Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Ingrida,

O jūs nieko prieš, jei aš bandyčiau nerti suknele tuo raščiuku? ir įdomu kaip su tom bangelėm.

Tik dar neaišku ar man gausis nusinerti tokia suknutę. Nesu profesionalė tokia kaip jūs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2012 06 24, 16:45)
Ingrida,

O jūs nieko prieš, jei aš bandyčiau nerti suknele tuo raščiuku? ir įdomu kaip su tom bangelėm.

Tik dar neaišku ar man gausis nusinerti tokia suknutę. Nesu profesionalė tokia kaip jūs  blush2.gif

Tikrai neprieštarauju, juk tam ir dalinamės informacija ir idėjomis wink.gif Kompe bangelių rašto neturiu, jei pamatysiu kur internete, įkelsiu wink.gif
Atsakyti
Ačiū už leidimą drinks_cheers.gif , bandysiu nerti. Tik mano siūlai kitokie Yarnart summer, medvilne su viskoze. 600g turiu. Gal iki kitos vasaros nusinersiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 06 24, 13:51)
Nerta ratu, be jokių siūlių, dėl to tempiasi nėrinys

Nereali suknutė wub.gif wub.gif wub.gif tikrai buvau įsitikinus, kad megzta doh.gif o čia thumbup.gif
Atsakyti
Fantastiška suknelė wub.gif wub.gif Niu jo, tokio dydžio tik nerti ir nerti. biggrin.gif O aš vargstu su savo suknia, dydis tai ne 32, o 44 ir ūgis 184 cm, o noriu iki žemės doh.gif Dar reikia apie 70 cm sijono. Bet aš ją vis tiek įveiksiu.

Agneciuke, summer per stori nerti, manau, bus.
Atsakyti
IngridaGal @ NUOSTABI SUKNELE thumbup.gif

IR AS SAVISKE RODAU
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 06 24, 12:38)
Ačiū visoms už gražius žodžius žalsvai suknutei, o šiandien jūsų teismui pristatau dar vieną.. ax.gif



tobula wub.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2012 06 25, 00:06)
IngridaGal @ NUOSTABI SUKNELE thumbup.gif

IR AS SAVISKE RODAU


ziauriai grazu, pasaka wub.gif
Atsakyti
Kol kas nuotraukos tokios, gal veliau sulauksiu ryskesniu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 26, 20:21)
Kol kas nuotraukos tokios, gal veliau sulauksiu ryskesniu

kai pamaciau jusu sia suknute galvojau bus vyresnei moteriskei blush2.gif
Atsakyti
kodel?smile.gif nors siaip kliente atrodo jaunute, bet jai 39
Atsakyti
Ligvita 4u.gif suknelė puiki bigsmile.gif grožių grožis tiesiog wub.gif mielai tokią į savo spintą priimčiau wub.gif
nepatinka, tik kaip mergaitė nertą su nertu derina ax.gif
Atsakyti
na istiesu ji visada pas mane ateina su konkrecia ideja ar konkreciu noru, sikart pasirinko stai si derini

Atsakyti