Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

jos darbai SM yra ir stai cia
http://public.fotki.com/ilamka/
Atsakyti
http://kru4ok.ru/let...ate-s-oborkami/

gal kas galit pasakyti, kodėl ten 2 schemos du piešinukai? kaip ten reikia daryti?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 06 28, 14:07)
http://kru4ok.ru/let...ate-s-oborkami/

gal kas galit pasakyti, kodėl ten 2 schemos du piešinukai? kaip ten reikia daryti?

1 schema - tinkliukas, kuriuo neriamas visas suknutes pagrindas
2 schema - pati suknutes apacia (apie 2 cm) nes raso kad nunerus 60 cm tinkliuko pereiti prie schemos 2
3 schema - kas ketvirta tinkliuko eile neriasi tos kvarbatkeles arba ta kita schema kur be numerio, butent suknute is foto nerta pagal ta schema kur be numerio o 3 nenaudota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 28, 16:26)
1 schema - tinkliukas, kuriuo neriamas visas suknutes pagrindas
2 schema - pati suknutes apacia (apie 2 cm) nes raso kad nunerus 60 cm tinkliuko pereiti prie schemos 2
3 schema - kas ketvirta tinkliuko eile neriasi tos kvarbatkeles arba ta kita schema kur be numerio, butent suknute is foto nerta pagal ta schema kur be numerio o 3 nenaudota smile.gif


dėkui, dėl tos apačios susimakalavau smile.gif einu karbatkų nerti, tinklą jau turiu smile.gif
Atsakyti
Kokia žavi tos paskutinės nuotraukos... Norisi man tokios pačiai, bet aš tokia biški su mėsike mergička ir niekad nesu tokio dydžio daiktų nėrus ax.gif Net neįsivaizduoju kaip reikėtų viską apskaičiuot rolleyes.gif Nebent jei krūtinei pasidaryt lygiu rašteliu tokią tipo juostą, o po to žemyn trapecija nert g.gif gal taip pasilengvinčiau savo noro įgyvendinimą? blush2.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos, norėčiau nusinerti suknelę 10- 15 cm žemiau kelių, nuo liemens platėjančią iš lino, kamuoliuke yra 50g ir 300m, suknutę galvoju nerti su švarkiuku, bet trumpučiu tik iki krūtinės, esu 162, liemens apimtis 72 ir klubų 102. Kiek kamuoliukų siūlų man reikėtų nusipirkti. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
labukas
ligvita,labai graziai visa seimyna apneret thumbup.gif
atnesu as savo baigta suknyte
user posted image
user posted image
Atsakyti
*zuikulis*, kokia daili suknele wub.gif Man labai grazus sitas rastelis thumbup.gif
As irgi neriu nuo pernai tokiu rasteliu sijona, bet turbut su tokiais tempais galesiu pasipuost tik kitamet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2012 06 29, 18:05)
*zuikulis*, kokia daili suknele  wub.gif  Man labai grazus sitas rastelis  thumbup.gif
As irgi neriu nuo pernai tokiu rasteliu sijona, bet turbut su tokiais tempais galesiu pasipuost tik kitamet  biggrin.gif

noriu dar zalios,bet kazin ar siemet benusinersiu smile.gif
Atsakyti
user posted image Visų labai gražios suknelės Rodau savo užbaigtą suknią .Itališka medvilnė,siūlai storoki bet neriasi labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2012 06 29, 15:26)
labukas
ligvita,labai graziai visa seimyna apneret  thumbup.gif
atnesu as savo baigta suknyte


Suknytė labai gražiai nunerta, bet va ta balta pasuknelė vaizdą daro tragišką. Sorry 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 06 30, 19:14)
bet va ta balta pasuknelė

Kad tenai ne pasuknele, o manekenas g.gif
Atsakyti