai į stilių... Bet skonio reikalas.

O suknutė tiesiog puiki wub.gif
Atsakyti
wow, kokios suknytes bigsmile.gif
mamyte - uogyte - be zodziu, fantastika thumbup.gif
Atsakyti
jau jūs turbūt rašėte, bet dabar niekur nerandu, kur būtų galima įsigyti pasuknelių. galbūt galėtumėte atsakyti. labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2012 08 15, 11:31)
jau jūs turbūt rašėte, bet dabar niekur nerandu, kur būtų galima įsigyti pasuknelių. galbūt galėtumėte atsakyti. labai ačiū

g.gif čia keliais lapais atgal buvo gera diskusija apie pasuknikes ir gan gerų pasiūlymų, pabandykite ramiai paskaityti kelis puslapiukus atgal, nes db ant žaibo ir pati neberandu doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 15, 12:59)
g.gif čia keliais lapais atgal buvo gera diskusija apie pasuknikes ir gan gerų pasiūlymų, pabandykite ramiai paskaityti kelis puslapiukus atgal, nes db ant žaibo ir pati neberandu  doh.gif  mirksiukas.gif




labai ačiū. Radau. Įkeliu nuorodą, jei kam nors reikėtų smile.gif http://www.supermama...?...1603&st=312
Atsakyti
cia mano suknute

user posted image

kaip senai jau cia buvau,bet kiek groziu pridaryta yra,oi merginos saunuoles visos
Atsakyti
Labai labai dailu wub.gif wub.gif wub.gif kaip visada mirksiukas.gif

O is kokiu siuliuku nerei?
Atsakyti