Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 07 30, 13:56)
Paskutineje Verenos zurnale yra suknute tuo rastu platinta trapecijos formos.




dabar truputi pasimeciau smile.gif Kokiu principu tu ja mezgei? Is apacios i virsu ar sijona ir po to virsu?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 31, 05:52)
dabar truputi pasimeciau smile.gif Kokiu principu tu ja mezgei? Is apacios i virsu ar sijona ir po to virsu?


Nusimezgiau dvi "netikras eilutes" ir mezgiau sijona is virsaus i apacia platinau, o paskui nuardziau "netikras eilutes" ir megiau virsu. Ten kur buvo sumezgimzi dejau uzmetimus, ten kur uzmetimai sumezgimus, kad bangeles sutaptu. mirksiukas.gif Sujungimo vietos visiskai nesimato.
Atsakyti
Aciu, as paprastai taip irgi viska mezgu, bet man sitas rastas pasirode nesujungiamas tokiu, pasirodo klydau. smile.gif
Atsakyti
Rodausi atseit "suknelę", kurios jau seniai labai labai norėjau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2012 07 31, 14:20)
Rodausi atseit "suknelę", kurios jau seniai labai labai norėjau  ax.gif


Kiurte, labai puiki suknelė. Dailiai nunerta, puikiai tinka tokiai gražiai figūrai 4u.gif
Atsakyti
Laba mergaites, esu biski naujoke ir labai reik pagalbos, uzsimeciau numegzt sia suknele

user posted image

ir va dakeliavau iki virsaus (paskutiniai rombai - ir nikaip nesuprantu - kas ten toliau padaryta su tom skylutem, kaip jas atkartot blush2.gif , gal padesit flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 07 31, 15:40)
Laba mergaites, esu biski naujoke ir labai reik pagalbos, uzsimeciau numegzt sia suknele

ir va dakeliavau iki virsaus (paskutiniai rombai - ir nikaip nesuprantu - kas ten toliau padaryta su tom skylutem, kaip jas atkartot blush2.gif , gal padesit flirt.gif

Ten paprastas užmetimas, o sumezgimas eina per rombo vidurį [išvirkščių eilių rombe einantys 2 gerų akių stulpeliai]
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2012 07 31, 17:46)
Ten paprastas užmetimas, o sumezgimas eina per rombo vidurį [išvirkščių eilių rombe einantys 2 gerų akių stulpeliai]


Aciu didziausias 4u.gif , o is blogosios puses nereik nieko daryt? blush2.gif
Atsakyti
Kiurte ,niu labai labai sexi suknyte bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Puikiai Jums tinka thumbup.gif thumbup.gif

Mano naujas darbelis.Labai norejau nufotografuoti,bet prasau nekreipti demesio i pasuknele,uzsivilkau ,kokia turejau.Ir ,zinoma,man smarkiai per dideli kauseliai rolleyes.gif Kada nors tikiuosi normaliu foto ant savininkes smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Suknele lino spalvos ,bet ne linine biggrin.gif Dydis M.Siulai- vokiski Maxi(pirkti ''Gerose akyse''),suejo apie 400g.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 07 31, 17:51)
Aciu didziausias 4u.gif , o is blogosios puses nereik nieko daryt? blush2.gif

Ne, tiesiog megzti pagal raštą. Užmetimas išvirkščiojoje pusėje mezgasi gerąją akimi, jei gerai įžiūriu raštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2012 07 31, 18:08)
Ne, tiesiog megzti pagal raštą. Užmetimas išvirkščiojoje pusėje mezgasi gerąją akimi, jei gerai įžiūriu raštą 4u.gif

nuosirdus aciu - einu darbuotis thumbup.gif
Atsakyti
Rasa32, labai fainuoliska suknyte smile.gif
Atsakyti