Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Otaip @ 2012 07 18, 11:20)


biggrin.gif niu, tikrai prastai moku aiškint...

oij ne 4u.gif nebuvau perskaicius dar tavo posto iki savo komentaro. Fotkyte jau issisaugojau ir bandysiu narplioti, nes dabar teoriskai aisku kaip pereiti nuo vienuos vieduokles prie kitos 4u.gif 4u.gif ir kad siulo nutraukti nereikia, o pereiti zemais stulpiukais rie kitos rolleyes.gif ar galesiu i AZ parasyti jei vis delto dar kazkas nesigaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2012 07 18, 11:58)
ar galesiu i AZ parasyti jei vis delto dar kazkas nesigaus blush2.gif


wink.gif laisvai, tačiau aš tik mėgėja nėrime, tad, mesk klausimukus ir temon 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 07 17, 19:09)
Puikios sukneles! O Ligvitos juodoji tiesiog pritrenkianti!!!
pasirodau savo jau rodyta suknute. Dabar ant modeliuko.


Aciu.
Labai grazi suknute, mane zavi jusu sugebejimas suderinti tiek spalvu ir gauti puiku rezultata.
Jau seniai noriu isbandyti savo jegas mezgant si rasta, bet vis nepasitaiko proga
Atsakyti

Naiste, begalo grazi jusu ilgoji suknute!!!

Aciu mamytes uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
dar viena ant modeliuko.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 18, 14:15)
dar viena ant modeliuko.

Labai graži suknyte gal galit pasakyti koks viršuje raštas?
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2012 07 18, 12:08)


wink.gif laisvai, tačiau aš tik mėgėja nėrime, tad, mesk klausimukus ir temon  4u.gif

niu va, padariau pirmaja veduokle - graziai nukeliavau prie antrosios - ja isneriau ir gavosi siulas priesingoj pusej (zemu stulpeliu keliauciau atgal i pries tai buvusia veduokle) doh.gif doh.gif
ka dabar daryt???
Atsakyti
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazi suknute ir tau labai tinka
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 13:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif



Net ir norėdama neturėčiau prie ko prikibt 4u.gif
Atsakyti
sandrasa wub.gif


QUOTE(Miledi @ 2012 07 18, 15:09)
niu va, padariau pirmaja veduokle - graziai nukeliavau prie antrosios - ja isneriau ir gavosi siulas priesingoj pusej (zemu stulpeliu keliauciau atgal i pries tai buvusia veduokle) doh.gif  doh.gif
ka dabar daryt???

rolleyes.gif kažkur klaida nėriny - rusiška schemutė tiksli. Niekur neteko gryžti schmoll.gif .Persiskaičiuokit viską 4u.gif

nebent išnėrėt vėduoklės viršūnėles g.gif iš sujungtų 6šių stulpelių - jos neriasi gale, kai jau visos vėduoklės išnertos, tada visos susijungia butent ta eile - viršūnėlių išnėrimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 18 liepos 2012 - 14:50
SOS gal kuri turit sijono dalies rasta niekur nerandu jo
user posted image
Atsakyti