Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Pasakiška suknutė smile.gif Norėčiau suknelės sau, bet neįsivaizduoju kaip gražiai reiktų išnerti tuos kaušelius tokius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 31, 16:59)



Pasakiska suknute !!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rasyte labai grazi suknute wub.gif wub.gif
o cia as su savo "senute" po fotosesijos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 01 rugpjūčio 2012 - 08:56
QUOTE(La Perla @ 2012 08 01, 08:53)

Grazu grazu grazu mmm... thumbup.gif wub.gif

Tik juodas kaspinelis gedulingai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 01 rugpjūčio 2012 - 12:24
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 08 01, 12:23)
QUOTE(La Perla @ 2012 08 01, 08:53)

Grazu grazu grazu mmm... thumbup.gif wub.gif

Tik juodas kaspinelis gedulingai atrodo.

aciu, kai matosi visas vaizdas (juodos balerinos) jis tinka smile.gif arba bent jau man atrodo kad tinka 4u.gif

gavau nuo fotografes velniu kad netvarkingai koliaza pasidariau ir suprastinau foto kokybe, bet... norejosi kuo daugiau suknutes parodyt o fotosesija ne suknutei skirta buvo o man tai kiek matesi sudejau i viena...
Atsakyti
Rasa32 viskas 4u.gif labai grazu wub.gif
La Perla- net seile per lupa nuvarvejo doh.gif , nuostabi fotosesija (cia aisku modelio deka smile.gif), o suknele .....puiki puiki puiki wub.gif wub.gif
SAUNUOLES MERGINOS
Atsakyti
reikia patarimo.

Baiginėju suknelę rudeniui, liko pusė rankovės. Ir man lyg nebegražu marga apykaklė g.gif Kaip jums atrodo? Su paintu nuėmiau.
Su - tokia ir yra
user posted image

Be, nuimta su paintu
user posted image

Bet kaip nuimti realiai tas juostas nežinau. Nėriau iš viršasu žemyn. kaip dabar nuardžius į viršų nert? Gal kokių minčių turit

Atsakyti
Gal galite patarti...
Ar tiktų Mamytės uogytės paskutiniosios suknutės raštas plonos vilnos rudeninei suknelei?
Atsakyti
Man nuėmus viršuj tada kažko trūksta g.gif taip ir norisi užrišti kokią mažą ploną skarelę g.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 08 01, 16:57)
reikia patarimo.

Baiginėju suknelę rudeniui, liko pusė rankovės. Ir man lyg nebegražu marga apykaklė  g.gif Kaip jums atrodo? Su paintu nuėmiau.
Su - tokia ir yra
Bet kaip nuimti realiai tas juostas nežinau. Nėriau iš viršasu žemyn. kaip dabar nuardžius į viršų nert? Gal kokių minčių turit

Man gražiau su viršum smile.gif Tik margumą būčiau dariusi kaip rankovės
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2012 08 01, 16:09)


Tas rastas tinka beveik visiems siulams, esu macius ir is labai stiru megzta. Pati esu mezgus ilga megztini pereinanciom spalvom, grazios spalvotos bangeles gaunasi, o kiaurarascio nelabai ir matosi. O ta paskutone suknele megzta is labai plonu ROWAN fine lace siuliuku 2nr virbalu.


tura, grazi suknute 4u.gif As irsu palikciau koks yra. Nes antras variantas liudnokas.
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 08 01, 16:57)
reikia patarimo.

Viskas labai labai grazu bigsmile.gif thumbup.gif Be apykakles butu tikrai liudna.Jei atrodo,kad per daug margumo,tai geriau jau rankoves daryt be rasto.Bet as palikciau viska,kaip yra mirksiukas.gif

Jau noriu tokios bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti