Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Virvyte @ 2012 06 27, 11:14)
Zinau, kad as visai ne i tema, bet kaip ta funkcija suaktyvinti?

Start->control panel->(prie laiko ir kalbų) change keyboards or other input metods ->(keyboards and languages grafoj) Change keyboards...-> Add ir renkies iš sarašo.
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2012 06 27, 09:23)
Start->control panel->(prie laiko ir kalbų) change keyboards or other input metods ->(keyboards and languages grafoj) Change keyboards...-> Add ir renkies iš sarašo.


Aciu, ieskosiu, nes mano kompiuteryje viskas kitaip isdestyta ir kita pagrindine kalba!
Atsakyti
QUOTE(Virvyte @ 2012 06 27, 08:14)
Zinau, kad as visai ne i tema, bet kaip ta funkcija suaktyvinti?


Matau jau atsakė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 27, 05:29)
tikrai neduociau daugiau nei 25  bigsmile.gif
ta prasme jeigu suknyte tai be svarkelio ar kaip  g.gif  ar ne taip supratau kazka  blush2.gif


puikiai viską supratot smile.gif man labai tas švarkutis negražu ant suknelės unsure.gif taaip jis be priekaištų nunertas, matau kad net raštai sutampa ( Ligvitai aukso medalį įteikčiau 4u.gif ) nu bet man tiesiog negražu kai tap derina ir viskas. bet ne apie tai tema 4u.gif lauksiu ryškesnių suknelės nuotraukų wub.gif

Atsakyti
Gavau labai graziu nuotrauku, bet kadangi apneriau visa seimyna, tai dedu bendra nuotrauka, kur visi matosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 27, 19:04)
Gavau labai graziu nuotrauku, bet kadangi apneriau visa seimyna, tai dedu bendra nuotrauka, kur visi matosi smile.gif


labai grazi foto thumbup.gif graziai apneret wub.gif
Atsakyti
Ligvita, ne visą - meškis neapnertas lotuliukas.gif O jei rimtai, rafinuotai gražu. Ir kokio dydžio darbai..
Apie visas, kurie tokius didelius darbus neria, sakau "pas tą tai knopkė ON/OFF ant vąšelio..." rolleyes.gif
Atsakyti
Ligvita, iš ties, ir apnėrimas pasakiškas, ir apnertieji, ir nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Apie meski nebuvau informuota smile.gif
Papildyta:
aciu, mergaites
Atsakyti
Ligvita, man ypač gražiai atrodo vyras apnertas thumbup.gif
Pasiroso ir vyrus galimas šiai nuostabiai šventei super papuošti
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 06 27, 23:51)
Ligvita, man ypač gražiai atrodo vyras apnertas thumbup.gif
Pasiroso ir vyrus galimas šiai nuostabiai šventei super papuošti

tikrai galima, Ilamka sioj srity profe, as issiziojus i jos vyriskus nertinius spoksau. Mano tai tik kuklus pabandymas cia tera
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 28, 10:49)
tikrai galima, Ilamka sioj srity profe, as issiziojus i jos vyriskus nertinius spoksau. Mano tai tik kuklus pabandymas cia tera


O kur jos darbelius galima pamatyti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti