Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

labai grazu nertos sukneles, bet minusas tame, kad kiaurai viskas per jas šviečia, dažniausiai reikia pasuknes (pasijonio).. gal kartais kur nors uzmatet, kad kas kur nebrangiai parduotu tokiu dalyku?
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2012 07 12, 10:02)
labai grazu nertos sukneles, bet minusas tame, kad kiaurai viskas per jas šviečia, dažniausiai reikia pasuknes (pasijonio).. gal kartais kur nors uzmatet, kad kas kur nebrangiai parduotu tokiu dalyku?


Aš tokių dalykų ieškau padėvėtų rūbų parduotuvėse (Humanoj), kai būna viska po 7-5-3lt, tada ir ieškau suknelėse, kad būtu su pasukne. Labai neblogų ir gražių spalvų labai pigiai galima rast. Bet truputį darbo įdėt reikia poto- pasitaisyt, nusiardyt it t.t
Atsakyti
Aš pirkau kelis čia.
Atsakyti
man nelabai gažu, kai po nerta suknute pasuknelė matosi. Na nebent kūno spalvos ir jos beveik nesimato. Gražiausiai man taip

user posted image

cia su kūno spalvos mudymke, bet galima ir paprasta "body" pasivilkti
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 07 12, 10:46)
man nelabai gažu, kai po nerta suknute pasuknelė matosi. Na nebent kūno spalvos ir jos beveik nesimato. Gražiausiai man taip

cia su kūno spalvos mudymke, bet galima ir paprasta "body" pasivilkti


aisku, labai grazu, bet su bodziu ir retai nerta suknyte i miesta nelabai jauku butu eiti ax.gif

p.s. Naiste ir tura aciu uz informacija bigsmile.gif
Atsakyti
Gražu kai figūra ideali, bet kitu atveju-man tai nea...
Atsakyti
Man visada nea. labai vulgaru, prostitutę primena, net jei ir figūra ideali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tura: 12 liepos 2012 - 14:02
QUOTE(tura @ 2012 07 12, 16:02)
Man visada nea. labai vulgaru, prostitutę primena, net jei ir figūra ideali


pritariu 4u.gif
Atsakyti
smarkiai jus cia ta viena zodi pavartojot unsure.gif

juroj, jachtoj, papludimyj, prie baseino ir nuotraukose grazu ir su bodziu...ar maudimuku biggrin.gif tik tada gal tai truputeli kita 'klase' sukneliu...daugiau kaip 'cover-up' unsure.gif

bet neisivaizduoju zmogaus taaip trokstancio demesio, zvilgsniu ir apkalbu, kad iseitu taip i gatve blink.gif taigi vieims rupes pamatyt kas ten po apacia ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 07 12, 17:19)
smarkiai jus cia ta viena zodi pavartojot unsure.gif

juroj, jachtoj, papludimyj, prie baseino ir nuotraukose grazu ir su bodziu...ar maudimuku biggrin.gif tik tada gal tai truputeli kita 'klase' sukneliu...daugiau kaip 'cover-up'  unsure.gif

bet neisivaizduoju zmogaus taaip trokstancio demesio, zvilgsniu  ir apkalbu, kad iseitu taip i gatve blink.gif  taigi vieims rupes pamatyt kas ten po apacia ir kaip biggrin.gif



pernai maciau jauna moteri MAXIMOJ perkancia ...su is retu motyvu nerta selio spalvos suknele ... su stringais... nu visu pirkeju demesys buvo jai doh.gif lotuliukas.gif visus nerinius nuziuriu, nu bet ir nuogas pasturgalis nepraslydo pro akis doh.gif
Atsakyti
Nauja vestuvinė suknelė, šio savaitgalio vestuvėms ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
bastinga, wow wub.gif wub.gif Koks grozis thumbup.gif Tobula suknele wub.gif
Kiekvienakart pamacius, kad Jus paraset kazka sioj temoj jau mintyse nusiteikiu itin maloniam vaizdui bigsmile.gif Visada pateisinat mano lukescius thumbup.gif
Atsakyti