Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 07 17, 20:09)
Puikios sukneles! O Ligvitos juodoji tiesiog pritrenkianti!!!
pasirodau savo jau rodyta suknute. Dabar ant modeliuko.



kaip as tokios noreciau.. mmm.. LABAI grazu!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 07 17, 20:25)

O aš ką tik pasibaigiau savo gyvenimo svajonę - suknę iki žemės. Kaip ji man patinka. Priminsiu, kad mano ūgis 184cm



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kai svajones pildosi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 07 17, 18:25)
Mamyte uogyte, kokia faina. Tokia hipiška  wub.gif 
O aš ką tik pasibaigiau savo gyvenimo svajonę - suknę iki žemės. Kaip ji man patinka.
Tik MB ne koks fotografas  ax.gif


Suknutė labai graži, tik keiskit pasuknelę į kūno spalvos. Šita negražiai šviečiasi ax.gif
Atsakyti
mamyte uogyte - fantastika wub.gif wub.gif as kazkaip buvau praziopsojusi sita ax.gif

Naiste - super drinks_cheers.gif isivaizduoju kad labai smagi, turiu dvi ilgas siutas tai nerealiai smagios o megzti gal jau tiek to nors mano ugis tik 162 lotuliukas.gif lenkiu galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2012 07 17, 17:25)
Sveikos darbstuolytes 4u.gif

need help 4u.gif issirinkau suknute is pradziu atrode tokia paprasta, bet kazkaip pradejus nebeatrodo taip paprasta. pasimeciau tarp veduokliu ir nebezinau kaip jas nerti - nes  pagal schema atrodo, kad kiekviena veduokle atskira doh.gif o juk to buti nelabai gali blush2.gif 

http://images41.fotk...327ce07e-th.jpg
http://images17.fotk...dd5b47aa-vi.jpg

plaunuojuosi ir aš sau tokią, net nusinėriau servetėlę, kad suprasčiau ar kantrybės užteks. pagal šitą schemą viskas neriasi atskirai, bet rusaitės osinkoj išpaišė, kaip viską nerti kartu. taigi nertųsi atskirai tik gėlytės vidury. dabar labai neturiu laiko, vėliau rasiu nuorodą su schemute.
Atsakyti
wub.gif wub.gif
bastinga wub.gif ir kitų wub.gif
žaviuos auksarankėmis 4u.gif

QUOTE(pardavieja @ 2012 07 18, 08:35)
plaunuojuosi ir aš sau tokią, net nusinėriau servetėlę, kad suprasčiau ar kantrybės užteks. pagal šitą schemą viskas neriasi atskirai, bet rusaitės osinkoj išpaišė, kaip viską nerti kartu. taigi nertųsi atskirai tik gėlytės vidury.  dabar labai neturiu laiko, vėliau rasiu nuorodą su schemute.

ax.gif neriu iš lininių siūlų tokią pat, drinks_cheers.gif atskirai neriasi tik vidurio gėlytės, o vėduoklės po vieną,kaip Ligvita rašė, - "nulipi" kaip žemu stulpeliu nuo gėlytės kalnelio, o tada nerti "atgal". Nelabai moku aiškinti blush2.gif , niu - jei kiek aiškiau bus:
user posted image
Atsakyti
koks grožis, mamyte uogyte bigsmile.gif labai žaviuosi blush2.gif
Atsakyti
Naiste, puiki suknelė! Nesusilaikiau neparašius pagyrimo, nes pati labai noriu nertos ar megztos sukneles iki žemės, bet vis nesiryžtu pradėt smile.gif
Atsakyti
Mamyte uogyte, suknelė nereali, labai graži ir kartu tokia žaisminga bei elegantiška bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės, dažniausiai tik pasmalsauju, pasigrožiu Jūsų darbeliais, bet jau tikrai kuo toliau-tuo sunkiau susilaikyti nuo pagyrų thumbup.gif Tobulėjate kasdien - visos... Vestuvinės suknelės nerealios, nors akys mato, kad realu, bet protas netiki biggrin.gif Bastingos airiška - be žodžių, tobula, fantastiška ir dar visokia kokia (norėčiau ką panašaus ir sau nusiregzti, nors jau su žiedu, bet visada galima įžadus pakartoti ax.gif tuo labiau, kad bažnyčioje nesituokėm), LM vestuvinė - kiek stebėjau irgi superinė. Bet labiausiai realus variantas, kad bandysiu kitai vasarai Ligvitos megztą suknelę pritaikyti, kad tiktų ir kaip vakarinė, ir gal šiaip kur į rimtesnę publiką. Šiaip aš nemėgstu daryti tikrų kopijų "klonų", bandau visada ką nors pakeisti, kad būtų išskirtinis daiktas...
O Jums visoms SĖKMĖS darbuose ir toliau stebinkit mus drinks_cheers.gif
Na, papaisčiau čia neblogai, bet kad jau nebegalėjau tylėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pardavieja @ 2012 07 18, 08:35)
plaunuojuosi ir aš sau tokią, net nusinėriau servetėlę, kad suprasčiau ar kantrybės užteks. pagal šitą schemą viskas neriasi atskirai, bet rusaitės osinkoj išpaišė, kaip viską nerti kartu. taigi nertųsi atskirai tik gėlytės vidury.  dabar labai neturiu laiko, vėliau rasiu nuorodą su schemute.

tai vat tiek as ir esu nunerus - gelytes atskirai ir sujungus ta "sujugiamaja juosta" ir reikia pradet veduokles ir galvoju nejaugi kiekviena karta reikia nutraukinet siulus ir po ornamenta nerti doh.gif
tai jei gali numesk link'a i osinka dar ten panagrinesiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2012 07 18, 11:07)
tai vat tiek as ir esu nunerus - gelytes atskirai ir sujungus ta "sujugiamaja juosta" ir reikia pradet veduokles ir galvoju nejaugi kiekviena karta reikia nutraukinet siulus ir po ornamenta nerti doh.gif 
tai jei gali numesk link'a i osinka dar ten panagrinesiu 4u.gif  4u.gif


biggrin.gif niu, tikrai prastai moku aiškint...
Atsakyti