Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(rutyte11 @ 2012 07 18, 18:40)
Kadangi as jau anksciau esu klausus, tai man merginos paaiskino, kad cia yra megzta su masina, rankom neiseis toks rastelis.

Aš taip pat šita mezgiau prieš porą metų iš siūlų "ANGORA 2" , tikrai nieko sudetingo: virsutine dali mezgiau gerosiomis akimis, o sijona- isvirksciosiomis su geruju akiu juostelemis. Mezgiau 3 Nr. virbaliukais is viengubo siulo.
Atsakyti
Ligvitos suknute jau pagyriau kitoj temoj tad dabar giriuosi ir as, tik i pasuknele neziurekit nes tai mano naktiniai tai labai jau trumpi smile.gif siaip kadangi neriau ne sau, planuoju pasiulyti pasisiuti dvi pasukneles: kuno spalvos kaip suknute ir verti kuno spalvos juostele o kita - sokoladine ir verti sokoladine juostele smile.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla, jei prastos kokybės nuotraukoj ši suknutė gražiai atrodo, tai aš įsivaizduoju, kokia ji ištikrųjų graži yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 24, 12:52)
Ligvitos suknute jau pagyriau kitoj temoj tad dabar giriuosi ir as, tik i pasuknele neziurekit nes tai mano naktiniai tai labai jau trumpi smile.gif siaip kadangi neriau ne sau, planuoju pasiulyti pasisiuti dvi pasukneles: kuno spalvos kaip suknute ir verti kuno spalvos juostele o kita - sokoladine ir verti sokoladine juostele smile.gif


La Perla, suknutė "mano". Gal gali schemą įkelt. Kai pabaigsiu dabartinę, tai gal šią bandyčiau. kaip tik ieškau kažko rudeniui - žiemai (ofise pas mus šilta)
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 07 24, 12:01)
La Perla, jei prastos kokybės nuotraukoj ši suknutė gražiai atrodo, tai aš įsivaizduoju, kokia ji ištikrųjų graži yra wub.gif


aciu smile.gif na siaip isties labai puosnus siulas, pirmakart pas mus ji atveze:linas suktas su silku, sveriamas Filati firmos. tik neriasi ir ardosi jis "bjauriai" nes is dvieju suktas o vaizdelis - super thumbup.gif
QUOTE(tura @ 2012 07 24, 12:06)
La Perla, suknutė "mano". Gal gali schemą įkelt.  Kai pabaigsiu dabartinę, tai gal šią bandyčiau. kaip tik ieškau kažko rudeniui - žiemai (ofise pas mus šilta)

cia yra ta "senoji" zydroji tik is zymiai plonesnio siulo ir kiekviena eilute kur tie stulpeliai su dviem uzmetimais as papildomai apneriau ant virsaus kilputemis is 3 akuciu smile.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
La Perla, aciu, tavo suknute irgi labai grazi. Man is visu sios suknytes variantu taviskis graziausias, gal del spalvos, gal del modelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 24, 12:45)
La Perla, aciu, tavo suknute irgi labai grazi. Man is visu sios suknytes variantu taviskis graziausias, gal del spalvos, gal del modelio smile.gif

aciu, Ligvita, tikriausiai del spalvos ir del "patobulinimu" smile.gif tiesa as ja dar iliemenavau nors pagal schema tiesi buvo smile.gif
Atsakyti
matyt del to, nes man tokioms suknytems kazkaip irgi norisi pabrezti liemeni, kad nebutu kaip maisiukas
Atsakyti
La Perla, Ligvita, įspūdingos suknutės.
Atsakyti
La Perla, Ligvita, meistriskai atlikta, puikios sukneles !:4u: 4u.gif 4u.gif


O as dar nieko naujo neturiu parodyt ax.gif , tai vis rodau tas pacias tik ant modelio. Atleiskit jei kam ikirejau. ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Mamytė uogytė, wow, fantastika wub.gif wub.gif wub.gif
Daili, elegantiska suknyte, skoningai suderinti aksesuarai, sukuosena ir super nuotraukos wub.gif wub.gif wub.gif Grazu ne tas zodis thumbup.gif
Papildyta:
La Perla, nors ir nuotraukos kokybe ne ideali, bet vis tiek matosi, kad daili suknele ir sukneles modelio figura super wub.gif wub.gif wub.gif Is primo zvilgsnio net nepastebejau, kad cia zydriukes 'kolege', bet daug geriau atrodo jusiske nei zydriuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 23, 17:29)


Ligvita, kokais siūliukais mezgėte šitą pasakišką grožįi r kokio numerio virbalais. Nu negaliu atsižiūtei, kaip gražu. 10 balų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mijuke @ 2012 07 26, 14:55)
Ligvita, kokais siūliukais mezgėte šitą pasakišką grožį ir kokio numerio virbalais. Nu negaliu atsižiūrėti, kaip gražu. 10 balų thumbup.gif

Atsakyti