Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Ligvita @ 2012 06 26, 20:52)
kodel?smile.gif nors siaip kliente atrodo jaunute, bet jai 39

blink.gif kiek? max ant 24 traukia blink.gif

Atsakyti
ir as panasiai pagalvojau kai pirma karta pamaciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 26, 20:52)
kodel?smile.gif nors siaip kliente atrodo jaunute, bet jai 39

tikrai neduociau daugiau nei 25 bigsmile.gif

QUOTE(soft&bouncy @ 2012 06 26, 20:58)

nepatinka, tik kaip mergaitė nertą su nertu derina  ax.gif

ta prasme jeigu suknyte tai be svarkelio ar kaip g.gif ar ne taip supratau kazka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(soft&bouncy @ 2012 06 26, 19:58)
nepatinka, tik kaip mergaitė nertą su nertu derina  ax.gif


mano galva shis shvarkelis tiesiog tobulai susilieja su suknele, net rashtai toj pachioj vietoj thumbup.gif Vienas ish tu itin retu variantu kai nerta su nertu puikiai
dera,- tiesiog shvarkelis- sukneles tasa/shiltesnis variantas/ rankoves thumbup.gif Siutas medzhiaginis shvarkas ar skraiste tikrai atrodytu 'ne vietoj',- 'ka radau, ta apsirengiau' ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 27, 08:48)
mano galva  shis shvarkelis tiesiog tobulai susilieja su suknele, net rashtai toj pachioj vietoj  thumbup.gif  Vienas ish tu itin retu variantu kai nerta su nertu puikiai
dera,- tiesiog shvarkelis- sukneles tasa/shiltesnis variantas/ rankoves thumbup.gif Siutas medzhiaginis shvarkas ar skraiste tikrai atrodytu 'ne vietoj',- 'ka radau, ta apsirengiau' ax.gif



PRITARIU
IR MAN LABAI TINKA SVARKELIS thumbup.gif
jau dziaugiausi siuo modeliuku anksciau,o sitas vaizdelis tai nerealus. 4u.gif
lyg nuo podiumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 27, 06:48)
mano galva  shis shvarkelis tiesiog tobulai susilieja su suknele, net rashtai toj pachioj vietoj  thumbup.gif  Vienas ish tu itin retu variantu kai nerta su nertu puikiai
dera,- tiesiog shvarkelis- sukneles tasa/shiltesnis variantas/ rankoves thumbup.gif Siutas medzhiaginis shvarkas ar skraiste tikrai atrodytu 'ne vietoj',- 'ka radau, ta apsirengiau' ax.gif


O nesityciojant is lietuviu kalbos viso sito parasyt negalima?
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 06 27, 08:19)
O nesityciojant is lietuviu kalbos viso sito parasyt negalima?

ne, nes neturiu lietuvishkos klaviaturos. nebent galechiau rashyt be paukschiuku/ nosiniu/ilguju raidzhiu, bet tada man pachiai labiau akis drasko g.gif
Atsakyti
hihihi.gif skaitant dar gerai reikia pagalvoti, kaip skaityti žodį biggrin.gif nekalbant jau apie prasmę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 27, 07:27)
ne, nes neturiu lietuvishkos klaviaturos. nebent galechiau rashyt be paukschiuku/ nosiniu/ilguju raidzhiu, bet tada man pachiai labiau akis drasko g.gif


Jau geriau be pauksciuku ir nosiniu, nei sitaip, nes beskaitant ir zvaira patapti galima 4u.gif
Beje, kiekviename kompe galima rasyti Lt raidemis, reikia tik ta funkcija suaktyvinti. (As to negali padaryti todel, kad rasau is darbinio kompo ir administratoriaus teisiu neturiu).
Atsiprasau uz ot ax.gif
Atsakyti
niekad nesusimasciau kaip geriau smile.gif reikes pabandyt lietuvybe isisitraukt is sitos stebuklingos dezutes g.gif kokiu 15 metu lietuvisko srifto nevartojau blink.gif sorry uz OT, griztam (aaa...kaip klaikiai atrodo be nosines doh.gif ) prie sukneliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 06 27, 08:54)

Beje, kiekviename kompe galima rasyti Lt raidemis, reikia tik ta funkcija suaktyvinti.
Atsiprasau uz ot ax.gif


Zinau, kad as visai ne i tema, bet kaip ta funkcija suaktyvinti?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 06 27, 08:54)
lyg nuo podiumo smile.gif

na cia jau miniatiuriniu klienciu privalumas, joms viskas tinka ir graziai atrodo smile.gif
Atsakyti