Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

rasa32, labai graži suknelė, labai wub.gif
La Perla, daili suknutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 08 02, 21:38)
rasa32, labai graži suknelė, labai wub.gif 
La Perla, daili suknutė  wub.gif

aciu smile.gif mano ta suknute is pradziu buvo kitokia - man nepatiko, tada ji virto kostiumeliu - atbuvau sunelio krikstynose na o dabar vel transformavosi i suknute, kuri yra vienas smagiausiu mano vasaros drabuzeliu smile.gif

Ligvita - nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2012 07 31, 14:20)
Rodausi atseit "suknelę", kurios jau seniai labai labai norėjau  ax.gif
user posted image

SUPER.
Ypatingai graziai nunerta suknele. Kiek esu maciusi, man pats geriausias variantas - krutine labai graziai, sijonas.... wub.gif atrodo ir atvira, bet kartu ir uzdara ten kur nereikia kitiems matyti. thumbup.gif
Atsakyti
Rasa32 , Ligvita, Mamyte uogyte labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif


O aš norėčiau patarimo dėl pasuknės g.gif Suknutė bus mocherinė, salotinė. Kokią pasuknę patartumėte, kokios spalvos ( mažu ir kūno spalva tiktų, a unsure.gif ) ir materiolo? ar tik atlasinė medžiaga tiks ( į šilką net kąsti nebandysiu) g.gif

niekada dar neturėjau mocherinio rūbelio, o dar su ir pasuknės niekada neieškojus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 03 rugpjūčio 2012 - 12:01
QUOTE(fishke @ 2012 08 03, 11:56)

Esu isbandzius daug visokiu medziagu pasuknei. Man labiausiai patinka medvilninio plono trikotazo pasukne. Trikotazas graziai apsitempia, neblizga, tai ir susiraukslejimu nesimato. O atlasine blizga, tai visos rauksleles, bangels sviecia per mezgini.
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 08 03, 13:05)
QUOTE(fishke @ 2012 08 03, 11:56)

Esu isbandzius daug visokiu medziagu pasuknei. Man labiausiai patinka medvilninio plono trikotazo pasukne. Trikotazas graziai apsitempia, neblizga, tai ir susiraukslejimu nesimato. O atlasine blizga, tai visos rauksleles, bangels sviecia per mezgini.

nu va, kažko ne prie dūšios atlasas visai g.gif
o trikotažas toks apgulę kūną turi būt? ar draugauja jis su mcheriu - nekimba vienas su kitu, leidžia mocheriui gražiai gulėt? ir kur tarkim reiktų ieškot - galima nusipirkti "gatavą" pasuknę , pvz ilgesnė maikutę ar visgi audinių parduotuvėje pirkti medžiagą ir siūtis?

Mamyte uogyte, dar gal dėl spalvos kokią mintelę turi?
siūlai iš čia bus, nr 9640 rodos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 03 rugpjūčio 2012 - 12:14
QUOTE(fishke @ 2012 08 03, 12:11)

Tik ne stora trikotaza pirkite. Paieskokite plonycio, gali buti medvilne su viskoze. Kadangi gyvenu ne LT tai nelabai zinau kur butu galima nusipirkti medziagos ar jau pasiuta pasukne. As perku arba trikotazinius naktinukus su petneselem be jokiu papuosimu, arba parduotuvese buna pasuknes "baisic". O spalva siulyciau tamsia, tamsiai pilka, tamsiai zalia, balta( bet gali stambinti, cia priklausys nuo mezginio rasto), juodas per daug kontrastuotu su tokiais sviesiais zaliais siuliukais.
Atsakyti
Kristinakristina, -ačiū 4u.gif
O krūtinę aš tyčia mezgiau kiek "rimtesnę", nes tokią,kokią demonstruoja ta Cosmopolitano manekenė, jau prieš 15 metu praradau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiurtė: 03 rugpjūčio 2012 - 12:48
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 08 03, 13:42)
QUOTE(fishke @ 2012 08 03, 12:11)

Tik ne stora trikotaza pirkite. Paieskokite plonycio, gali buti medvilne su viskoze. Kadangi gyvenu ne LT tai nelabai zinau kur butu galima nusipirkti medziagos ar jau pasiuta pasukne. As perku arba trikotazinius naktinukus su petneselem be jokiu papuosimu, arba parduotuvese buna pasuknes "baisic". O spalva siulyciau tamsia, tamsiai pilka, tamsiai zalia, balta( bet gali stambinti, cia priklausys nuo mezginio rasto), juodas per daug kontrastuotu su tokiais sviesiais zaliais siuliukais.

suknutės raštas gana tankus bus 4u.gif ačiū už patarimus 4u.gif

įdomu būtų išgirsti ir kitų nuomones apie pasuknes mocherinukėms bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as pasirodyt saviske suknele - tikiuos, ne pirma ir vienintele, daryta savomis rankomis biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...little mary...: 04 rugpjūčio 2012 - 15:53
QUOTE(...little mary... @ 2012 08 04, 16:49)
Sveikos, noriu ir as pasirodyt saviske suknele - tikiuos, ne pirma ir vienintele, daryta savomis rankomis  biggrin.gif




Kaip gražuuu wub.gif
Atsakyti
Labai gražuuuu wub.gif ir miela thumbup.gif
Atsakyti