Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Miledi @ 2012 07 18, 15:09)
niu va, padariau pirmaja veduokle - graziai nukeliavau prie antrosios - ja isneriau ir gavosi siulas priesingoj pusej (zemu stulpeliu keliauciau atgal i pries tai buvusia veduokle) doh.gif  doh.gif
ka dabar daryt???



Gal padės Osinkos tema 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif



Labai elegantiška, ir siūlas atrodo prabangiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 14:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif


user posted image

wub.gif thumbup.gif labai labai daili suknele,graziai nunerta,siulas dailiai krenta,spalva liux thumbup.gif ir tikrai labai tinka thumbup.gif

as sitos sukneles labai noriu,bet ant savo keliu kumpiu bijau,kad tu kvarbatkiu graziai neisformuosiu reikiamose vietose ir dar riebesne atrodysiu biggrin.gif

o koks tiksliau siulas ir kiek sunaudota?
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2012 07 18, 15:48)
sandrasa  wub.gif



rolleyes.gif  kažkur klaida nėriny - rusiška schemutė tiksli. Niekur neteko gryžti  schmoll.gif  .Persiskaičiuokit viską  4u.gif

nebent išnėrėt vėduoklės viršūnėles  g.gif  iš sujungtų 6šių stulpelių - jos neriasi gale, kai jau visos vėduoklės išnertos, tada visos susijungia butent ta eile - viršūnėlių išnėrimu.


jau radau klaidą - atidžiai peržiūrėjau Jūsų nutraukyte ir pasirodo žemu stulpeliu šiek tiek per mažai nukeliavus buvau 4u.gif blush2.gif bet jau dabar kibau į darbus ir judu toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2012 07 18, 17:08)
as sitos sukneles labai noriu,bet ant savo keliu kumpiu bijau,kad tu kvarbatkiu graziai neisformuosiu reikiamose vietose ir dar riebesne atrodysiu biggrin.gif
o koks tiksliau siulas ir kiek sunaudota?

Turiu ir aš jau tų "kumpiukų" tik foto nesimato gal taip ryškiai bigsmile.gif . Galit daryti tą sijoną ne nuo liemens, o po krūtine, tada tos "kvarbatkos" jūsų įsivaizduojamų kumpių neišryškins mirksiukas.gif
O dabar rimtoji dalis: nėriau iš Filetta On Line medvilnės, apie 550 g sunėriau, nu gal kiek mažiau nei 550,tiksliai nemoku apskaičiuoti... blush2.gif . Sijoną nėriau 1,5 Nr. vąšeliu, viršų - 1 Nr. Bet jau antrąsyk viršaus 1 numerio vąšiuku nenerčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 18 liepos 2012 - 16:30
Sandrasa, graži suknelė ir jau kiek pabodę "ananasai" lyg kitaip žiūrisi... Ir be reikalo "modelį" nuvertinot. Sakyčiau suknelė idealiai modeliui, o modelis idealiai suknelei tinka.
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image


Sandrasa, o kokiu rastu nertas sukneles virsus ? Neiziuriu ax.gif

Ikelkite ir ananasu schemute wink.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 14:28)
Labai graži suknyte gal galit pasakyti koks viršuje raštas?

turiu tik tokios kokybes paveiksliuka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2012 07 18, 15:52)
SOS gal kuri turit sijono dalies rasta niekur nerandu jo
user posted image

Kadangi as jau anksciau esu klausus, tai man merginos paaiskino, kad cia yra megzta su masina, rankom neiseis toks rastelis.
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2012 07 18, 18:19)
Sandrasa, o kokiu rastu nertas sukneles virsus ? Neiziuriu  ax.gif

Ikelkite ir ananasu schemute wink.gif

Viršus nertas pagal tą:

user posted image
Sijonas - pagal tą, tik aš 2 ir 3 eilės nedariau, kad tų skylių nebūtų didelių ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sandrasa suknute thumbup.gif ir saves kaip modelio ner cia ko nuvertinti. Pritariu Olaivai ir modeliukas ir spalvyte ir viskas viskas tiesiog tobula
Mergytes uogytes suknute man irgi labai labai 4u.gif ,

ech ir kada gi as rysiuos kada nors sau kokia suknute nusinerti doh.gif nejau taip ir nersiu visa gyvenima tik skrybelaites vaikuciams, o taip norisi ko nors sau...
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 07 18, 18:52)
ech ir kada gi as rysiuos kada nors sau kokia suknute nusinerti doh.gif nejau taip ir nersiu visa gyvenima tik skrybelaites vaikuciams, o taip norisi ko nors sau...

Dėkui 4u.gif Imkit vąšelį, ir nerkit 4u.gif Beje, čia irgi pirma mano nerta suknelė suaugusiam, iki šiol nėriau suknutes tik vaikams ax.gif Aišku paprasta ji, be įmantrybių, sudėtingų "konstrukcijų", bet norėjau būtent tokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 18:40)
Viršus nertas pagal tą:

Sijonas - pagal tą, tik aš 2 ir 3 eilės nedariau, kad tų skylių nebūtų didelių ax.gif



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti