Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Bastinga - va cia tai aukstasis pilotazas !!!!
labai labai grazu!!!!
Atsakyti
Bastinga, net silpna pasidarė pamačius. Fantastiškai gražu wub.gif
Atsakyti
Fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mielosios, ačiū visoms kartu ir kiekvienai atskirai 4u.gif
Dar viena panaši suknelė laukia ax.gif
Atsakyti
bastinga, labai jau graži jūsų suknelė, labai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2012 07 12, 19:26)
Mielosios, ačiū visoms kartu ir kiekvienai atskirai 4u.gif
Dar viena panaši suknelė laukia ax.gif


kur cia nelauks,tuoj visa eile panasioms susidarys,nes grozis..... thumbup.gif
Atsakyti
Nieko sau suknele blink.gif bigsmile.gif ,tokia ir rengtis butu gaila,tik isireminai,pakabinai ant sienos,ziurek ir grozekis bigsmile.gif
Atsakyti
Retai kada pasisakau mezgimo temoj - tiesiog esu nuolatinė tyli lankytoja. Bet šį kartą nepatylėsiu - bastingos suknelė tiesiog atgaiva po visų nesąmoningų vestuvinių suknelių kurias tenka matyti gyvenime. Elegancija, paprastumas ir kruopštumas - ir nuotaka išskirtinė. Kai pažiūri į sukneles už kurias moka už nuomą vien po tūkstantį ir daugiau...... ar ne geriau šias sumas skirti auksarankėms? ir būti tikrai nepakartojamai.Įsivaizduoju kokios foto bus nuotakos su šia suknele....... wub.gif kiek čia darbo įdėta supras tik kas bandė nerti airiškus motyvus, bet vistiek grožio nesumenkins net ir nežinojimas kiek bemiegių naktų čia sudėta.
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2012 07 12, 18:39)
Nauja vestuvinė suknelė, šio savaitgalio vestuvėms ax.gif

Nerealiai graži wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
bastinga, beprotiškai fantastiška wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar ir dar kartą ačiū visoms!!! Man pačiai tai buvo nemažas iššūkis, bet aš juos mėgstu:)

Bemiegių naktų tikrai buvo nemažai, net ne naktų, o parų blush2.gif nes reikėjo greitai užbaigti doh.gif
Nuotaka žadėjo atsiųsti nuotraukų po vestuvių. Jei leis-pasidalinsiu mirksiukas.gif

Atsakyti