Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Radau netikėtai tokią pat kitoje temoje
Rankų darbo nėriniai (vašelis, raišiojimas) (Crochet and Macrame)
user posted image

ir jau rodytą šioj temoj
user posted image
Atsakyti
teisingai radai tik skirtumukas vienas ir esminis: tu radai foto nuo podiumo o antroji - nerta musu forumietes supermamos. Tikriausiai sugretindama sias foto norejai pastebeti kad Ligvita turi auksines rankas, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 16:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif

labai graži suknelė ir gražiai ant jūsų žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 23, 09:21)
teisingai radai tik skirtumukas vienas ir esminis: tu radai foto nuo podiumo o antroji - nerta musu forumietes supermamos. Tikriausiai sugretindama sias foto norejai pastebeti kad Ligvita turi auksines rankas, ar ne?  ax.gif

Žinoma, man apskritai atrodo, kad taip megzti- aukščiausias pilotažas thumbup.gif Neįsivaizduoju, kaip atkurti raštą iš nuotraukos. Mano mezginiai, nors daug kas giria, atrodo kaip pradžiamokslio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 07 23, 09:18)
Žinoma, man apskritai atrodo, kad taip megzti- aukščiausias pilotažas  thumbup.gif Neįsivaizduoju, kaip atkurti raštą iš nuotraukos. Mano mezginiai, nors daug kas giria, atrodo kaip pradžiamokslio  blush2.gif

man irgi sunkoka atkurti rasta is nuotraukos,ypac jei ji maza ir nekokybiska, taciau tokius "podiuminius" drabuzelius labai daznai pirmosios numezga rusaites www.club.osinka.ru temose online ir jos isnagrineja visus rastus, o mums jau telieka "pasiskolinti" is ju smile.gif
o del pradziamokslio - net ir graziausiai mezgancios su laiku vistiek tobuleja smile.gif ir kiekvienas paskesnis darbas visada tobulesnis us pirmesnyji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 23, 11:19)
man irgi sunkoka atkurti rasta is nuotraukos,ypac jei ji maza ir nekokybiska,  taciau tokius "podiuminius" drabuzelius labai daznai pirmosios numezga rusaites www.club.osinka.ru temose online ir jos isnagrineja visus rastus, o mums jau telieka "pasiskolinti" is ju smile.gif
o del pradziamokslio - net ir graziausiai mezgancios su laiku vistiek tobuleja smile.gif ir kiekvienas paskesnis darbas visada tobulesnis us pirmesnyji smile.gif

Neužtenka mokėti išmegzti raštus- reikia turėti pojūtį siūlui, mezginio kritimui, skonį raštams suderinti. Pažįstu mezgėjų, kurių mezginiai būtų nuostabūs, jei ne netinkami siūlai ir spalvos. O kokius darbus pamačiau čia- tai net neįtikėtina, kad rankomis megzta- tokio lygumo ir kokybės gaminiai. Talentingos moterys clap_1.gif
Atsakyti
Ilgokai cia nebuvau,o cia kas darosi bigsmile.gif as apakus bigsmile.gif biggrin.gif

sandrasa ,puiki puiki suknele wub.gif wub.gif thumbup.gif

bastinga ,truksta zodziu-TOBULA!!!! wub.gif

Ligvita ,dar labiau truksta zodziu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif MB buvo irgi be zado ,kai jam parodziau biggrin.gif

Naiste ,10balu uz kantrybe clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif

Mamyte uogyte ,kaip visada originalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 18, 18:35)
turiu tik tokios kokybes paveiksliuka

Ačiū labai 4u.gif viskas man čia aišku ir ižiurima
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
Ligvita ,Jus viena ar dviese slepiates uz vieno vardo? rolleyes.gif biggrin.gif Kas per tempai rolleyes.gif Labai labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rasele aciu uz pagyrimus suknutems smile.gif Tai cia jau zinokit grizta mano mezgineliai ant klienciu, nes tiek ta juoda, tiek si, tiek dar viena ilga suknyte, kuria savaitgali atidaviau klientei, ant pakabos tik gadina vaizda, todel dedu jusu teismui jau kai gaunu nuotrauka su modeliu

Ta juoda suknyte pas kliente iskeliavo dar birzeli. Sioji taip pat birzelio pabaigoj jau buvo pas kliente smile.gif O nuotraukeliu tik dabar sulaukiau.
Papildyta:
cia mazesne, bet padalkos matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 23 liepos 2012 - 16:36
Ligvita, suknele nereali, net nerandu zodziu apibudinti jos groziui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti