Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Aciu ax.gif

Dar norejau paklaust - noreciau suknytes iki keliu is kokio mielo svelnaus ir silto bei nestoro siuliuko - isivaizduoju triusiuko kailiuka, kai apie tokia suknyte galvoju biggrin.gif - tik nezinau, kokio geriau dairytis. Gal ka galite patarti? g.gif Nesinoretu kad ir labai plaukuotus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 06 15, 11:52)
nerta suknytė mamytei dukrytės krikštynoms ...

user posted image

user posted image



gal galit pasidalinti nerimo scemute... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 07 17, 20:25)
Mamyte uogyte, kokia faina. Tokia hipiška  wub.gif 
O aš ką tik pasibaigiau savo gyvenimo svajonę - suknę iki žemės. Kaip ji man patinka.

o iš kokių siūlų nėrėt? Aš visas savo suknias ir sijonus nėriau iš maxi siūlų, tai tiek ilgas sijonas, tiek "tirštais" kvadratais nerta suknelė iki kelių gerokai sveria ("kiauresnė" suknutė lengvesnė). Norėčiau ir aš tokios ilgos, bet, jei nerčiau iš maxi, ji turbūt svertų daugiau už mane... blush2.gif nes pati kaip skruzdėlytė esu
Atsakyti
QUOTE(alyvose @ 2012 08 05, 18:42)
o iš kokių siūlų nėrėt? Aš visas savo suknias ir sijonus nėriau iš maxi siūlų, tai tiek ilgas sijonas, tiek "tirštais" kvadratais nerta suknelė iki kelių gerokai sveria ("kiauresnė" suknutė lengvesnė). Norėčiau ir aš tokios ilgos, bet, jei nerčiau iš maxi, ji turbūt svertų daugiau už mane...  blush2.gif nes pati kaip skruzdėlytė esu


Mezgiau is tikrai plonu siulu. Turejau daug metu ir niekaip nesugalvojau, ka is ju megzt. Ant babinos rase 83 proc. akrilas ir 17 proc. nailonas.
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2012 08 04, 16:49)
Sveikos, noriu ir as pasirodyt saviske suknele - tikiuos, ne pirma ir vienintele, daryta savomis rankomis  biggrin.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nepaprastai grazu wub.gif wub.gif visa seimynele atrodote nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alyvose @ 2012 08 05, 17:42)

Vat todel man ir nelabai patinka nertos sukneles, del savo svorio. Grozis vienas dalykas o svoris kitas dalykas, nera labai malonu nesioti kai suknele pecius sveria. Paskutines savo suknutes mezgiau is labai labai plonos baby alpaka vilneles, jos tokios lengvutes tarsi voratinklis, ir tos silumos nera ( paskutinei suknelei sunaudojau 3 kamuiliukus po 50g). Va dabar kuriu suknele, bandysiu nerti. Matysiu kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 08 02, 12:27)
Ta pati panele, bet nauja suknele  smile.gif

user posted image

user posted image

labai gražu, kaip iš aukštosios mados žurnalo 4u.gif

QUOTE(...little mary... @ 2012 08 04, 15:49)
Sveikos, noriu ir as pasirodyt saviske suknele - tikiuos, ne pirma ir vienintele, daryta savomis rankomis  biggrin.gif

user posted image
user posted image

labai dailiai pauošta visa šeimyna 4u.gif
Atsakyti
Senokai besižvalgiau šioj temoj, tai pažiūrėjus net "stalčius" atvipo - kiek visokių grožybių pamačiau - tikrai neišskirsiu nė vienos, nes visos vertos kuo didžiausių pagyrimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Parodysiu ir aš suknelę iš maxių ax.gif tik manekenė kiek ne to sudėjimo bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2012 08 06, 18:17)
Senokai besižvalgiau šioj temoj, tai pažiūrėjus net "stalčius" atvipo - kiek visokių grožybių pamačiau - tikrai neišskirsiu nė vienos, nes visos vertos kuo didžiausių pagyrimų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Parodysiu ir aš suknelę iš maxių  ax.gif tik manekenė kiek ne to sudėjimo bigsmile.gif

user posted image


Labai grazi suknute. Gal butu galima apacios rasteli? Dekui
Atsakyti
kacicha - ačiukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nėriau pagal šitą schemutę
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 08 06, 14:03)
QUOTE(alyvose @ 2012 08 05, 17:42)

Vat todel man ir nelabai patinka nertos sukneles, del savo svorio. Grozis vienas dalykas o svoris kitas dalykas, nera labai malonu nesioti kai suknele pecius sveria. Paskutines savo suknutes mezgiau is labai labai plonos baby alpaka vilneles, jos tokios lengvutes tarsi voratinklis, ir tos silumos nera ( paskutinei suknelei sunaudojau 3 kamuiliukus po 50g). Va dabar kuriu suknele, bandysiu nerti. Matysiu kas gausis.

prasau parasykit pilna siulu pavadinima, guglinant labai daug ismeta - neatsirenku - labai dailios jusus sukneles
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2012 08 06, 20:46)

As mezgiau is ROWAN "fine lace" 80% baby suri alpaca, 20% fine merino wool.
Ilgis 400m/50g. Nerti dar nebandziau. Idealu kiaurarasciu mezgimui.
Atsakyti