Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Reta svente mano kieme, gavau is klientes nuotraukyte ir ateinu pasidziaugti su jumis ax.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2012 07 05, 10:26]
Reta svente mano kieme, gavau is klientes nuotraukyte ir ateinu pasidziaugti su jumis ax.gif

kitas reikalas kai suknele ten,kur turi buti:)puiku 4u.gif
Atsakyti
O super atrodo. Klientė turbūt labai patenkinta, nes suknelė labai jai tinka, gražu 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee, Taram param - ačiū 4u.gif Man irgi gražiau ant gyvo žmogaus nei ant manekeno

Atnešu parodyti dar vieną nertą suknutę
user posted image
Atsakyti
nai nai nai
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 07 05, 20:38)

Atnešu parodyti dar vieną nertą suknutę


wub.gif be zodziu
Atsakyti
IngridaGal, ar taip tik atrodo, ar labai aukštai merginai suknia? Bais jau ilga atrodo.. blush2.gif bet gražumaaa..
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 07 05, 19:38)
Viliuteee, Taram param - ačiū 4u.gif Man irgi gražiau ant gyvo žmogaus nei ant manekeno

Atnešu parodyti dar vieną nertą suknutę




wub.gif Super

Aš tikiuos bent trumpajį šios suknelės variantą nusinęrt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 07 05, 10:12)
O super atrodo. Klientė turbūt labai patenkinta, nes suknelė labai jai tinka, gražu 4u.gif



aciu labai 4u.gif as tikrai labai patenkinta 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medula @ 2012 07 06, 00:59)
IngridaGal, ar taip tik atrodo, ar labai aukštai merginai suknia? Bais jau ilga atrodo..  blush2.gif bet gražumaaa..

ax.gif mergina nezema, bet ir ner labai auksta, matyt ilgakoje biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal galite man padeti? Baisingai uzsidegiau nerimu smile.gif Noriu nusinerti paprasta ala tinkline suknele. Gal galite pasakyti kaip apsiskaiciuoti ismatavimus? Ypac nuo kur reikia pradeti siaurinti.. modelis toks:
user posted image
Atsakyti
IngridaGal, gal galite papasakoti kaip darėte tas bangeles tos suknutės? ir kaip tas siaurinimas vyksta? as ysivaizduoju, kad tuos stulpelius reikes mažint ar vėduokles?
Atsakyti